|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a kej gledate na pomen imena
14.2.2011 13:12:21   
tetkazima
Torej, a kej preverite pomen imena, če vam je neko ime všeč? in če pomen ni ravno najlepši, ali se s tem kaj obremenjujete? npr. jaz sem imela izbrano ime Lea, pa vidim, da pomeni kača.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a kej gledate na pomen imena
14.2.2011 13:17:45   
nadka30
jaz nisem pri nobeni gledala kaj pomeni; čeprav sedaj za obe vemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ker mi je ena znanka takoj ko je izvedela kako smo dali ime servirala pomen imen.
Za prvo , ki ji je ime NADJA je razlaga da pomeni UPANJE in to je  po njenem ok, ta drugi pa je ime MELANIE in je razlaga da to pomeni ČRNA, ČRNOGLEDA da to pa baje ni ok imeuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Ma požvižgam se na to, meni sta imena lepa druge me pa ne zanimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tetkazima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a kej gledate na pomen imena
14.2.2011 13:23:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tetkazima

Torej, a kej preverite pomen imena, če vam je neko ime všeč? in če pomen ni ravno najlepši, ali se s tem kaj obremenjujete? npr. jaz sem imela izbrano ime Lea, pa vidim, da pomeni kača.


a kača je nekaj slabega? user posted image

mi imamo Blaža, ki pomeni krivonogi. pa mi je to najlepše ime od vseh.

(odgovor članu tetkazima)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a kej gledate na pomen imena
14.2.2011 14:20:33   
lananai
Meni ni pomembno. Je pa fajn, če je poleg imena lep tudi njegov pomen. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a kej gledate na pomen imena
14.2.2011 14:38:09   
tažana
jest sem po tem, ko sta obe že imeli imena, na internetu iz firbca naredila tisti numerološki izračun (al nekaj podobnega) pa mi čisto opisuje karakterne značilnosti obeh user posted image .

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a kej gledate na pomen imena
15.2.2011 8:19:23   
kristinaj
seveda sem pogledala, da ne bo ravno "vstala od mrtvih" = anastazija....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu tetkazima)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a kej gledate na pomen imena
15.2.2011 8:30:02   
Anonimen
Nisem, ker če tudi bi to ime pomenilo"množična morilka" ali kaj podobnega, moj nebi odstopil od njega user posted image  ... no tako imamo pa doma zavetnico ovac ;)

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a kej gledate na pomen imena
15.2.2011 20:51:43   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

seveda sem pogledala, da ne bo ravno "vstala od mrtvih" = anastazija....

user posted image

tako nekak ja, bi se izognila tistim, ki imajo že nasplošno znano "slab" pomen user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a kej gledate na pomen imena
15.2.2011 21:28:34   
Onasiss
Sem... oba imata ravno ta pravi imeni saj sta "živa" kot 100 hudičev. user posted image
Drugače pa imta imena tudi po zgodovinskih osebah.


_____________________________

So what....

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a kej gledate na pomen imena
17.2.2011 15:12:24   
Janyna
Ne nikol nisem gledala na pomen imen, če mi je bilo ime všeč mi je pač bilo. Imamo pa pristna slovenska imena, ker tuja mi v naše okolje ne pašejo.

No zdaj sem počekirala kaj imena pomenijo in sploh ni hudo. Eno ime pomeni nedolžnen in čist, drugo pa življenje, no zdaj sem pa pomirjena user posted image


< Sporočilo je popravil Janyna -- 17.2.2011 15:20:08 >

(odgovor članu tetkazima)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a kej gledate na pomen imena
17.2.2011 19:15:33   
mamipikapoka
pa ne samo kača, tudi antilopa user posted image

Pri prvem mi pomen ni bil pomemben, sem pa kasneje izvedela kaj pomeni in bo kar držalo. Zdaj, pa ponovno izbiram in bo tudi pomen imel nek vpliv na odločitev.

Ampak če čutiš, da je to ime pravo, potem nimaš kaj razmišljati.
Lea je kul ime. Preverjeno. Jaz se s to antilopo in kačo nič ne obremenjujem. Itak ne razumem hejbejščine user posted image


_____________________________

http://www.facebook.com/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?