|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 8:24:22   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dobro jutro.

Počasi se odpravljam na delo. Želim vam lep dan. user posted image

Kmalu bo polna luna. user posted image



Ne preveč naporen delovni dan ti želim. user posted image

A se boš držala? V petek je ne?


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 8:25:19   
KOKICA32
PRVAAAAAA!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 8:41:36   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dobro jutro.

Počasi se odpravljam na delo. Želim vam lep dan. user posted image

Kmalu bo polna luna. user posted image



Ne preveč naporen delovni dan ti želim. user posted image

A se boš držala? V petek je ne?




Aja, diete misliš? Hmmm, mogoče pa res. Zdej zjutri pijem en zvarek user posted image pa bi mogoče šlo, če spijem še zvečer... bom vidla. Drugače pa zavijam z očmi, ker otroc postajajo nemogoči... user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 8:45:10   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dobro jutro.

Počasi se odpravljam na delo. Želim vam lep dan. user posted image

Kmalu bo polna luna. user posted image



Ne preveč naporen delovni dan ti želim. user posted image

A se boš držala? V petek je ne?




Aja, diete misliš? Hmmm, mogoče pa res. Zdej zjutri pijem en zvarek user posted image pa bi mogoče šlo, če spijem še zvečer... bom vidla. Drugače pa zavijam z očmi, ker otroc postajajo nemogoči... user posted image



Ker?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 9:01:55   
Najaa
Zarad polne lune, ne? user posted image user posted image user posted image Moji dve če ju ne razmetava pred polno luno, ju pa po. Sam zdejle se že čuti vpliv tak da bo pred. Nika je taka... kok naj rečem... ne sitna, ne tečna, ampak TRMASTA user posted image user posted image user posted image . Neki eno bedarijo si zapiči v glavo, pa dobro ve, da ne more dobit, ampak se bo metala po tleh, se zvijala in tulila... Danes pred odhodom v vrtec smo imeli dva taka izpada. 

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 9:11:03   
KOKICA32
Ufff, ta trma res. Moj ima ta teden izpade, ko pridem iz službe. A ga takoj pošljem v "sobo" in se lahko vrne iz nje, ko je miren. Pa kar pali no. Zaenkrat. Že trkam. user posted image

Saj bo bolje, se tolažim.

Pa pri tej trmi ena potem posnema drugo al je druga, ki takrat ne trmari okej in mirna?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 9:19:19   
Najaa
O ne, Tija ji s čisto mirnim glasom govori npr. "Nika, ne smeš tv prižigat, zdej gremo v vrtec." ali "Nika, zdej ne bomo gledali risanke, ker gremo v vrtec" pa take... Redko da ponavjata s trmo, no to pa res, HB.  Se Tija postavi v vlogo "odraslega" in jo uči. user posted image

Zdaj pa res grem, lepo se mej in se kasneje kaj tipkamo. user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 9:34:20   
Tulipan12
Dobro jutro!user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 9:47:20   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Zarad polne lune, ne? user posted image user posted image user posted image Moji dve če ju ne razmetava pred polno luno, ju pa po. Sam zdejle se že čuti vpliv tak da bo pred. Nika je taka... kok naj rečem... ne sitna, ne tečna, ampak TRMASTA user posted image user posted image user posted image . Neki eno bedarijo si zapiči v glavo, pa dobro ve, da ne more dobit, ampak se bo metala po tleh, se zvijala in tulila... Danes pred odhodom v vrtec smo imeli dva taka izpada. 


Aja, to bo to-polna luna? Lia je bila včeraj, kak naj se izrazim-tak otrok, ki so mi šli na živce, ko še nisem imela svojih in sem tiho pri sebi krivila starše, da so jih razvadili. Kr neki joki za brezveze, metanje po tleh, v glavnem user posted image user posted image user posted image  Pa sem ji prvo plenico menjala, ker zna bit taka, ko je pokakana (in je bila), pa da ne zavohamo takoj, pa se je malo umirila, potem pa spet. Smo bili pa pri moji mami na kosilu (tudi moj bratec s partnerko in dojenčkom) in je prav iskala pozornost, je stopila na kavč in rekla: nehajte se pogovarjat!user posted image Skratka noro, komaj sem čakala, da gremo domov, da ji dam Ruperta na tv, da se malo pomiri.

