|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 10:05:25   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Mene je včeraj zvečer moj nastarejši vprašal, če je res, da je oči svojo hčerko vrgel skozi okno....Kaj naj človek odgovori v takšnem primeru...

Ne vem Kalbo ... mene je Zara vprašala zakaj jo je vrgel. Itak sem bila brez besed. Kaj si pa ti rekel potem?

Men so se usule solze. Rekel sem samo ja, Blaž, res je...rešila me je pa žena, kaj točno mu je pa rekla, pa ne vem...me je preveč sesedlo.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   [Brisano sporočilo]
31.3.2011 10:39:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu via_2)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 10:46:38   
madona77
Sožalje mamici in vsem, ki so jo imeli radi.
Počivaj v miru, mala punčka.user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 10:47:30   
mamamajča
madela, tudi jaz bi tako odgovorila.

(odgovor članu madona77)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 12:17:08   
via_2
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

biti general po bitki je lahko. tole teoretiziranje Varianta 1 itd. je povsem nesmiselno, ker te NIC ne more pripraviti na soocenja z nasilnezi tega ranga. cesar so oni sposobni nas um niti ne dojema kot mozno - ne glede na zgodovino dogodkov.
poleg tega pa - razpolagamo z malo podatki in nas omejeni um si jih tolmaci po svoje.

pri takem pisanju me zmoti, da nimate nobenega spostovanja do mame, ki je otroka izgubila. po mojem mnenju je to najvecja tragedija, ki jo lahko mama dozivi - nekatere pa ste sposobne se moraliziranja user posted image  zame je tole moraliziranje vredno obsojanja.

mal filinga, no!


nisem želela moralizirati. moj point je bil v tem, da je treba ukrepati ne tisti trenutek, ko se tragedija dogaja, ampak prej, veliko prej. in tu so bili jasni znaki, da je z "očetom" nekaj hudo narobe (nasilje, zapor). mi je grozno imenovati tega osebka oče, ker to ni oče.

in vse ženske, ki dopustijo nasilje v svoji družini, se tolažijo, saj enkrat bo v redu, se bo spremenil... NE, ne bo se spremenil. kdo se tu ne spoštuje?

uboga punčka, ona pa zares ni imela izbire in ni mogla storiti čisto nič...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 12:36:56   
mojcaziga
Kriviti mamo v teh trenutkih je nekaj najhujšega. Nikoli ne bomo vedeli kaj točno se je v tistem stanovanju dogajalo in tudi ona verjetno znova in znova premleva kaj je bilo, kaj bi lahko bilo, kaj bi ona lahko storila in dvomim, da ona ve kaj točno se je dogajalo. Lahko je bilo v preteklosti tako, da je bil nasilen samo do nje, punčko pa je pustil pri miru in se je mama umaknila, ker je v preteklosti to zadostovalo. Lahko ji je zagrozil, da bo tamali kaj storil če se ne bo umaknila iz stanovanja. Katera mama v tem primeru ne bi šla ven? Sem prepričana, da če bi mama kakorkoli posumila, da bo oče tamali kaj naredil, stanovanja ne bi zapustila. Lahko bi......... Te besede me kar zmrazijo, ko jih slišim od ljudi, ki tako radi pametujejo po dogodku. Lahko bi marsikaj, ampak dejstvo je, da se za nazaj ne da spremeniti nič. Tudi to, da je kriva, ker je dovolila stik z očetom - saj ji kaj drugega ni preostalo, če je to bila volja CSDja. Če pa bi prepovedala vse stike in bi oče malo našel na cesti in ji kaj storil, pa bi bila mama spet kriva ker je preprečevala stike ljbljenega očeta in hčerke.

V tem trenutku mami ne pomagajo ne milostne besede, še manj pa moraliziranja tipa "lahko bi". Takega trpljenja si ne zasluži nobena mama v pravem pomenu besede. Mislim, da jo bo do konca življenja preganjalo to, da je zapustila stanovanje, pa čeprav v dobri veri, in pa način na kakšnega je hčerka umrla oziroma njeno trpljenje zadnjih nekaj minut pred samim padcem. Če bi smrt hčerke še nekako prebolela, tega po moje ne bo.

lp

(odgovor članu via_2)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 12:43:26   
alda
Verjemite mi, da bi uboga mati, če bi lahko kaj nardila, rajši sama skočila v smrt, kot pa "dopustila" da se je to zgodili hčerkici,
zato srčno upam, da bo naletela na ljudi, ki ji bodo resnično stali ob strani in ji pomagali vsaj malo olajšat bolečino ,in ji ne bodo vzbujali slabe vesti in občutka krivde še dodatno!
saj tega ima že brez drugih dovolj.

