|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hladilnik
19.4.2011 21:38:05   
livia
Dokler sva kampirala sama (brez otrok), sva bila vedno brez hladilnika in sva za nujne stvari uporabljala hladilno torbo.
Letos se odpravljamo z otroki za 3 tedne na Sardinijo, pa ne vem, če je pametno, da gremo brez hladilnika. A so v vseh kampih trgovine z jogurti, mlekom, mesom? Ali je skoraj nujno, da imaš hladilnik, ko kampiraš z otroci?
Vaše izkušnje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hladilnik
19.4.2011 22:14:10   
Anonimen
Moje (sicer ne preveč bogate) izkušnje so take, da je hladilnik super imet s seboj ... moj ima v pisarni enega navadnega (50x50x50cm) in smo kar tistega s seboj na kampiranje vzeli. Itak sem ga doma nabasala s tako hrano, ki bi se mi doma v odsotnosti pokvarila in z krožniki ter priborom, tako da mi niti ni bilo škoda, ker je zasedel 1/3 prtljažnika user posted image

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hladilnik
20.4.2011 9:15:19   
viv_
Mi imamo vedno hladilnik s seboj. V avtu priklopljen na 12V v kampu se pa vedno na elektriko priklopimo... Imamo pa tegale:
waeo mobicool
user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hladilnik
20.4.2011 11:16:13   
tea
Viv - kje ste pa to kupili?

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hladilnik
20.4.2011 12:04:09   
viv_
že pred leti v Media Marktu v Celovcu, imajo jih vsako leto v šparu... je tam od 70 do 100€,

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hladilnik
20.4.2011 20:59:06   
livia
Kolk literska pa je to?

Kje naj še pogledam za nakup kaj takega?

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hladilnik
21.4.2011 8:10:56   
suzolinka
Viv kok pa ohladi? Če daš notri pivo, ga ohladi?

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hladilnik
21.4.2011 8:40:22   
viv_
Ja, lepo ohladi. Čeprav za v avto mi običajno vržemo not še kakšno zmrznjeno pol litrsko steklenico, da mal "pomagamo", pa če je avto ugasnjen...

Na elektriki je pa OK.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hladilnik
21.4.2011 10:27:44   
mišolinka
Zdravo Livia!

A ste že rezervirali trajekt? Mi še vedno čakamo in upamo...

lp

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hladilnik
21.4.2011 12:32:31   
suzolinka
Viv te lahko vprašam še za model, ker na netu jih je kar nekaj ... hvala

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hladilnik
21.4.2011 13:36:03   
latris
Predno smo kupili prikolico, (zdaj imamo pravi hladilnik), sem tudi jaz razmišljala o nakupu hladilnika. Imamo eno tako hladilno torbo, ki super hladi (ohladi toplo pijačo). Motilo me je pa predvsem to da je premajhna in pa da ko si odprl pokrov, se je vedno ulilo iz nje, zaradi kondenza. Kapljalo pa je tudi po notranjosti in po hrani.

Ne vem kako pa je s takim hladilnikom kot ga ima viv, ker kolikor razumem je to tudi hladilna torba in nima kompresorja, kot pravi hladilniki, ali se motim?

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hladilnik
21.4.2011 17:45:27   
alamar
Kupiš pravi 50l hladilnik na kompresor za 100 EUR in je stvar rešena. Včasih je v akciji v kakem leclercu za 70-80 EUR. Hladi tako kot mora in maš noter lahko tudi meso in mlečne izdelke cel teden plus imaš mini zmrzovalnik. Če imaš višek denarja in/ali nočeš elektrike, kupiš hladilnik na plin.

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hladilnik
26.4.2011 14:10:15   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: latris

Predno smo kupili prikolico, (zdaj imamo pravi hladilnik), sem tudi jaz razmišljala o nakupu hladilnika. Imamo eno tako hladilno torbo, ki super hladi (ohladi toplo pijačo). Motilo me je pa predvsem to da je premajhna in pa da ko si odprl pokrov, se je vedno ulilo iz nje, zaradi kondenza. Kapljalo pa je tudi po notranjosti in po hrani.

Ne vem kako pa je s takim hladilnikom kot ga ima viv, ker kolikor razumem je to tudi hladilna torba in nima kompresorja, kot pravi hladilniki, ali se motim?


Ja, pri nas je isti problem s hladilno torbo. In ja, ta od viv je isto kot pač večja hladilna torba, Edin pokrov se v dveh delih odpre, to je prednost, da ne gre tolk toplega zraka not in je potem verjetno manj kondenza.
Samo nam itak to ni dovolj hladno, kar taka torba shladi ... mo, men je, ampak se spet prilagajam ...