Kokica kaj to s sobo pali?Sem zadnjič brala v neki knjigi o tem ukrepu, a se ga še nisem lotila. Navadno grem jAz z njo v sobo, da se umiri, ker imam večinoma občutek, da dela te bedarije zaradi mene oz. pozornosti.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 9:49:24   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

O ne, Tija ji s čisto mirnim glasom govori npr. "Nika, ne smeš tv prižigat, zdej gremo v vrtec." ali "Nika, zdej ne bomo gledali risanke, ker gremo v vrtec" pa take... Redko da ponavjata s trmo, no to pa res, HB.  Se Tija postavi v vlogo "odraslega" in jo uči. user posted image

Zdaj pa res grem, lepo se mej in se kasneje kaj tipkamo. user posted image



To pa je pohvalno in zelo lepo od Tije. Pa je imela ona v Nikinih letih tudi take fore?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 9:58:12   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dobro jutro.

Počasi se odpravljam na delo. Želim vam lep dan. user posted image

Kmalu bo polna luna. user posted image



Ne preveč naporen delovni dan ti želim. user posted image

A se boš držala? V petek je ne?




Aja, diete misliš? Hmmm, mogoče pa res. Zdej zjutri pijem en zvarek user posted image pa bi mogoče šlo, če spijem še zvečer... bom vidla. Drugače pa zavijam z očmi, ker otroc postajajo nemogoči... user posted image



Ob 1.36 se začne. Jaz se je bom mogoče lotila, čeprav zaradi dojenja ne čisto po reglcih, pila bom vodo, čaje za dojenje in si skuhala piščAnčjo juhico in jo tako čisto bistro pojedla-spila. Bomo vidli. Malo se moram sčistit, ker imam katastrofalno prebavo.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 9:58:53   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

PRVAAAAAA!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 10:04:59   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

O ne, Tija ji s čisto mirnim glasom govori npr. "Nika, ne smeš tv prižigat, zdej gremo v vrtec." ali "Nika, zdej ne bomo gledali risanke, ker gremo v vrtec" pa take... Redko da ponavjata s trmo, no to pa res, HB.  Se Tija postavi v vlogo "odraslega" in jo uči. 

Zdaj pa res grem, lepo se mej in se kasneje kaj tipkamo.



O, to pa je lepo prebrati, ker drugače bi bil lahko hudič.

Uživaj!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 10:07:35   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Zarad polne lune, ne? user posted image user posted image user posted image Moji dve če ju ne razmetava pred polno luno, ju pa po. Sam zdejle se že čuti vpliv tak da bo pred. Nika je taka... kok naj rečem... ne sitna, ne tečna, ampak TRMASTA user posted image user posted image user posted image . Neki eno bedarijo si zapiči v glavo, pa dobro ve, da ne more dobit, ampak se bo metala po tleh, se zvijala in tulila... Danes pred odhodom v vrtec smo imeli dva taka izpada. 


Aja, to bo to-polna luna? Lia je bila včeraj, kak naj se izrazim-tak otrok, ki so mi šli na živce, ko še nisem imela svojih in sem tiho pri sebi krivila starše, da so jih razvadili. Kr neki joki za brezveze, metanje po tleh, v glavnem user posted image user posted image user posted image  Pa sem ji prvo plenico menjala, ker zna bit taka, ko je pokakana (in je bila), pa da ne zavohamo takoj, pa se je malo umirila, potem pa spet. Smo bili pa pri moji mami na kosilu (tudi moj bratec s partnerko in dojenčkom) in je prav iskala pozornost, je stopila na kavč in rekla: nehajte se pogovarjat!user posted image Skratka noro, komaj sem čakala, da gremo domov, da ji dam Ruperta na tv, da se malo pomiri.

Kokica kaj to s sobo pali?Sem zadnjič brala v neki knjigi o tem ukrepu, a se ga še nisem lotila. Navadno grem jAz z njo v sobo, da se umiri, ker imam večinoma občutek, da dela te bedarije zaradi mene oz. pozornosti.


Ja, saj pravim, da pali, že po 3 minutah pride ven čisto spremenjen. Pomirjen. Pa pomaga tudi, če mu npr. v trgovini rečem, da bo šel v sobo. Se umiri. No, v tem primeru ne pomaga vedno, takrat ga dam na ignore, pa to pomaga.



(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 10:07:51   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

Dajte mi prosim povedat, kje kupit poceni spodnje dele trenirk? Sem prej Marušine cote sortirala in ji je en kup cot že premali user posted image nazadnje, ko sem bla v Kiku, so meli samo kavbojke, te pa Maruša zelo malo nosi.... tako da prosim ideja... 


