|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vožnja?
13.7.2011 20:05:06   
Smeškec
Koliko časa ste se vozili do Otoka Hvara?

Vožnja iz Ljubljane.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vožnja?
13.7.2011 21:24:12   
tresk
cca 8 ur, prvi trajekti iz Drvenika gredo tam nekje okol pol sedmih, dobro pa je da si že kako uro prej dol da si na prvem, mi smo lani v Drvenik prispeli ob treh ponoč pa so bili že avti pred nami in smo potem kar tam kako urco pospali :), pa smo glih za glih prišli na prvi trajekt, pol naslednji je šel šele čez 2 uri

(odgovor članu Smeškec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vožnja?
13.7.2011 21:40:56   
tresk
http://map.hak.hr/

na tej strani si po celotni hrvaški lako nastaviš potek poti in ti na koncu izpiše koliko časa potuješ in koliko pride cestnina

(odgovor članu tresk)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vožnja?
14.7.2011 8:38:14   
viv_
Če štartaš iz Slovenije se verjetno bolj splača it na trajekt v Splitu. Do splita dobrih 5 urc, potem si pa na trajektu.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu tresk)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vožnja?
14.7.2011 8:55:15   
november2010
mi smo z dvema majhnima otrokoma iz lj do splta porabili okoli 6,5 ur - to je s postanki vred. vozili pa v povprečju po avtocesti 130 (montana pa avto nabit do konca) . nazajgrede sva si zaprisegla da do nadaljnega na tako dolgo pot ne greva več, ker je mlajši ful težko vožnjo prenašal.

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vožnja?
14.7.2011 9:16:28   
pety78
nazajgrede sva si zaprisegla da do nadaljnega na tako dolgo pot ne greva več, ker je mlajši ful težko vožnjo prenašal.

Mi gremo vedno sredi noči, da tamala dva večino poti prespita, pa je bistveno lažje. Ker 6 ur v avtu sedeti čez dan je še meni smotano, kaj šele otrokom.


_____________________________



(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vožnja?
14.7.2011 9:51:47   
Smeškec
Ja če gremo iz Splita je res hitreje. Ampak kako si pa cenovno ali je dražje kot avto? Mislim da ja.



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vožnja?
14.7.2011 10:07:16   
tresk
Sej se da vse preračunat, na tisti strani ki sem jo objavla preveri vse možne variante, pa vidiš kaj se ti cenovno bolj splača, je pa res da je boljš potovati čez noč ko otroci spijo v avtu, midva najnemu kar posteljeva čez zadnje sedeže da lepo leži in založiva za sedeži da ne pade dol, stolček pa vzameva s seboj, do sedaj nismo meli nikakršnih problemo.
Če se je pa proti jutru malce prej zbudilmu je bilo toliko bolj zanimivo, kaj ne saj je še nam kaj šele otrokom.

(odgovor članu Smeškec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vožnja?
14.7.2011 10:14:27   
tresk
Nas bi lani vsekakor kar precej dražje prišlo če bi šli na trajekt v Split zato smo čim dlje potovali z avtom. Kako je letos še nisem preverjala ker baje so se daljše trajektne linije kar precej podražile. Predlagam da preveriš in preračunaš kako je s cenami !
Drugače pa midva vedno potujeva čez noč in sva rajši kako uro prej na točki, otročku vedno na zadnjih sedežih posteljeva da lepo leži in spi, sedež pa vzameva s sabo, seveda za sedeži založiš  da ne pade dol :), če se pa zjutraj prej zbudi mu je pa toliko bolj zanimiva, kaj ne saj je še nam, no vsaj nama je res lepo ko gledaš sonce kako vstaja

(odgovor članu Smeškec)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vožnja?
14.7.2011 10:18:08   
mayci
otročku vedno na zadnjih sedežih posteljeva da lepo leži in spi, sedež pa vzameva s sabo, seveda za sedeži založiš da ne pade
IZVIRNO SPOROČILO: tresk

Tole se pa meni ne zdi pametna ideja...user posted image Sicer pa, vsak po svoje, jaz vem, da se naš avto tudi premakne ne, če nismo vsi PRIPETI na svojih sedežih. user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu tresk)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vožnja?
14.7.2011 10:24:36   
Smeškec
Ja sem preračunala in je definitivno ugodneje če greš iz avtom do Drvenika. Hvala vam za informacije. Me pa zelo zanima kako je na Hvaru glede hrane kakšne so kaj cene in tako naprej.

Zelo rada bi malo več izvedela ker gremo letos prvič na ta otok.

Prosim za kašno informacijo....



(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vožnja?
14.7.2011 12:02:24   
majčica1508
Hrana in pijača...dražja,kot na kopnem..........

Drugače imaš pa na www.hrvaska.net    
Hvar za 40% ceneje z polpenzijonom

< Sporočilo je popravil majčica1508 -- 14.7.2011 12:04:27 >

(odgovor članu Smeškec)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vožnja?
14.7.2011 12:56:06   
t5t6
Lani smo štartali ob 10.30 zvečer (iz Kopra) v Drveniku smo bili ob 4.30 zjutraj, prvi v vrsti za trajekt. Prejšnja leta, pa smo štartali vedno ponoči okoli 3h, pobrali otroke v Umagu, in prilšli v Drvenik okoli 11h. Problem je Makarska, če jo prevoziš ponoči ali zgodaj zjutraj si zmagal, če ne pa nikdar kraja. Iz Lj rabiš nekje enako, enkrat sem šla preko Lj pa sem ugotovila, da je LJ-Drvenik tam tam kot Kp-Drvenik. Če pa greste na Split je cca 4,5-5 ur iz LJ. Odvisno na kateri del otoka greste.
Uživajte, meni je letos Hvar še pod vprašajem, ker ima mož pretrgano ahilovo tetivouser posted image

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vožnja?
14.7.2011 13:27:29   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: tresk
otročku vedno na zadnjih sedežih posteljeva da lepo leži in spi, sedež pa vzameva s sabo, seveda za sedeži založiš  da ne pade dol :)



OMG, a se zavedata, kakšne so lahko posledice ob morebitnem hitrem/nepričakovanem zaviranju ali - Bog ne daj - trku?! Otrok nepripet, v spanju? Kolegica je umrla v avtu, ko je z glavo v spanju udarila ob zadnji notranji stebriček, pa je bila pripeta in avto je samo malce zaneslo na poledeneli cesti. Tebi pa otrok leži nepripet na zadnjih sedežih! Toplo, res toplo ti priporočam, da tega ne delaš več.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu tresk)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vožnja?
14.7.2011 13:28:55   
Smeškec
Veliko informacij hvala vsem.



Mi smo se odločili da gremo iz Ljubljane in do Delnic. Potem pa od Delnic do Splita in od Splita naprej do Drvenika. Na Drveniku pa na trajekt, ker je ceneje.

Imamo namen iti v kamp Lili južno od Jelse. Sicer še nismo bili sploh na tem otoku tako da je možno tudi ko bomo prišli tja da se bomo odločili tudi za kakšen drug kamp. Nikoli se ne ve ampak imamo namen tja iti ker mi je mamljivo to da je gratis elektrika in hladilnik,...

Prvič gremo na ta otok sicer se že vsi komaj veselimo.


Glede na to da pravita kako je s črpalko bomo potem v Makarski tankali da bo ziher, hvala.



Kje ste bili pa ostali v kampu na Hvaru?

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?