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 12:49:33   
Najaa
Ne, mame ni za krivit. To so situacije, ki jih moraš doživet, da lahko sodiš. Kaj pa mi vemo, kaj točno se je dogajalo... Ne vemo. Jaz sem takoj pomisla samo na to, da kako je lahko človek, ki je zaradi nasilja sedel v zaporu, bil v bližini otroka. Za to so odgovorni ljudje, ki so to dopustili. Te inštitucije so pa itak že pod drobnogledom... sam konec koncev je tak prepozno, mala punčka je morala umret. Mala nedolžna punčka. user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 13:48:04   
via_2
bom nehala na tej točki, delno imate morda prav, da ne mame krivit.
mi je pa tako hudo, ko pomislim, kakšno grozo je morala mala deklica doživeti predno je umrla. naj vsaj počiva v miru, moje misli so z njo. user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 15:54:38   
HuAnita
Predvsem mamici želim miruser posted image user posted image user posted image , deklico je žal že zajeluser posted image

(odgovor članu via_2)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 18:10:35   
marta82
Kriviti mamico in analizirati kaj bi "morala" naredit v tistem trenutku niti slučajno ni na mestu. Odgovornost je izključno na strani očeta. Verjetno je sama v tistem trenutku naredila tako, kot je mislila, da je najbolje in kar je zmogla. Nam je to težko razumeti, ker nismo bili v tej situaciji. Želim ji, da bi našla mir.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 18:20:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Predvsem mamici želim miruser posted image user posted image user posted image ,


Enako, še enkrat.
Upam, da vsaj njej pomagajo.

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 18:49:43   
Micy
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Ne, mame ni za krivit. To so situacije, ki jih moraš doživet, da lahko sodiš. Kaj pa mi vemo, kaj točno se je dogajalo... Ne vemo. Jaz sem takoj pomisla samo na to, da kako je lahko človek, ki je zaradi nasilja sedel v zaporu, bil v bližini otroka. Za to so odgovorni ljudje, ki so to dopustili. Te inštitucije so pa itak že pod drobnogledom... sam konec koncev je tak prepozno, mala punčka je morala umret. Mala nedolžna punčka. user posted image


Se podpišem pod tole.
Mamo pa ni za krivit, saj si verjetno nikoli in nikdar ne bo oprostila da ju je pustila v stanovanju.


_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 19:56:10   
Precious
ne znate brat: mama je šla iz stanovanja zato,da je lahko poklicala policijo

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 20:09:45   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Precious

ne znate brat: mama je šla iz stanovanja zato,da je lahko poklicala policijo


Kakorkoli obrnete kar se je zgodilo ni njena krivda. Svoja dejanja, ki jih je storila tik pred tragičnim trenutkom pa si bo itak očitala celo življenje.

lp

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 21:16:21   
ronja
O, ti boga punčka in mamica! Niti pod razno si ne morem predstavljat, kaj zdaj doživlja in upam, da si mi nikoli ne bo treba. Izgubit otroka je gotovo najhujše, kar se ti lahko zgodi, če je pa še na tak način, da si priča, pa nič ne more, da to naredi nekdo, ki si ga imel nekoč rad, mu zaupal... Uh, boljše da neham razmišljat! Pomagat ne znam, upam, da ji kdo blizu nje zna... Želim obema najboljše.