Hofer in Lidl znata imet kake dobre akcija, ampak to je treba počakat. Maš pa tudi ogromno tega v večjih supermarketih, sicer je vedno njihova znamka (sparky, lumpi...), ampak za v peskovnik so dobre. Drugače pa maš malo lepše zadevice v Zari in HM ima novo kolekcijo že zunaj, full spodnjih delov!! Za številke pa ti ne morem povedat, ker je loto, saj veš.

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 10:36:02   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Zarad polne lune, ne? user posted image user posted image user posted image Moji dve če ju ne razmetava pred polno luno, ju pa po. Sam zdejle se že čuti vpliv tak da bo pred. Nika je taka... kok naj rečem... ne sitna, ne tečna, ampak TRMASTA user posted image user posted image user posted image . Neki eno bedarijo si zapiči v glavo, pa dobro ve, da ne more dobit, ampak se bo metala po tleh, se zvijala in tulila... Danes pred odhodom v vrtec smo imeli dva taka izpada. 


Aja, to bo to-polna luna? Lia je bila včeraj, kak naj se izrazim-tak otrok, ki so mi šli na živce, ko še nisem imela svojih in sem tiho pri sebi krivila starše, da so jih razvadili. Kr neki joki za brezveze, metanje po tleh, v glavnem user posted image user posted image user posted image  Pa sem ji prvo plenico menjala, ker zna bit taka, ko je pokakana (in je bila), pa da ne zavohamo takoj, pa se je malo umirila, potem pa spet. Smo bili pa pri moji mami na kosilu (tudi moj bratec s partnerko in dojenčkom) in je prav iskala pozornost, je stopila na kavč in rekla: nehajte se pogovarjat!user posted image Skratka noro, komaj sem čakala, da gremo domov, da ji dam Ruperta na tv, da se malo pomiri.

Kokica kaj to s sobo pali?Sem zadnjič brala v neki knjigi o tem ukrepu, a se ga še nisem lotila. Navadno grem jAz z njo v sobo, da se umiri, ker imam večinoma občutek, da dela te bedarije zaradi mene oz. pozornosti.


Ja, saj pravim, da pali, že po 3 minutah pride ven čisto spremenjen. Pomirjen. Pa pomaga tudi, če mu npr. v trgovini rečem, da bo šel v sobo. Se umiri. No, v tem primeru ne pomaga vedno, takrat ga dam na ignore, pa to pomaga.





Pa ga pošlješ v njegovo sobo ali spalnico (pač, kjer spi) al ga pošlješ v nevtralen prostor kot je kopalnica?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 10:37:07   
Tulipan12
Tasa sem kaj prešpricala al že veš kak bo s službo? Si dobila za NČ?

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 10:41:19   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Zarad polne lune, ne? user posted image user posted image user posted image Moji dve če ju ne razmetava pred polno luno, ju pa po. Sam zdejle se že čuti vpliv tak da bo pred. Nika je taka... kok naj rečem... ne sitna, ne tečna, ampak TRMASTA user posted image user posted image user posted image . Neki eno bedarijo si zapiči v glavo, pa dobro ve, da ne more dobit, ampak se bo metala po tleh, se zvijala in tulila... Danes pred odhodom v vrtec smo imeli dva taka izpada. 


Aja, to bo to-polna luna? Lia je bila včeraj, kak naj se izrazim-tak otrok, ki so mi šli na živce, ko še nisem imela svojih in sem tiho pri sebi krivila starše, da so jih razvadili. Kr neki joki za brezveze, metanje po tleh, v glavnem user posted image user posted image user posted image  Pa sem ji prvo plenico menjala, ker zna bit taka, ko je pokakana (in je bila), pa da ne zavohamo takoj, pa se je malo umirila, potem pa spet. Smo bili pa pri moji mami na kosilu (tudi moj bratec s partnerko in dojenčkom) in je prav iskala pozornost, je stopila na kavč in rekla: nehajte se pogovarjat!user posted image Skratka noro, komaj sem čakala, da gremo domov, da ji dam Ruperta na tv, da se malo pomiri.

Kokica kaj to s sobo pali?Sem zadnjič brala v neki knjigi o tem ukrepu, a se ga še nisem lotila. Navadno grem jAz z njo v sobo, da se umiri, ker imam večinoma občutek, da dela te bedarije zaradi mene oz. pozornosti.


