|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zasedenost kampov po Hrvaškem
28.7.2011 7:18:46   
scorpiogirl
Ker nismo dovolj zgodaj rezervirali kakih ne predragih počitnic, smo planirali kampiranje ... in zdaj, ko smo v bistvu že redi stedi oziroma smo mislili v ponedeljek se odpravit, ugotovim, da so najbrž ti "boljši" kampi zasedeni user posted image ma, mene je to kampiranje popolnoma potegnilo pa itak je to edina šansa za naše letošnje morje, tako da me res zanima, kakšne imate izkušnje tisti, ki že dalj časa kampirate.
Ker ne bi šli kam daleč (pa itak nam finance dopuščajo samo par dni), sva se fokusirala na kamp Pineta (Savudrija), ki je baje res čist zaseden user posted image
V Ankaranu je sicer rekla, da je itak zmer kaj frej, tako da je to ena rezerva ... samo meni je po fotkah Pineta čist oh in sploh user posted image pa v bistvu hočeva samo urejene sanitarije pa da ni kakšnega nočnega šundra (mali otroci) ...


_____________________________

Ni nam dolgčas :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zasedenost kampov po Hrvaškem
28.7.2011 7:20:56   
Tutan
Zakaj pa ne pošlješ povpraševanja? Nekako dvomim, da je ta teden kaj prida zaseden, ker tudi vreme ni olala.

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zasedenost kampov po Hrvaškem
28.7.2011 7:42:29   
*pepelka*
Malo povprašajte in boste videli kaj vam kaže, samo mislim, da se vedno najde kaka parcela. Drugače pa je meni velko leopa od Pinete Valkanela pri Vrsarju, še sploh za otroke, pa tudi sanitarije so urejene in čiste.

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zasedenost kampov po Hrvaškem
28.7.2011 8:25:45   
kalbo
Sam ne Ankarana nooo. Že v Istri je malo morje kampov, ki so lepi. Če se pa pelješ 4 urce iz LJ je pa sploh milina. Raj grem za Savo kampirat kot pa v Ankaran.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zasedenost kampov po Hrvaškem
28.7.2011 8:53:00   
PinaNina
Če mene vprašaš, bi na tvojem mestu šla slepo, vedno se mesto najde, sploh za šotor, čeprav jaz osebno ne bi rinla v Istro, temveč bi šla po stari Jadranki od Rijeke naprej proti Zadru. Vmes je malo morje malih kampov,(sploh od Selc, Vinodolskega naprej) manj ali več privatnosti, mesto se najde, cene so bolj dostopne, voda je čista, ljudje čisto drugače razpoloženi. Če ti kamp ne paše se enostavno prestaviš.



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zasedenost kampov po Hrvaškem
28.7.2011 9:08:30   
Kerensa*
Midva z g. Možem sva šla lansko leto čisto na slepo in to v visoki sezoni (15. avgust), pa sva mesto za naju dva in najin avto v kampu v Dubrovniku dobila brez problema in to ob pol enih zjutraj, ko sva se jim naslikala na recepciji kampa.

Ampak ker vi ne greste tako daleč oz. ker se vam za nekaj dni to niti ne splača... in če boste slučajno pristali na slovenski obali... vam tudi jaz bolj priporočam kampa Fiesa ali Lucija, kakor pa Ankaran. Sploh Fiesa je meni čudovita, zaradi sproščenosti in okolja (sladkovodno jezero dobesedno nekaj metrov od morja). Cene za vse tri kampe (SLO) so takorekoč enake (razlike niso omembe vredne), poleg tega pa kampi niso strašansko veliki in lahko avto pustite zunaj, da ne boste noter, v kampu, plačevali še zanj.

