|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
26.7.2011 10:34:06   
mateyka
oh, Bog je inteverniral - nema kafe za kerensu ako za mateyku nema user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
26.7.2011 10:35:11   
Kerensa*
Bom jaz intervenirala, ko g. Mož pride iz službe, ja... user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
26.7.2011 10:41:57   
mateyka
desci so itak 50% zmedeni. ne praši kja vse je moj mož že pozabu - pasoš za "iz zemlje" 4 ure pred letom recimo (v drugem mestu skoraj 2 uri stran btw).. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
26.7.2011 10:45:19   
Kerensa*
Moj bi najbrž še lastno glavo kje pozabil, če mu je vrat ne bi držal k telesu! user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
26.7.2011 11:27:25   
pikica*
O, vidim, da ste se že uskladile za kavo. Jaz bom blizu, ampak za kavo žal ne bo časa.

Kar se pa moške pozabljivosti tiče - moj je enkrat pozabil vhodna vrata zapret in smo imeli tako stanovanje cel vikend na stežaj odprto. Potem se je pa sosedom malo čudno zdelo in so jih zaprli. Še dobro, da imamo protivlomna vratauser posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
26.7.2011 13:47:14   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*
Še dobro, da imamo protivlomna vratauser posted image .


če mate odprta, niti ne user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
26.7.2011 14:10:46   
Shorty_
Jao a so ti Amisovci tud telefon zaplenili?user posted image ??, sem ti pvedala da me ne bo doma, zato bi lahko vsaj SMS poslala! smotka. midve te pa čakava pa kličeva.

Drugače pa Nika hvala za kavico in klepet!user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
26.7.2011 17:36:31   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

Jao a so ti Amisovci tud telefon zaplenili?user posted image ??, sem ti pvedala da me ne bo doma, zato bi lahko vsaj SMS poslala! smotka. midve te pa čakava pa kličeva.

Jap, Kerensa, lahko bi poslala vsaj sms. Hja, ni kaj, s Shorty sva se našli, poklepetali ter tebe določili, da za kazen častiš kosilo v Jurmanu. Takrat si bo tudi Mateyka vzela čas, a ne?

Drugače pa Nika hvala za kavico in klepet!user posted image

Prosim, prav lepo te je bilo spoznati!



_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
26.7.2011 18:56:58   
Kerensa*
Tisto kosilo ima že Špela v dobrem, ampak kaj naj jaz, če pa ona kar ne gre in ne gre? Jaz jih ga ne bom domov prinesla. Rekli smo kosilo v Jurmanu.


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
26.7.2011 19:06:15   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Tisto kosilo ima že Špela v dobrem, ampak kaj naj jaz, če pa ona kar ne gre in ne gre? Jaz jih ga ne bom domov prinesla. Rekli smo kosilo v Jurmanu.



No zdaj je mišljeno že drugo kosilo in to z Niko zraven user posted image se pa temu v dobro prvemu odpovem :)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
26.7.2011 19:07:37   
Kerensa*
E, za*ebi ti to, mala user posted image . Tokrat sem kosilo dolžna (čeprav ste me kar določili za to, banda babja!) samo Niki, ker je ona povabila na kofe.

Vsaka enega, pa mir. Kosilo ali večerja - cena na meniju je enaka.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
26.7.2011 19:08:39   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

E, za*ebi ti to, mala user posted image . Tokrat sem kosilo dolžna (čeprav ste me kar določili za to, banda babja!) samo Niki, ker je ona povabila na kofe.

Vsaka enega, pa mir. Kosilo ali večerja - cena na meniju je enaka.


No gremo pa skupaj da boš samo 1x jedla da se ne zrediš. To sem tudi mislila če podrobno prebereš zgornji postuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
26.7.2011 19:10:43   
Kerensa*
Ne vem, če si opazila, ampak jaz bi se morala zrediti!

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
30.7.2011 18:07:00   
Nika v službi
No, super - kdaj torej to kosilo oz. večerja?

08.08. sem nazaj s Pohorja, si lahko vzamem čas.user posted image Pa še katrco Planico bom takrat 3 dni vozila. Kerensa, si jo ti že?


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
30.7.2011 18:08:30   
Kerensa*
Dvomim, da bova dobila Planico, sploh pa ne cabrio. user posted image

Bova pa imela Katrco od 5.8. od 12-ih do 8.8. do 10-ih. Greva z njo v Split, na Plitvice in v Zagreb (naredit krog po CRO).

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
30.7.2011 18:09:29   
Kerensa*
Ej, a bencin tudi Renault plača? user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
30.7.2011 18:16:27   
Nika v službi
O, super trip. Vrneš poln rezervoar, kolikor potrošiš, toliko plačaš. Manj km, manj €.user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
31.7.2011 12:58:35   
Kerensa*
Škoda user posted image . Jaz sem sicer vprašala samo, kako je s potjo čez mejo, pa mi je rekel, da je enako, kakor pri rent-a-car - za CRO ni problemov, za BiH in SRB pa že potrebuješ dodatna dovoljenja oz. zavarovanja.

Nika - a enemu revežu se pa ne bi dalo zrihtat enega tanka? user posted image user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 118
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?