|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   opel meriva
19.3.2011 6:52:16   
želva
Sicer ne vem kam naj to vtaknemuser posted image ampak vseeno, lastniki opel meriv ali bi po vaših izkušnjah v avto šli trije otroški sedeži, eden je lahko jahač?Hvala

_____________________________

Vedno več nas je!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: opel meriva
19.3.2011 9:08:23   
Lu
želva mi imamo Zafiro.... Lupinica, jahač, in sedež od 15-36kg. Komaj, komaj zapnemo,... Tako uporabljamo kar 6 sedež za enega člana. In zdaj smo komot. 

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: opel meriva
19.3.2011 16:24:07   
mojamura
mi mamo opel Merivo....in mislim, da bi bila to zelo težka naloga. šli bi noter ampak bi zgledalo ko v konzervi sardelice...


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: opel meriva
19.3.2011 16:30:09   
valerija77
tudi jaz imam zafiro, ki ima seveda 7 sedežev in po potrebi uporabim tudi 6 ali 7 sedež. je zelo praktično, ker jih ima zložene v prtljažnem prostoru in jih ni potrebno ven dajat. res pa je takrat prtljažnik minimalen. ti priporočam raje zafiro, če se odločate za nakup user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: opel meriva
19.3.2011 20:39:07   
krtek 1
IZVIRNO SPOROČILO: valerija77

tudi jaz imam zafiro, ki ima seveda 7 sedežev in po potrebi uporabim tudi 6 ali 7 sedež. je zelo praktično, ker jih ima zložene v prtljažnem prostoru in jih ni potrebno ven dajat. res pa je takrat prtljažnik minimalen. ti priporočam raje zafiro, če se odločate za nakup user posted image



se strinjam.smo lastniki Zafire in zelo zadovoljniuser posted image

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: opel meriva
21.3.2011 17:10:46   
jeannetka
Jaz imem Merivo in sem mnenja, da to ne bo šlo. Midva pričakujema prvega otroka, pa moj že paniko zganja, da bo avto premali, tako da s tremi bo kar težko. Seveda se pa vse da, če nimamo izbire.
A če kupuješ, bi ti tudi jaz priporočala Zafiro.

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: opel meriva
22.3.2011 7:53:55   
pikica*
O želva, pričakujete tretjegauser posted image ? Meriva se mi zdi dokaj majhna za tri otroke. Stara Xsara Picasso se mi zdi nekje v istem rangu pa so jo prijatelji zamenjali ob prihodu tretjega člana. Kupili so Citroen C4 Grand nekaj (ne vem, če je še Picasso ali kaj drugega). V tistem imajo pa več kot dovolj prostora. 

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?