(odgovor članu PinaNina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zasedenost kampov po Hrvaškem
28.7.2011 13:09:54   
ROŽICI
mi gremi vedno na slepo v sezoni 8.8 pa se vedno najde prostor.Mi hodimo na Cres že 4 leto. zgodaj zjutraj smo dol, avto pustimo pri recepciji potem pa pešačimo in iščemo prostor.Potem pa kr vidiš kateri grejo domov in pospravljajo si zapišeš št.in barvo potem pa narecepcijo in vprašaš če bo prosta ali je rezervirana.
100%zasedenost kampa pomoje ni nikol,vedno se najde še kak prostor.


_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zasedenost kampov po Hrvaškem
28.7.2011 13:10:57   
Kerensa*
Meni so v začetku tega meseca v Fiesi rekli, da imajo vse zasedeno za "šotorske goste" (nekaj so imeli še prostora za avtodome) in da nimajo rezervacij.

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zasedenost kampov po Hrvaškem
28.7.2011 18:56:28   
alamar

zasedeni  ma, mene je to kampiranje popolnoma potegnilo pa itak je to edina šansa za naše letošnje morje, tako da me res zanima, kakšne imate izkušnje tisti, ki že dalj časa kampirate.
Ker ne bi šli kam daleč (pa itak nam finance dopuščajo samo par dni), sva se fokusirala na kamp Pineta (Savudrija), ki je baje res čist zaseden
Pelješ se naprej, če je Pineta zasedena - imaš potem Finida, Park Umag... vse od iste firme. Meni osebno je Pineta najbolj zoprna.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zasedenost kampov po Hrvaškem
29.7.2011 9:48:52   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: PinaNina

Če mene vprašaš, bi na tvojem mestu šla slepo, vedno se mesto najde, sploh za šotor, čeprav jaz osebno ne bi rinla v Istro, temveč bi šla po stari Jadranki od Rijeke naprej proti Zadru. Vmes je malo morje malih kampov,(sploh od Selc, Vinodolskega naprej) manj ali več privatnosti, mesto se najde, cene so bolj dostopne, voda je čista, ljudje čisto drugače razpoloženi. Če ti kamp ne paše se enostavno prestaviš.


Mi letos gremo samo za par dni, tako da Istra it is user posted image bomo pa res šli kar na slepo, pa se bo tam do Pule že kaj našlo ... moj dragi je mal bolj ziheraš, pa ma že za kampiranje mal zadržkov, tko da sem raje še tukaj vprašala, kaj mislite user posted image

Kalbo, zakaj ne Ankaran??? Sej zdej bomo šli najprej do Savudrije, pa če tam ne bo nič frej, se bomo zapeljali naprej proti jugu user posted image

Hvala vsem za komentarje! Jaz sem sicer pred otroci precej kampirala, samo takrat so mi bile pomembne čist druge stvari kot zdej user posted image sicer pa upam, da dragega en tolk navdušim (tko da držte pesti za lepo vreme user posted image ), da gremo drugo leto spet kampirat ... samo takrat bom pa rezervirala user posted image

< Sporočilo je popravil scorpiogirl -- 29.7.2011 9:50:09 >


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu PinaNina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zasedenost kampov po Hrvaškem
29.7.2011 9:58:57   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: alamar


zasedeni  ma, mene je to kampiranje popolnoma potegnilo pa itak je to edina šansa za naše letošnje morje, tako da me res zanima, kakšne imate izkušnje tisti, ki že dalj časa kampirate.
Ker ne bi šli kam daleč (pa itak nam finance dopuščajo samo par dni), sva se fokusirala na kamp Pineta (Savudrija), ki je baje res čist zaseden
Pelješ se naprej, če je Pineta zasedena - imaš potem Finida, Park Umag... vse od iste firme. Meni osebno je Pineta najbolj zoprna.



Zakaj???


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zasedenost kampov po Hrvaškem
29.7.2011 14:07:47   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: scorpiogirl

IZVIRNO SPOROČILO: PinaNina

Če mene vprašaš, bi na tvojem mestu šla slepo, vedno se mesto najde, sploh za šotor, čeprav jaz osebno ne bi rinla v Istro, temveč bi šla po stari Jadranki od Rijeke naprej proti Zadru. Vmes je malo morje malih kampov,(sploh od Selc, Vinodolskega naprej) manj ali več privatnosti, mesto se najde, cene so bolj dostopne, voda je čista, ljudje čisto drugače razpoloženi. Če ti kamp ne paše se enostavno prestaviš.


