|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   All inclusive Hrvaška
5.3.2011 9:57:19   
S*
Ali mi lahko priporočate kakšen dober hotel z All inclusive na Hrvaškem. Pomembno je da ima senco in da se da z vozičkom priti na plažo, ja pa hrana mora bit dobrauser posted image .
Lani smo bili v Tučepih izjemno zadovoljni, na žalost pa je od hotela do plaže preveč stopnic, pa tudi do jedilnice so stopnice, ker pa se nam ne da vozička prenašat, žal letos ta opcija odpade.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: All inclusive Hrvaška
5.3.2011 12:05:46   
JAPE
Zadar - Borik, hotel Donat, super hrana, plaža blizu, se da le pozičkat, čisto morje, vse super.
Nam se je le voda zdela malo hladnješa, ker imamo majhne otroke.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: All inclusive Hrvaška
8.3.2011 7:17:23   
S*
Tudi sama sem gledala ta hotel, potem pa sem na Trip advasorju brala kar velike kritike. Kakšen je pa bazen v tem hotelu?
Kaj pa v Orbiču, je bil kdo na AI, sem videla da imajo kar nekaj hotelov s to ponudbo?

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: All inclusive Hrvaška
19.3.2011 9:37:40   
JAPE
Meni se je zdel ta hotel čist v redu. Tudi bazen. Ni prav velik, je zelo blizu, takoj ko pride ven iz hotela. ležalniki okoli so vedno že vsi zasedeni. Jaz nimam nobene kritike.
V prejšnjem postu sem želela napisat, da se da lepo vozičkat. :)

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: All inclusive Hrvaška
26.3.2011 14:04:49   
n4t4L1J4
dober hotel je tudi hotel Alan - Starigrad Paklenica, v hotelu je tak lift (mislim, da tudi do restavracije), do plaže maš pa ravno (kolk se še spomnim) oz. mogoče 2-3 stopničke... morje pa toplo in čisto (tak čiste vode nisem vidla še nikjer na hrvaškem), pred hotelom maš pa tud otroški in navadn bazen ter ležalnike in senčnike...
aja pa Umag - hotel sol aurora. isto po hotelu lift, do plaže tud mislim da ravno (zopet mogoče sam 2-3 stopničke). pred hotelom zopet otroški in navadn bazen...
mi2 s fantom sva bla v obeh hotelih zadovoljna (v obeh tudi klimatizirane sobe), hrana super, hotel (čistoča) super,... res pa je, da nisem tolko polagala pozornosti glede stopnic do plaže in restavracije, ampak res koliko se še spomnim, je povsod lift do restavracije (to lahko tudi agencije preverijo) in ravna potka do plaže, če pa že, pa res mogoče na celi poti 3 stopničke take nizke...


_____________________________

SMILE & THE WORLD WILL SMILE WITH YOU

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: All inclusive Hrvaška
26.3.2011 14:08:59   
m_o_i
Zadar Borik-hotel Donatuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu n4t4L1J4)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: All inclusive Hrvaška
6.4.2011 8:37:17   
S*
Hvala vsem za namige, nekako se nagibamo k hotelu Alan v Paklenici, nismo se paše dokončno odločili.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: All inclusive Hrvaška
6.4.2011 11:18:46   
zofa
Bol na Braču - Hotel Bluesun Bonaca. Vse O.K., razen vožnja je bila kar malce dolga. 

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: All inclusive Hrvaška
8.4.2011 7:23:59   
S*
Zofa, ta hotel mi je tudi padel v oči, ma se mi zdi da je presej daleč od morja? Kako pa je tam za vozičke?


(odgovor članu zofa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: All inclusive Hrvaška
8.4.2011 11:15:25   
zofa
H. Bluesun Bonaca sploh ni tako daleč od obale (200 m) do prve plažice, ki je čisto O.K., saj je to že en del znamenite plaže zlati rat, do katere pe je malo dlje, vendar tlakovana potka in kar je najpomembneje potka je vsa v senčki (borovčki). Mi smo se imeli zelo lepo, samo kot sem že rekla pot se nam je malo vlekla. Do Splita, potem trajekt in še ko prideš dol s trajekta vožnje približno dobre pol ure do Bola. Nam je pa bil hotel zelo všeč, tako, da gremo letos spet v njihov hotel Bluesun, samo tokrat v Tučepe. Že res , da je še malo dlje, vendar ni trajekta in bomo samo šibali po avtocesti.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: All inclusive Hrvaška
8.4.2011 13:50:19   
Ajisha
Tukaj si lahko pogledaš vse all inclusive hotele na hrvaškem
http://www.odisej.net/si/katalogi/pocitnice-hrvaska/214 

good luck user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?