|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Količina obroka!
17.8.2005 22:02:44   
timini
Lepo pozdravljeni!
Zanima me ali mi lahko poveste koliko naj bi dva meseca in pol stari fantek pojedel pri obroku!? Sprašujem zato,ker sva se vse do sedaj lepo dojila in je enostavno po nekaj časa sit zaspal. Zadnje dni pa se je dogajalo, da so ga krči tako "mučili", da sem si mleko kar iztistnila v stekleničko in potem tako nahranila. V steklenički je bilo cca 110 ml mleka in moj mali je vse pojedel in verjetno bi še..
No, danes pa sem nekje zasledila, da se na takšen način lahko otroka razvadi, saj mu pri pitju iz stekleničke ni potrebno veliko vleči in zato veliko več poje. Tako se sprašujem, kaj naj naredim, ko ga bom naslednjič spet hranila po steklenički- enostavno dovolim, da poje kolikor želi??? - pa čeprav je potem čez cca dobri 2 uri spet lačen!?
Hvala za pomoč in lahko noč.:zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Količina obroka!
17.8.2005 22:04:15   
jazz
Naš je pri takšni starosti pojedel 140-160!

(odgovor članu timini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Količina obroka!
18.8.2005 7:53:17   
BibaJ
Naš je pojedel nekje 150, 160.

(odgovor članu timini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Količina obroka!
18.8.2005 11:40:39   
Anonimen
Nik je danes star 11tednov in poje 180ml na 4 ure9nebesa

(odgovor članu timini)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Količina obroka!
18.8.2005 22:50:10   
NIN@
Moj mali ni nikoli popil več kot 100ml na 3 ure:duda:

(odgovor članu timini)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Količina obroka!
21.8.2005 13:03:31   
povhek
Nik je star 2 meseca in en teden pa poje 130 ml za štiri ure.(dan razdeliš na pet obrokov., npr. 3. 7.40,12.20, 17,21.20), drugače je pa čist odvisno od dojenčka boš videla koliko poje.Če pa si boš vzela malo časa ti pa na škatli piše starost otroka, količina obrokov, koliko poje boš pa zelo hitro ugotovila, da mu bo zadostovalo za štiri ure.Upam da sem ti kaj pomagala.

(odgovor članu timini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Količina obroka!
21.8.2005 13:07:52   
povhek
no ampak to velja le če ga hraniš le po steklenički.Ker hranjenje po steklenički in dojenje ni isto.Dojenje je pač po potrebi otroka, tisto pa odstopa mogoče za 20 minut, vse se da preračunat.

(odgovor članu timini)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?