|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izlet
11.8.2005 12:17:38   
nat
Imam eno vprašanje;

V soboto gremo na izlet in ker po malo že papcamo se v dilemi kako naj to izvedem.
Ker nas ne bo cel dan in bomo v naravi, za čas kosila pa jemo že zelenjavo in se seveda nato še podojimo, ne vem kaj naj moji punki dam za jest. Glede na to, da hrane ne bom mogla nikjer pogret mi preostane le to, da ji dam Frutek.
Ker pa sadje jemo za dopoldansko malico, ne vem če je primerno da en da jemo sadje dvakrat, tudi za kosilo??

Kako ste ve to izvedle? Sej verjetno ful kompliciram...:ups::ups:

prosim za nasvet, hvala hvala:kuza:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Izlet
11.8.2005 12:27:11   
lex
Kaj pa če ji daš za kosilo zelenjavno kašico (od Hippa ali Alete,...) imaš namreč različne kombinacije od 4 mesecev naprej.:)
sicer je pa itak že 6 mesecev in maš full pestro izbiro. Moj ima najrajetisto ko je puran not.

(odgovor članu nat)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Izlet
11.8.2005 12:45:30   
nat

A se te zelenjavne kašice lahko ponudijo hladne.
Na dekleraciji piše namreč da se grejejo?

(odgovor članu nat)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Izlet
11.8.2005 13:03:54   
Marogica
JAz vzamem kupljeno zelenjavo kašico. Pogreješ jo lahko tako, da vzameš termovko z vročo vodo in lonček, kjer boš stekleničko s kašico segrela. Če boste pa v bližini kakšne gostilne, pa prosi, da ti jo tam segrejejo.
Tako mi naredimo.
Lahko pa vzameš tudi sadno kašico, saj se otroku ne bo noč zgodilo, če en dan ne je zelenjave, pa še pogrevat je ne rabiš.
Pa uživajte

(odgovor članu nat)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Izlet
11.8.2005 15:48:48   
SaaS
Jaz sem mu tudi že zelenjavno dala na sobni temperaturi, brez pogrevanja. Saj človek potem nikamor ne more, če se kdaj pa kdaj ne naredi izjeme. Saj se morajo otroci navadit, da ne gre vsak dan vse po reglcih. Pa tudi brez zelenjave je že dal dan skoz.

(odgovor članu nat)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?