Kriviti mamo v teh trenutkih je nekaj najhujšega. Nikoli ne bomo vedeli kaj točno se je v tistem stanovanju dogajalo in tudi ona verjetno znova in znova premleva kaj je bilo, kaj bi lahko bilo, kaj bi ona lahko storila in dvomim, da ona ve kaj točno se je dogajalo. Lahko je bilo v preteklosti tako, da je bil nasilen samo do nje, punčko pa je pustil pri miru in se je mama umaknila, ker je v preteklosti to zadostovalo. Lahko ji je zagrozil, da bo tamali kaj storil če se ne bo umaknila iz stanovanja. Katera mama v tem primeru ne bi šla ven? Sem prepričana, da če bi mama kakorkoli posumila, da bo oče tamali kaj naredil, stanovanja ne bi zapustila. L

Podpis pod mojcazigo in metulj. Mama je po moje šla ven zato, da bi zaščitila otroka - verjetno je mislila, da se bo umiril, če bo po njegovo - saj navadno je tako pri nasilnežih. jasno, da si NIHČE ne more predstavljat, da bi kdo uresničil take grožnje.

kalbo, hvalabogu, da moji punci nista nič o tem zvedeli oz. vprašali! Meni lubi ni hotel nič povedat in ker nimava ne cajtngov, ne tvja, nisem niti nič vedela, dokler mi ni včeraj po tel. povedal oče. In je bil lubi prav jezen: "Pa kaj ti grejo to pravit?" Moram priznat, da se strinjam z njim, rajši bi živela dalje v svojem mehurčku, tale moja žalost prav nikomur ne koristi... Za vse tiste, ki kradejo, mi ni problem, ni prav, ampak me ne prizadane, tole pa... In grozen mi je občutek, da nimam pojma, kaj bi lahko naredila, da se to ne bi nikoli več zgodilo. Čisto nič dobrega ne vidim v vsem skup.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: :(((((((((((((((((((((
31.3.2011 21:17:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

O, ti boga punčka in mamica! Niti pod razno si ne morem predstavljat, kaj zdaj doživlja in upam, da si mi nikoli ne bo treba. Izgubit otroka je gotovo najhujše, kar se ti lahko zgodi, če je pa še na tak način, da si priča, pa nič ne more, da to naredi nekdo, ki si ga imel nekoč rad, mu zaupal... Uh, boljše da neham razmišljat! Pomagat ne znam, upam, da ji kdo blizu nje zna... Želim obema najboljše.


Se podpišem, tole je prestrašno.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: :(((((((((((((((((((((
1.4.2011 13:42:19   
Taddy78
Sicer se ne bi rada postavljala na katero stran, sploh pa ne slepo verjela medijem, ampak koliko se spomnim, se je mati odločila, da bosta po prihodu iz zapora še 1x sprobala.
Če je bila v času njegovega prihoda v stanovanju, pomeni, da ga je nekdo moral spustit noter.
Kaj je v resnici bilo, ne bomo nikoli izvedeli, mogoče niti nimamo pravico vedeti, ampak če človek sedi v zaporu zaradi nasilja in ga izpustijo, bi vsakič, ko se bi približal na 100 metrov, klicala policijo, ne da bi ga še spustila v stanovanje. Ja, saj vem, biti pameten sedaj, ko je ugasnilo mlado življenje, je najlažje, bo pa mogoče marsikatera ženska, katere otroci doživljajo nasilje 2x premislila, preden bo idiota spustila v njihovo bližino.

Zatajili so konec koncev vsi... največ tisti ki so ga izpustili (v zaporu bojda tudi ni bil nek vzoren državljan).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: :(((((((((((((((((((((
1.4.2011 14:25:20   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

user posted image  na enem forumu sem ravnokar prebrala, da baje punčko jutri odklopijo od aparatovuser posted image user posted image



Ta informacija je izključno iz odd., kjer je punčka bila zadnje svoje ure življenja. Pa kaj res nikoli ne bo nihče odgovarjal zaradi izdaje podatkov? ??? Forum gor in forum dol, tisti, ki je zaupne informacije razširil naj odgovarja in pika!

Živa r.i.p.


(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: :(((((((((((((((((((((
1.4.2011 17:21:53   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Sa.Ka

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

user posted image  na enem forumu sem ravnokar prebrala, da baje punčko jutri odklopijo od aparatovuser posted image user posted image

  

Ta informacija je izključno iz odd., kjer je punčka bila zadnje svoje ure življenja. Pa kaj res nikoli ne bo nihče odgovarjal zaradi izdaje podatkov? ??? Forum gor in forum dol, tisti, ki je zaupne informacije razširil naj odgovarja in pika!

Živa r.i.p.




user posted image user posted image
se pravi, da so jo odklopili?


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 1.4.2011 17:22:41 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?