< Sporočilo je popravil Splišni -- 26.4.2011 14:11:41 >

(odgovor članu latris)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: hladilnik
26.4.2011 14:13:06   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: alamar

Kupiš pravi 50l hladilnik na kompresor za 100 EUR in je stvar rešena. Včasih je v akciji v kakem leclercu za 70-80 EUR. Hladi tako kot mora in maš noter lahko tudi meso in mlečne izdelke cel teden plus imaš mini zmrzovalnik.


Ja, to imamo mi. Oziroma imamo oboje, tak hladilnik in hladilno torbo. Torbo potem tud v avtu priklopmo, ko menjamo kampe ...

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: hladilnik
26.4.2011 14:22:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: alamar

Kupiš pravi 50l hladilnik na kompresor za 100 EUR in je stvar rešena. Včasih je v akciji v kakem leclercu za 70-80 EUR. Hladi tako kot mora in maš noter lahko tudi meso in mlečne izdelke cel teden plus imaš mini zmrzovalnik.


Ja, to imamo mi. Oziroma imamo oboje, tak hladilnik in hladilno torbo. Torbo potem tud v avtu priklopmo, ko menjamo kampe ...

Ja mi imamo tut navadnega ... v bistvu je identičen (no samo mi imamo še ključavnico vgrajeno) ravnokar v Sparu oz. Intersparu v akciji za 100€ in neki drobiža. Drugače pa jaz vanj nabutam hrano in dam poleg par zmrznjenih pingvinov in hrana/pijača več kot odlično hladna ostane do željene destinacije.  Pred selitvijo dam pa pingvine za kakih par ur v zmrzovalni del hladilnika (ja tako majhna zadeva ima tudi to user posted image ) in je potem med transportom spet na hladnem vse skupaj.

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: hladilnik
27.4.2011 14:20:48   
n4t4L1J4
midva s fantom sma prvo leto mela tako hladilno torbo, kot jo ima viv, naslednje leto pa sma že kupla mali hladilnik (mislim da je 42l hladilnega dela in 4l zamrzovalnega dela), dimenzije pa so okrog 50x50x50cm... in če primerjam, se definitvno bolj splača hladilnik (ker cenovno stane isto - 100€), maš pa več prostora v hladilniku in ohladi kot je treba. v hladilniku je še mali zamrzovalni del (prostornina okrog 4l), kar je ravno dovolj za kako meso. hladilnik je coolstar CS 46HA (pod tako šifro ga majo v GA), drugače pa majo vsake tolko časa akcijo v intersparu.

_____________________________

SMILE & THE WORLD WILL SMILE WITH YOU

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: hladilnik
28.4.2011 11:17:21   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: alamar

Kupiš pravi 50l hladilnik na kompresor za 100 EUR in je stvar rešena. Včasih je v akciji v kakem leclercu za 70-80 EUR. Hladi tako kot mora in maš noter lahko tudi meso in mlečne izdelke cel teden plus imaš mini zmrzovalnik.


Ja, to imamo mi. Oziroma imamo oboje, tak hladilnik in hladilno torbo. Torbo potem tud v avtu priklopmo, ko menjamo kampe ...

Ja mi imamo tut navadnega ... v bistvu je identičen (no samo mi imamo še ključavnico vgrajeno) ravnokar v Sparu oz. Intersparu v akciji za 100€ in neki drobiža. Drugače pa jaz vanj nabutam hrano in dam poleg par zmrznjenih pingvinov in hrana/pijača več kot odlično hladna ostane do željene destinacije.  Pred selitvijo dam pa pingvine za kakih par ur v zmrzovalni del hladilnika (ja tako majhna zadeva ima tudi to user posted image ) in je potem med transportom spet na hladnem vse skupaj.


ja sam mi mamo premal samo hladilnik, tud v kampu laufamo oboje ... to je tolk ene robe ... edin če bi imeli 2 hladilnika, he, he.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: hladilnik
30.4.2011 13:24:58   
alamar
Al pa kakšnega reklamnega nabaviš, kot ga imajo v nekaterih gostilnah, bifejih. Lani sem videl eno slovensko družino, ko so iz karavana potegnili ogromen redbullov reklamni hladilnik. Sem samo gledal, koliko futra in pijače so nabasal noter.user posted image

< Sporočilo je popravil alamar -- 30.4.2011 13:26:13 >

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?