Mi letos gremo samo za par dni, tako da Istra it is user posted image bomo pa res šli kar na slepo, pa se bo tam do Pule že kaj našlo ... moj dragi je mal bolj ziheraš, pa ma že za kampiranje mal zadržkov, tko da sem raje še tukaj vprašala, kaj mislite user posted image

Kalbo, zakaj ne Ankaran??? Sej zdej bomo šli najprej do Savudrije, pa če tam ne bo nič frej, se bomo zapeljali naprej proti jugu user posted image

Hvala vsem za komentarje! Jaz sem sicer pred otroci precej kampirala, samo takrat so mi bile pomembne čist druge stvari kot zdej user posted image sicer pa upam, da dragega en tolk navdušim (tko da držte pesti za lepo vreme user posted image ), da gremo drugo leto spet kampirat ... samo takrat bom pa rezervirala user posted image

A zakaj ne Ankaran? Prvič je voda svinjska, drugič mene ne bo na dopustu noben zezal v glavo, žetoni za tuš...ha ha, ja pa kaj še in še in še. Ti pa še v mojalbum pripopam slikco razgleda direkt iznad moje prikolice, pa bo razlogov še milion. Rabim pa točno 4 ure to tega razgleda z vonjem po morju in ne po pristanišču. Poročaj, koliko boš porabla do Pule.

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zasedenost kampov po Hrvaškem
29.7.2011 14:10:01   
Kerensa*
Ta mesec sem bila v Portorožu in očitno letos (slovensko?) morje prav lepo "cveti", tako, da vam plavanju brez "motečih elementov" žal ne morem poročati.

Kako je pa s CRO morjem letos (in kje točno), pa ne vem - me letos še ni bilo tam.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zasedenost kampov po Hrvaškem
29.7.2011 14:10:18   
kalbo
https://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=1911283509902&set=o.172526996112871&type=1&theater


No to je to.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zasedenost kampov po Hrvaškem
29.7.2011 14:11:15   
Kerensa*
A si te lahko drznem dodati na FB, Kalbić? user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zasedenost kampov po Hrvaškem
29.7.2011 14:11:31   
kalbo
No jest lohk povem, da je morje tam dol kristalno čisto. na 10 metrov vidiš poden.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zasedenost kampov po Hrvaškem
29.7.2011 14:11:49   
kalbo
Bi maj gest.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zasedenost kampov po Hrvaškem
29.7.2011 14:18:36   
Kerensa*
Kliknjen si, Kalbić. No, pa fliknjen tudi. user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zasedenost kampov po Hrvaškem
29.7.2011 17:40:09   
alamar
IZVIRNO SPOROČILO: scorpiogirl

IZVIRNO SPOROČILO: alamar


zasedeni  ma, mene je to kampiranje popolnoma potegnilo pa itak je to edina šansa za naše letošnje morje, tako da me res zanima, kakšne imate izkušnje tisti, ki že dalj časa kampirate.
Ker ne bi šli kam daleč (pa itak nam finance dopuščajo samo par dni), sva se fokusirala na kamp Pineta (Savudrija), ki je baje res čist zaseden
Pelješ se naprej, če je Pineta zasedena - imaš potem Finida, Park Umag... vse od iste firme. Meni osebno je Pineta najbolj zoprna.



Zakaj???


Plaža je pod nivojem, tudi za istrske razmere. Na recepciji se delajo neumne, da ni proste parcele v senci, čeprav sem jih takrat videl vsaj 20, ki so cel teden samevale. Odvisno sicer kje imaš parcelo, a če jo imaš  blizu ograje s cesto oziroma teniških igrišč - promet tudi ponoči in glasno celodnevno preklinjanje tenisačev. Slabo založena trgovina v kampu, ni brezplačnega wi-fija in nasploh visoka cena v glavni sezoni za ponujeno.

