|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Verbene
14.5.2011 12:31:17   
takotako
Z mami sva šle v vrtnarijo in sva nabavle verbene za korita tudi. in sicer v kombinaciji vijolične-bele barve... no in prideva domov vse ponosne. Pa pride oče moj in naju čist zabije da to sploh ne rase????
A ma katera izkušnje z njimi? Please... k morjo rast že ker je tok pameten. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Verbene
14.5.2011 13:08:13   
HHH
Zakaj pa ne bi rasle? Ful se razrastejo v koritih ali na gredi. Jaz jih imam vsako leto ravno zato ker se tako razširijo. Samo letos mi jih je na eni gredi nekaj požrlouser posted image . Na drugi gredi so pa že ful lepe. Kar posadita jih in celo poletje bosta lahko očetu govorile: No, vidiš, ti nisem rekla....user posted image

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Verbene
14.5.2011 13:14:20   
m76
Se zelo razrastejo. Je pa res, da te rožice rabijo veliko vode, fuuulll sonca in pa obvezno jih moraš pošpricat za uši  (vprašaj v vrtnariji, kateri strup, ali kakšni kmetijski zadrugi). Res obvezno! Najbolje je prvič špricat kakšen teden po tistem, ko jih ven postaviš, potem pa še sredi poletja, vmes pa redna kontrola če so ušive. Pa kakšnega gnojila se tudi ne branijo. Veliko uspeha:)


(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Verbene
14.5.2011 13:31:14   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: m76

Se zelo razrastejo. Je pa res, da te rožice rabijo veliko vode, fuuulll sonca in pa obvezno jih moraš pošpricat za uši  (vprašaj v vrtnariji, kateri strup, ali kakšni kmetijski zadrugi). Res obvezno! Najbolje je prvič špricat kakšen teden po tistem, ko jih ven postaviš, potem pa še sredi poletja, vmes pa redna kontrola če so ušive. Pa kakšnega gnojila se tudi ne branijo. Veliko uspeha:)




no pol somi jih verjetno uši požrle. Ampak ni nič videt.

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Verbene
14.5.2011 16:34:38   
m76
Lahko da jih je napadla plesen. Proti tej zoprniji nabav http://www.unichem.si/?tpl=produkt&pid=1495....za uši pa probaj http://www.unichem.si/?tpl=produkt&pid=1379. Če pa poznaš kakega kmetovalca, ki ima izpit za strupe pa njega prosi in ti bo znal svetovat kakšno močnejšo zadevo.

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Verbene
14.5.2011 20:32:11   
nananaja
Prvo leto, ko sem sama kupovala rože, sem kupila tudi verbene, bolj po všečnosti kot pa da bi vedela, kaj sem kupila, pa so prav lepo rasle in se zelo razrasle, pa ne zalivam pogosto, imam pa korita z vodno zalogo.

(odgovor članu m76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?