|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj obleči za civilno poroko?
28.5.2011 13:06:16   
valerija77
Pozdravljene

Poročiti se nameravama na matičnemurau pa mi ni jasno kaj obleči. sem pa velika komaj 157 cm in 69 kg, torej imam nekaj "šlaufov". Mi je pa všeč nekaj v tem stilu...(na drugi sliki, rumena oblekca)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj obleči za civilno poroko?
28.5.2011 16:17:02   
kajalin*
Nisi linka prpopalauser posted image

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj obleči za civilno poroko?
28.5.2011 23:12:16   
valerija77
Ups...pa res  user posted image tale bo..   http://www.svecana-oblacila.si/

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj obleči za civilno poroko?
28.5.2011 23:27:01   
kajalin*
Zlo lušna oblekca user posted image

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj obleči za civilno poroko?
30.5.2011 14:52:48   
diamantina
SIcer nisem takih mer, kot ti (170/54 - no, zdaj mogoče zaradi N malo več user posted image ) in sva se tudi poročila zgolj civilno v ožjem krogu. Oblečeno sem pa imela sicer belo oblekco, ampak je bila zelo poletno naravnana, tudi kupljena je bila v eni bolj navadni trgovini (za 20€ user posted image ), pa sem jo z enim bolerom zeleno zlate barve, sandali take barve in nakitom - samo ogrlica v zleno-zlato-beli kombinaciji ter preprostim šopkom čudovito dopolnila in če bi se morala še stokrat poročit, bi se ravno tako oblečena user posted image . Mož je bil čisto normalno elegantno - obleka, srajca in z mano ujemajoča se kravata.  

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj obleči za civilno poroko?
31.5.2011 12:23:30   
valerija77
res je lepa oblekca, cena pa še bolj in sicer  185 eur user posted image   bom pač poiskala drugo verzijo inmislim da sem eno ravno danes našla, grem pa še jutri na lov  user posted image

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj obleči za civilno poroko?
6.8.2011 20:11:21   
Manja87
IZVIRNO SPOROČILO: valerija77

res je lepa oblekca, cena pa še bolj in sicer  185 eur user posted image   bom pač poiskala drugo verzijo inmislim da sem eno ravno danes našla, grem pa še jutri na lov  user posted image


Si jo našla? user posted image user posted image

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?