Ja, saj pravim, da pali, že po 3 minutah pride ven čisto spremenjen. Pomirjen. Pa pomaga tudi, če mu npr. v trgovini rečem, da bo šel v sobo. Se umiri. No, v tem primeru ne pomaga vedno, takrat ga dam na ignore, pa to pomaga.





Pa ga pošlješ v njegovo sobo ali spalnico (pač, kjer spi) al ga pošlješ v nevtralen prostor kot je kopalnica?


Trenutno še v spalnico, ker tam spi.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 12:01:23   
KOKICA32
Grem malo ven na mrzlooooo! user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 12:59:14   
KOKICA32
Buuuu! user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 13:48:02   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Buuuu! user posted image


buuuuuuu nazajuser posted image
Jaz sem tudi blizu, čeprav me Luka tu pa tam pokličeuser posted image
Načeloma pa trenutno kuham!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 13:48:49   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Grem malo ven na mrzlooooo! user posted image


Meni se ne dauser posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 13:53:43   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Grem malo ven na mrzlooooo! user posted image


Meni se ne dauser posted image


Saj nisi nič zamudila...user posted image

Daj povej, kako napreduje Luka...kaj dela sedaj, sta že bila na 1. pregledu?

Kaj kuhaš?


< Sporočilo je popravil KOKICA32 -- 16.2.2011 13:54:09 >

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 14:09:31   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Grem malo ven na mrzlooooo! user posted image


Meni se ne dauser posted image


Saj nisi nič zamudila...user posted image

Daj povej, kako napreduje Luka...kaj dela sedaj, sta že bila na 1. pregledu?

Kaj kuhaš?



Vem, da nisem nič zamudila, ker vidim to sivino zunaj, bljak!
Luka lepo napreduje, na 1. posvetovalnici je imel 1110g in 4 cm več. Me pa že ene par dni moti, da obrača glavo samo v eno stran, pa kolko se spomnim, je Lia isto delala in me je takrat tudi skrbelo. Sem se lotila malo preučevanja tega handlinga, ker nam tega v P nikoli ni nihče pokazal-mi je prav zanimivo, da toliko govorijo o dojenju o tem pa nič, pa se mi zdi full pomembno. Bi prosila P ravno iz tega razloga, da me da v RA, da mi malo pokažejo, ampak ne vem, če kr tak dajo.
Sem že pozabila od Lie, kako lepo obdobje je to, zdaj se že full smeji, če ga ogovorim, pa gruli v svojem jeziku, tak, lušno je. Da ti ne bom lušt naredila.user posted image  Je pa full lažje kot pri Lii, se mi zdi, da sem bila takrat taka tupika, kar se vsega tiče, pa bala sem se vsega, zdaj v teh stvareh prav uživam. Recimo Lie nisem kopala sama do ne vem katerega meseca. Luko od prvega kopanja vedno kopam sama (ima čas kopanja okoli Liinega spanja, pa mi ni preostalo drugega) in so mi to res taki čudoviti trenutki, ker ko sva Lio kopala s T., sva se med seboj pogovarjala, ko kopaš dojenčka sam, se pogovarjaš z njim.user posted image

Kuham: pečena piščančja prsa, riž, dušeno zelenjavo in repincl (motovilec)user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 14:16:25   
Tulipan12
Aja, spet mam eno vprašanje: v petek pridejo sorodniki iz Avstralije, s katerimi se nismo videli eno leto, fantek ima 3,5 let, punčka 5 mesecev. Kaj naj kupim??? Punčke še sploh nisem videla. To sta moja bratranec in sestrična, od mamine sestre (moje tete) otroka. Pridejo za 3 mesece. Da jima kupim nekaj za oblečt, se mi zdi, da ne pride v poštev, ker je zdaj tu mrzlo in bo jima prišlo prav samo v tem času, ko so tu, ker tam je vedno toplo. Pa rada bi nekaj, kar lahko odneseta domov, pa da ni preveč krame, ker itak bo vsak nekaj kupil. Razmišljam za njega kak avtek na daljinsko, za njo kako mehko knjigico ali mogoče onega govorečega medvedka, ker so zdaj tak v ang/slo jeziku, potem, ko pa bodo šli, pa bi pupi kupila ene uhančke-za spomin, ne mislim, da jih bo zdaj nosila, njemu pa mogoče uro, ki kaže čas tu in tam (ne vem, če obstajajo, to so kr moje idejeuser posted image ) Kaj menite??? če se kateri da bratuser posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?