|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tučepi
24.2.2011 11:24:24   
luka jan
Je že katera bila?

Iščem en fajn apartma čist ob morju, ampak saj to sem sicer že skoraj našla, zanima me bolj kakšno je kaj večerno življenje dol, se kaj dogaja? Recimo tam do enih 11-ih zvečer, pol itak mora mali v posteljo.user posted image

Šli bi za 14 dni in ni je mal brezzveze da brcnem v temo.user posted image

Če pa ima katera kakšno povezavo do fajn app, pa naj kar javi.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tučepi
24.2.2011 13:22:42   
amm4
se tud jaz priporočam za kakšen link :))

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tučepi
24.2.2011 13:32:03   
luka jan
Tu si že kaj gledala?
http://www.tucepi.net/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=457

(odgovor članu amm4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tučepi
24.2.2011 23:15:08   
čmrgelj
http://www.relax.si/ponudba/205/hotel_bluesun_alga-tucepi-hrvaska/


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tučepi
6.3.2011 21:12:11   
vls
Zdravo,

V tej hiši smo bili mi že 4x . Vse super, prijazni lastniki, varno. Parking je pred hišo in pod njo. Apartma se nahaja na mirnem koncu, peš do hotelov je 15 min (krasna peš pot).Tam pa je bolj živo, za mlade, trampolin... Če imaš majhnega otroka se dogaja ravno prav. Imaš v centru malo igrišče za otroke, trgovini sta dve,  pekarn, štantov, restavracij, kafičev je dovolj. Trgovina je, oddaljena od apartmaja približno 300 m. Če hočeš več pa se zapelješ v Makarsko. Med Tučepi in Makarsko je tudi velik diskont. Kar se tiče gužve na plaži, v predsezoni je ni bilo, julij in avgust pa je verjetno kar natrpano.

http://www.tucepi-riviera.eu/si/tucepi/864-tucepi-apartmaji.html

by, by


(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tučepi
7.3.2011 10:05:37   
luka jan
Vis, hvala. Sem poslal povpraševanje pred kakšnimi 14 dnevi tudi njim, pa nisem do danes dobila še nobenega odgovora. Pravijo, da kdor čaka, dočaka.user posted image user posted image

Sem pa v dogovoru s tem app. Je že katera bila tu??

http://www.tucepi.net/golub/5_a21k2.htm

(odgovor članu vls)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tučepi
7.3.2011 21:57:51   
vls

Ja lastnika sta starejša gospod in gospa, mogoče se še nista čist "zbudila".
Ta hiša (Golub) je bližje hotelom, apartma je lepo opremljen, plaža je super, tudi senčko boste imeli, pa blizu sladoled.  Zvečer je v tem delu bolj živahno, ker vsi iz hotelov šetajo do centra in obratno. Tam na drugi strani kjer smo bili mi je tega manj in je zvečer bolj mirno in tudi sprehajalcev ni veliko. Boste pa zadovoljni, ker je ful lepo.

Spodaj je link od sosednjega apartmaja, kjer smo bili mi.

http://www.tucepi.net/murtela/ (ena polovica hiše, druga pa so apartmaji KAMENA z restavracijo)

Mi pa letos planiramo Brela, pa je že precej zasedeno. Mogoče spet v Tučepi, nikol ne veš.



(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tučepi
8.3.2011 9:37:40   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: vls


Ja lastnika sta starejša gospod in gospa, mogoče se še nista čist "zbudila".
Ta hiša (Golub) je bližje hotelom, apartma je lepo opremljen, plaža je super, tudi senčko boste imeli, pa blizu sladoled.  Zvečer je v tem delu bolj živahno, ker vsi iz hotelov šetajo do centra in obratno. Tam na drugi strani kjer smo bili mi je tega manj in je zvečer bolj mirno in tudi sprehajalcev ni veliko. Boste pa zadovoljni, ker je ful lepo.

Spodaj je link od sosednjega apartmaja, kjer smo bili mi.

http://www.tucepi.net/murtela/ (ena polovica hiše, druga pa so apartmaji KAMENA z restavracijo)

Mi pa letos planiramo Brela, pa je že precej zasedeno. Mogoče spet v Tučepi, nikol ne veš.





