|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj pravno lahko doseževa?
5.2.2011 14:45:01   
missy26
Sem kontaktirala odvetnika in mi je napisal takole (le en izsek bom napisala): Definitivno je to oz. so to kazniva dejanja, torej več potencialno kaznivih dejanj in seveda tudi civilno pravna odškodninska zadeva. To, da hiša oz. stanovanje formalno ni vajino nima veze. Sami pravilno ugotavljate, da je to poseg v zasebnost. Pot je seveda, ovadba na policijo in zasebna kazenska in odškodninska tožba.

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kaj pravno lahko doseževa?
5.2.2011 20:54:59   
end1
vsekakor najprej na policijo, tam so zadeve bolj poceni (oziroma jih država preganja), po končanem dolgemmmm postopku na sodišču, pa še zasebna tožba.

(odgovor članu missy26)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kaj pravno lahko doseževa?
6.2.2011 13:32:27   
vicki
pa sedaj nekam na steno prilepi nalepko in reci da je bila tam že pol leta- pa ti naj dokažejo da ni res. Pa bo vse zakonito. Jaz bi pa že zdavnaj ključavnico menjala, pa ne bi mogel nihče v stanovane šnofat 

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kaj pravno lahko doseževa?
6.2.2011 13:49:09   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: vicki
pa sedaj nekam na steno prilepi nalepko in reci da je bila tam že pol leta- pa ti naj dokažejo da ni res. Pa bo vse zakonito. 

To sem tudi jaz razmišljala user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu vicki)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kaj pravno lahko doseževa?
6.2.2011 20:27:19   
missy26
In kje se dobijo take nalepke? Za vsak slučaj bi jih res dalauser posted image
Drugače pa snemava še vedno, ker bi rada videla, če je ta oseba edina ki "vlamlja" v najino stanovanje ali to počne še kdo drug, ki živi v isti hiši.
Bom sporočila kako se je izteklo.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kaj pravno lahko doseževa?
6.2.2011 20:31:04   
zmajaz
Sej ni treba kupit nalepke - lahko sama narediš napis "prostor je pod videonadzorom" na računalnik in ga nekam napopaš user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu missy26)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kaj pravno lahko doseževa?
6.2.2011 20:43:57   
Gina
Meni se zdi pa grozno, da bo sin tožil mater, ker se sprehaja po stanovanju v svoji hiši, pa naj reče kdorkoli kar hoče. NI prav, da ona to dela, narobe je, zelo narobe, vendar če vsi skupaj niso ljudje, da bi se o tem pogovorili, pa na drug način uredili, se mi vsi skupaj zdijo mal zmešani in enako mnogo prismojeni. Jaz se tega ne bi šla, tožit mislim. NIsem tak tip. Pa še to, kako te lahko blati okrog, kaj pa ti sploh lahko dela? Ma dajta no nehat no. Če še ne vem kaj govori, je čisto vseeno. Če folk naseda, z njimi itak nimata kaj delat, kakšni frendi pa so to, če pa ne naseda, so pa itak še vedno frendi z vama. Čeprav, po pravici povedano, meni se nihče, ki se gre take štose, ne zdi ravno vreden nekega ekstra spoštovanja. Žal.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kaj pravno lahko doseževa?
6.2.2011 20:47:13   
Dashenka
A ne bi bilo bolj enostavno le zamenjat ključavnico?

(odgovor članu missy26)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kaj pravno lahko doseževa?
6.2.2011 21:30:55   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

A ne bi bilo bolj enostavno le zamenjat ključavnico?


Ne, ker potem ne bi mogli izsiljevat z denarjem, sej je avtorica napisala, da bodo to naredili.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kaj pravno lahko doseževa?
7.2.2011 21:59:09   
missy26
prvič: ne bo jih tožil sin ampak jih bom jaz in to zato, ker mi že eno leto uničujejo življenje in to dobesedno. Z njimi se ne da popolnoma nič pogovorit, ker naju zmeraj označijo za izmečka-dobesedno in za ničvredneža (zakaj nimava pojma, ker sva vedno delala vse, da bi se lepo razumeli in imeli lepe odnose). Verjetno bi ti gina prav lepo strpno gledala, kako gredo njegovi starši v moji službi mojemu šefu govorit kakšna sem in kaj počnem in da naj me ven vrže, da bi hodili na socialno naju tožit kako nisva sposobna vzgajati svojega sinčka in naj nama ga vzamejo,verjetno bi ti bilo vseeno če bi ti že eno leto nekdo hodil po stanovanju (pa sva večkrat lepo povedala) in ti brskal za računi, izpiski, bral tvoje zapiske in o tvojem stanju na računu in tvojih intimnih stvareh iz zapiskov razglabljal pred celo vasjo.
In za vse ki se sprašujete zakaj še nisva šla naj vam povem da nisva imela šanse, ker sva ves svoj denar, vse svoje prihranke, štipendijo vložila v to stanovanje v dobri veri da bo vse lepo in prav (kakor je na začetku tudi izgledalo), ko pa sva vse naredila so se začele take fore, podijo naju od bajte kamor sva vložila 30.000
€ zato ne ti meni govorit

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?