|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubljanske mamice
28.3.2011 10:18:06   
Teyla
Na 24 ur piše, da je mala še živa, ampak v smrtni nevarnosti. Groza no. Vem, da je malo možnosti, ampak resnično upam, da bo z njo vse ok.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Ljubljanske mamice
28.3.2011 19:17:06   
kokoška10
živa  ti boš še tv zvezda postalauser posted image  (malo za hecuser posted image ),  sem te vidla, sam škoda da ni bolj vesel DOGODEKuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Ljubljanske mamice
28.3.2011 19:17:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kokoška10

živa  ti boš še tv zvezda postalauser posted image  (malo za hecuser posted image ),  sem te vidla, sam škoda da ni bolj vesel DOGODEKuser posted image


PODPIS!!!!! user posted image

(odgovor članu kokoška10)
  Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Ljubljanske mamice
28.3.2011 19:36:37   
nmagk
Živa groza sej si bla čist bleda,bogica,klinc pa TV zvezda,če te take grozne stvari sprašujejouser posted image

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Ljubljanske mamice
28.3.2011 19:55:37   
Anonimen
Sem čist iz sebe... Nevem če prihaja za mano al kaj user posted image   Nimam nobenga potrpljenja in nobene moči za nič user posted image   Samo računalnik bulim že cel dan, da vidim kaj bodo še odkrili in če bo otročiček preživel user posted image

(odgovor članu nmagk)
  Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Ljubljanske mamice
28.3.2011 21:16:50   
nmagk
Čeprav so rekli,da je še v nevarnosti sm slišala,da baje bo preživela,sam upam,da tud prez posledic,mislim na poškodbe,psihično bo kar trajal,da si bo opomogla edin če se ne bo spomnila tega,groza res grozn,kaj vse se mora zgodit,predn naši pristojni bumbarji kej ukrenejo,****tiš pa take zakone,pr otrocih bi se pa moral vse nehat......ni besed res...user posted image user posted image user posted image

Živa drži se pridi na kak kufe.....

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Ljubljanske mamice
29.3.2011 8:50:00   
anci banci
ojla bejbe

živa...sem te vidla na TV...verjamem da si v šoku, drži se ...
ma take novice so katastrofalne..
a ti živiš v tej stoplnici...moji starši pa brat so tud živel v eni izmed teh stolpnic preden sem se jaz rodila

(odgovor članu nmagk)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Ljubljanske mamice
29.3.2011 10:29:28   
Anonimen
DObro jutro čvekice moje... Še dobro, da ima moj dopust, če ne bi se mi zmešalo user posted image

Sem včeraj imela prov krizo... Želodec neprestano v grlu user posted image   Sem se zvečer malo zjokala in z dragim malo stisnila in zaspala kot top user posted image Danes sem bolje!!! user posted image user posted image user posted image   Čakam na sončka, potem gremo pa malo ven, pa po mleko za tamalo user posted image Popoldne pride lastnik zamenjat pipo v kuhinji user posted image user posted image user posted image komaj čakam user posted image user posted image user posted image

KATRINČI POGREŠAM TE!!! user posted image

(odgovor članu anci banci)
  Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Ljubljanske mamice
29.3.2011 10:58:15   
ledenka
jutro

živa, drži se user posted image

nmagk, sem videla, da avto zgleda končno bo user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Ljubljanske mamice
29.3.2011 13:14:10   
nmagk
Ja Ledenka samo ne še moj,nadomestnega mi bodo dal zdej tavelzga,me skrbi da se bo rok 10.4. spet zavleku,sicer pa sam da mam tavelzga da loh vsi kam gremo,bom šla pa z nadomestnim na morje,đabe pa bo moj bo pa pol dlje časa lep  user posted image ...moj je še v Barceloni,se počutm k kaka zvezda k bodo zanjo posebej izdelali tak avto,do sedaj bo edini tak  user posted image

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Ljubljanske mamice
29.3.2011 13:48:46   
Teyla
Punce imam eno butasto vprašanje. user posted image Zdaj sem izpolnila to vlogo za vrtec, in me matra, kater aslov napisati gor. Vrtec prve izbire ima namreč tri enote, in samo ena enota je blizu najinega doma. Torej napišem naslov tiste enote, ali moram napisati "glavno" enoto in potem oni določijo kam bo otrok vpisan? Pa še tole, a je vlogo dejansko treba "nest" v vrtec, al jo lahko pošljem tudi po pošti? Zmedel me je namreč stavek, da bo vpis v vrtce potekal v času uradnih ur vrtca.

(odgovor članu nmagk)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Ljubljanske mamice
29.3.2011 14:35:24   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Teyla

Punce imam eno butasto vprašanje. user posted image Zdaj sem izpolnila to vlogo za vrtec, in me matra, kater aslov napisati gor. Vrtec prve izbire ima namreč tri enote, in samo ena enota je blizu najinega doma. Torej napišem naslov tiste enote, ali moram napisati "glavno" enoto in potem oni določijo kam bo otrok vpisan? Pa še tole, a je vlogo dejansko treba "nest" v vrtec, al jo lahko pošljem tudi po pošti? Zmedel me je namreč stavek, da bo vpis v vrtce potekal v času uradnih ur vrtca.

