|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gnojna bulica pri mlečnem zobku
4.5.2011 12:17:51   
resnavesna07
Zanima me, ali se res ne da nič narediti pri zobku, ki ima pri dlesni gnojno bulico? Ali je res za ven, kot je nam rekla zobozdravnica. To bo namreč že tretji mlečni zob (štirica), ki bi ga izpulili pri pet let starem otroku. redno hodimo k zobarju, ampak nas očitno naročajo na premalo pogosto, da med tem zobki propadajo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
4.5.2011 21:45:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu resnavesna07)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gnojna bulica pri mlečnem zobku
4.5.2011 22:51:45   
ribica.
tudi moja punca je imela gnojno bulico ob štirici. Ko se je predrla, je gnoj iztekel, pa sem mislila da je zdaj ok, da ne rabiva hodit do zobarja sam zarad tega. POtem se je pa spet nabralo in iztekalo, pa kar ni nehalo. Ko sva šli do zdravnice, je rekla da je to vnetje živca. Ona ji je potem očistila. Sem že pozabila ali je naredila še kaj drugega, ampak potem težav več ni bilo. Zobel je pa že pred tem bil odprt, in je tak tudi ostal.

Neumesen mi je pa stavek, da te ne naročajo na dovolj pogosto.....saj vendar ja gledaš otroku v usta, in vidiš kaj dogaja. Tudi pri nas pride kaj vmes, takrat pač pokličemo in se prej naročimo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gnojna bulica pri mlečnem zobku
5.5.2011 11:40:21   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: ribica.

Neumesen mi je pa stavek, da te ne naročajo na dovolj pogosto.....saj vendar ja gledaš otroku v usta, in vidiš kaj dogaja.




To sploh ni neumesen stavek. Otroka z biserčki v ustih res ni treba naročevat vsak mesec, dokler otroka z problematičnimi zobki, bi pa morali naročevat bolj pogosto, ampak sistem je tak kakršen je.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gnojna bulica pri mlečnem zobku
5.5.2011 12:22:34   
Zala01
IZVIRNO SPOROČILO: resnavesna07

Zanima me, ali se res ne da nič narediti pri zobku, ki ima pri dlesni gnojno bulico? Ali je res za ven, kot je nam rekla zobozdravnica. To bo namreč že tretji mlečni zob (štirica), ki bi ga izpulili pri pet let starem otroku. redno hodimo k zobarju, ampak nas očitno naročajo na premalo pogosto, da med tem zobki propadajo.

seveda se da naredit brez puljenja. Pelji ga k privat zobozdravniku, če se ti zdi, da pride preredko na vrsto, druge rešitve žal ni.


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu resnavesna07)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: gnojna bulica pri mlečnem zobku
23.5.2011 14:27:51   
honey
Naš je imel hud gronolom in mu niso izpulili zobka, pač pa mu ga je odprla in očistila. To je bilo 2 meseca nazaj in je zobek še vedno odprt. Je pa potrebno redno čiščenje luknje (najbolje kar z zobotrebcem) po vsaki hrani, ker edino tako spravim ven vse, kar se mu nabere notri.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: gnojna bulica pri mlečnem zobku
26.5.2011 20:55:15   
andea
Pri naši 5-letnici imamo isti problem z zgornjim enicam, zadnjič ji je očistila luknjico v zobku in dala antibiotik, potem sva pa še šli 2x na kontrolo. Zobozdravnica je rekla da zaenkrat zoba ne bo pulila, naj pa hčerko počasi pripravim na to. Obe enici ima že od prej odprti in tudi jaz ji redno z zobotrebcem čistim luknje.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?