|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Apartma blizu plaže z dvema spalnicama
4.5.2011 8:06:48   
*raci*
Živjo,
jaz pa iščem apartma z dvema spalnicama. Grem z dvema hčerkama(1,5), taščo in tastem. Da bomo vsak v svoji sobi. Kašna ideja, če bi blo blizu plaže pa še boljš.

Lep dan!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Apartma blizu plaže z dvema spalnicama
4.5.2011 8:21:58   
naja17
Mi gremo letos sem:

http://www.palma.si/program/podrobno/pirovac-hotelski-kompleks-miran/

(odgovor članu *raci*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Apartma blizu plaže z dvema spalnicama
7.5.2011 9:43:28   
Nončika
definitivno: http://www.adria-apartmani.com/Ljubac/Martin/index.html

bili pred 2l in super duper. mir, lastniki super. plaža blizu, kar pod apartmanom. uživali 100 na uro.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Apartma blizu plaže z dvema spalnicama
23.5.2011 16:03:12   
Tinchy7
Nončika mene pa zelo zanimajo ti apartmaji in plaža in vse. Bi prosila, če mi lahko posreduješ več informacij. Letos bi šli nekam na morje midva in sinček, ki je sedaj star 8 mesecev in ne vem kam bi šli. Bi prosila, če mi lahko kaj napišeš o tej destinaciji in, če je fajn, pa če imaš morda kakšen kontakt od lastnika? Hvala. :)))

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Apartma blizu plaže z dvema spalnicama
24.5.2011 8:21:37   
dps1
kdaj greste? mi imamo tak app najet, ampak je samo eden tako velik in je za nas zaseden 20-30.8. (74m2, 5m do morja) - če rabiš prej ali kasneje - javi, ti dam link; pašman.

(odgovor članu Tinchy7)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Apartma blizu plaže z dvema spalnicama
27.5.2011 7:36:10   
Nončika
IZVIRNO SPOROČILO: Tinchy7

Nončika mene pa zelo zanimajo ti apartmaji in plaža in vse. Bi prosila, če mi lahko posreduješ več informacij. Letos bi šli nekam na morje midva in sinček, ki je sedaj star 8 mesecev in ne vem kam bi šli. Bi prosila, če mi lahko kaj napišeš o tej destinaciji in, če je fajn, pa če imaš morda kakšen kontakt od lastnika? Hvala. :)))


tinchy7, to je ena mirna vasica, prelepa. nočnega življenja ni, ampak ga mi niti nismo rabili. user posted image user posted image user posted image  v vasi je picerija, slaščičarna, dve mini trgovinici in to je to. lastniki so taakoo prijazni, da jim ni para. mam tudi direkten kontakt od lastnika, samo na domačem mailu. če te zanima, ti ga posredujem.
znali smo iti na sprehode po tej vasici, otroci so lahko hodili sami-nismo jih rabili držat za roke in jih strogo vleči k sebi, da ne bo kake pomote. ni nobenega dirkanja po cesti, apartman je v slepi ulici. zraven apartmana je tudi ena super plaža, lepa, pesek.
če še rabiš kaki info, mi pošlji mail in bom ti pol poročala. sigurno se bomo vrnili, samo letos še ne.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Tinchy7)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?