Točno ta dva app, Murtela in Kamena sem imela malo v mislih, pravzaprav so mi odgovorili da imajo prosto, cena je pa itak povsod bolj ali manj enaka. Samo so me app Golub bolj fascinirali, predvsem zato, ker imajo kuhinjo na terasi. user posted image Ne vem če je to dobro, samo meni je to ful všeč.

Smo pa tudi mi mislili it v Brelo, pa nisem našla nobenega fajn app za normalno ceno. Vse kar mi je bilo fajn je bilo od 100 eurov naprej na noč, kar mi je za enosbni ali studio app občutno preveč. Potem pa smo se odločili za Tučepe in verjetno bomo kar kmalu nekaj od tega rezervirali.

Če boste v Tučepih se pa morda še kje srečamo.user posted image user posted image

Sicer pa mi je všeč da je bolj živahno, ker prvi del dopusta bomo 14 dni v Tučepih, nato pa gremo še za teden dni na Pag v eno malo vasico, ki premoressamo eno gostilno in bo tam res mir. V Tučepih se nam pa mora dogajat.user posted image

< Sporočilo je popravil luka jan -- 8.3.2011 9:39:53 >

(odgovor članu vls)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tučepi
8.3.2011 10:48:37   
vls
Kuhinja na terasi je kar o.k. Če je v apartmaju klima, pa se tudi razkadi vonj po kuhi. Tale vaš apartma ima res lepo opremo, cene se vrtijo do 100 €. V Brela pa itak pretiravajo. Mi smo mal zbirčni. Hočemo pogled na morje in ne na ulico, oz. sosednje hiše in pol traja da kej najdemo.

Kar hitro rezervirajte in uživajte!

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tučepi
8.3.2011 11:28:53   
luka jan
Tudi smo hoteli obvezno pogled na morje in tu ga imamo.user posted image

Cena pa je 80 eurov, kar se mi zdi čist ok, glede na to da ima vse kar hočemo, še Wi-fi ima, kar je mojemu možu verjetno še najbolj všeč.user posted image user posted image

(odgovor članu vls)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tučepi
8.3.2011 18:09:57   
mojcaziga
Luka Jan - 80€ je cena za kateri apartma in v katerem obdobju?

Hvala in lp, Mojca

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tučepi
8.3.2011 21:34:00   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Luka Jan - 80€ je cena za kateri apartma in v katerem obdobju?

Hvala in lp, Mojca



Termin od 9. julija in naprej, app pa točno tale
http://www.tucepi.net/golub/5_a21k2.htm

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tučepi
8.3.2011 22:25:17   
mojcaziga
Hvala še enkrat

Mi je všeč in bomo verjetno poskusili naslednje leto, za letos smo že rezervirali na Čiovu user posted image

lp, mojca

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tučepi
9.3.2011 8:24:27   
inja2
mi grem tudi letos v Tučepe. Mamo pa rezerveran isti termin kot ti Luka Jan, in sicer tale apartma http://www.tucepi.com/dora/

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tučepi
9.3.2011 10:49:45   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: inja2

mi grem tudi letos v Tučepe. Mamo pa rezerveran isti termin kot ti Luka Jan, in sicer tale apartma http://www.tucepi.com/dora/



Potem se pa znamo kje srečat.user posted image user posted image

Lep apartma, pa čist ob morju. Super. Koliko pa je dnevni najem tega app v vašem terminu?

< Sporočilo je popravil luka jan -- 9.3.2011 10:50:52 >

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tučepi
9.3.2011 16:23:57   
inja2
precej drago je 95€.

sem gledala tudi vašega, samo me je malo motilo ker je gostilna spodaj (če se ne motim). To mi pa ni preveč ušeč.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tučepi
9.3.2011 16:44:54   
luka jan
Ne, ni gostilna spodaj, ampak trgovina. Je pa blizu.user posted image

Mene to ne moti, vsaj upam da me ne bo.user posted image

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?