1. vpišeš glavno enoto, glede enote vrtca se potem dgovoriš v vrtcu
2. lahko pošlješ po pošti

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Ljubljanske mamice
29.3.2011 18:32:16   
lumpa6
oj

sem se danes malo potepala, sem se odločla, da malo popestrim stanovanje in sem kupila vse za sevetno tehniko in mizica v dekliški sobi ima že novo podobo:)))

vse je objavljeno na fb-ju, sem prau ponosna na svoj prvi izdelek

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Ljubljanske mamice
30.3.2011 9:30:39   
katrinka



 

boomer je rodila

Kar ni opravil Birsa, je zaključil Valter Edan 30.3.2011 ob 0:01 v tezki kategoriji 3590g in 53cm.

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Ljubljanske mamice
30.3.2011 9:31:03   
katrinka
cestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Ljubljanske mamice
30.3.2011 9:42:15   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka






boomer je rodila

Kar ni opravil Birsa, je zaključil Valter Edan 30.3.2011 ob 0:01 v tezki kategoriji 3590g in 53cm.
čestitke user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Ljubljanske mamice
30.3.2011 9:46:19   
Teyla
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

boomer je rodila

Kar ni opravil Birsa, je zaključil Valter Edan 30.3.2011 ob 0:01 v tezki kategoriji 3590g in 53cm.

Čestitke user posted image user posted image

ledenka hvala za odgovor, sem včeraj kar nesla v naš vrtec, pa je potem vodja, ki je bila slučajno tam, vzela vlogo. Me pa zanima nekaj, če je v ta vrtec prve izbire manj vpisanih otrok kot je mest, potem vsi dobijo vrtec ali se začne že na začetku gledat točke s centralnega seznama?

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Ljubljanske mamice
30.3.2011 9:50:41   
anci banci
boomer...še tukaj čestitkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Ljubljanske mamice
30.3.2011 9:53:04   
Anonimen
CESTITKEEEE BOOMER!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako ste ljubljančanke? Jst mogoče dobim taščo na pomoč, ker sem še mal preveč raztresena in predvsem me je strah ostati sama user posted image   No danes sporoči kako in kaj sta se odločila s tastom, pa bomo vidli. Moj gre namreč jutri še v službo, v petek pa začne že na novem teritoriju user posted image

(odgovor članu Teyla)
  Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Ljubljanske mamice
30.3.2011 10:35:39   
kokoška10
boomer.... čestitke!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Ljubljanske mamice
30.3.2011 12:48:22   
nmagk
BOOMER user posted image user posted image user posted image user posted image  čestitam,bravo
 
No jest sm mela danes pregled če je operacija uspela in je sedaj z veseljem sporočam,da so moji jajčniki popolnoma neprehodni,no pa da ne bi bla preveč vesela mam pa še eno sranje,ugotovili so da iz neznanega vzroka čudno krvavim iz materničnega vratu zato moram pod nujno k svojemu G,no ja bomo vidl kva je to za en hudič.

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

(odgovor članu kokoška10)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Ljubljanske mamice
30.3.2011 13:56:25   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka




 

boomer je rodila

Kar ni opravil Birsa, je zaključil Valter Edan 30.3.2011 ob 0:01 v tezki kategoriji 3590g in 53cm.
čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Ljubljanske mamice
30.3.2011 16:45:34   
katrinka
zivjo cveke...evo jaz sem ful zaposlena tko da berem redno samo za odpisat ni casa...

ziva - ja upam da tasca pride da ti pomaga k vem kok je dela,kako si drugace - kej bolje

teyla - uf dobro vprasanje,nimam pojma,dej mail napisi v vrtec pa ti bodo odgovorili...me pa prav zanima

lumpa - sem vidla slike izdelkov na fb...ful si dobr naredilauser posted image

nmagk - o groza,ja dej pejd kmalu k g da vidis kaj in kako, kaj je s tvojim avtom...madona a bo sploh leos prsu...se malo pa boste na morje sibal a neuser posted image

ledenka - kako steuser posted image


mi smo ok, suzana vesela v vrtcu,sandra razgraja doma,sem mela pregled in cepljenje dons s sandro,vse ok samo gremo spet preventivno v razvojno k se ne obraca,ne isce nogic in jih kriza...baje nic grozno resnega a vseeno...mah skrbi ni konc....

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Ljubljanske mamice
30.3.2011 16:49:02   
Anonimen
Hvala Bogu, da je punčka rešena user posted image user posted image user posted image   pogled na svečke pa ubija user posted image user posted image user posted image user posted image

Tašča HB pride, tko da ne bom sama doma... Že delam plane, kam jo bom kaj peljala user posted image   Smo ravnokar prišli domov, smo se po centru potepali, pa že razmišljam, kakšen izgovor naj najdem, da grem še malo ven user posted image
No ja... bo že user posted image

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Ljubljanske mamice
30.3.2011 18:30:59   
nmagk
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  skoz razmišljam o tem dogotku,boga mamica....

Moj avto baje pride po 10.4.v petek grem pa po kombi in dol mi pol visi kdaj bo pol moj pršu iz Barcelone,bom pa mal pršparala,če ga do 24.6. ne bo nej pa kar sami pol hodjo po tega testnega dol na morje,res mi pol dol visi,poln kufr mam tega nategovanja....

Sm klicala takoj mojga G in je rekel jutr takoj k njemu torej ob 8h zjutraj mam pregled ne vem kaj za en vrag se zdej kuha v men,no ja neki mi mora grenit življenje,če ne bi blo preveč monotonouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NEJC-26.06.1993
MATIC-17.08.1999
ANA - 22.04.2001
GREGOR-16.09.2006
KAROLINA-07.04.2009

mojih 5 biserov-neprecenljivo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?