Dobre strani - čistoča in urejenost sanitarij, znamenitost - kopanje pod najstarejšim svetilnikom na Jadranu, bazen za otroke, zelo solidno poskrbljeno za lastnike psov.

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zasedenost kampov po Hrvaškem
29.7.2011 23:43:49   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: alamar

IZVIRNO SPOROČILO: scorpiogirl

IZVIRNO SPOROČILO: alamar


zasedeni  ma, mene je to kampiranje popolnoma potegnilo pa itak je to edina šansa za naše letošnje morje, tako da me res zanima, kakšne imate izkušnje tisti, ki že dalj časa kampirate.
Ker ne bi šli kam daleč (pa itak nam finance dopuščajo samo par dni), sva se fokusirala na kamp Pineta (Savudrija), ki je baje res čist zaseden
Pelješ se naprej, če je Pineta zasedena - imaš potem Finida, Park Umag... vse od iste firme. Meni osebno je Pineta najbolj zoprna.



Zakaj???


Plaža je pod nivojem, tudi za istrske razmere. Na recepciji se delajo neumne, da ni proste parcele v senci, čeprav sem jih takrat videl vsaj 20, ki so cel teden samevale. Odvisno sicer kje imaš parcelo, a če jo imaš  blizu ograje s cesto oziroma teniških igrišč - promet tudi ponoči in glasno celodnevno preklinjanje tenisačev. Slabo založena trgovina v kampu, ni brezplačnega wi-fija in nasploh visoka cena v glavni sezoni za ponujeno.

Dobre strani - čistoča in urejenost sanitarij, znamenitost - kopanje pod najstarejšim svetilnikom na Jadranu, bazen za otroke, zelo solidno poskrbljeno za lastnike psov.


no, odebeljeno je nam ful pomembno (mali otroci), tko da še vedno računam, da bo v Pineti kak prostorček za nas user posted image svetilnik ma pa tud svoj čar user posted image
wifija ne rabim na morju, tisto, kar rabimo, bo v trgovini tud zagotovo, za hrup bomo upali, da ne bo čist blizu user posted image no, sem tudi optimist in verjamem, da na prijaznost ljudje večinoma odreagirajo prijazno, računam, da bojo v recepciji prijazni z nami user posted image

Kalbo, zdej mi je jasno, kako in kaj z Ankaranom (sicer je meni po tel. rekla, da so tuši za goste v kampu zastonj, plačaš samo, če hočeš privat tuš user posted image ), za razgled pa čist po slovensko fouš user posted image no, upam, da ne bo treba čist do Pule ... mogoče drugo leto user posted image

aja, Alamar, je pa Pineta vseen mal cenejša od tehle kampov v Umagu. Pa nekje še doplačaš za bivanje manj kot 5 dni, mi se pa v četrtek vračamo ...

še eno vprašanjce, ker ste že tolk prijazni user posted image kje je najboljš it čez mejo? če grem proti Savudriji, pa da je čimmanj gneče (kolikor je pač mogoče v avgustu)

tenkju vsem!


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zasedenost kampov po Hrvaškem
30.7.2011 8:42:55   
alamar
Cene večjih kampov v okolici Umaga so tam-tam, saj praktično vsi spadajo pod isto firmo - Istraturist. Tudi v Pineti boš doplačala 20% pribitka za bivanje krajše od pet dni v glavni sezoni. Glede recepcije pa nisem mislil tistih punc tam, ki so prav prijazne, ampak enega debelega majstra-kontrolerja, ki ga imajo. Ta tip prav zafrkava določene Slovence (kar so mi potrdili tudi nekateri ostali gostje).

Drugače ti priporočam malo nižje Kamp Finida ali Park Umag. Oba na isti ravni čistoče, a z boljšo plažo. Sploh v Park Umag ne bi smelo biti problem s prostorom, ker je ogromen kamp in velika frekvenca ljudi.



(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zasedenost kampov po Hrvaškem
6.8.2011 15:12:31   
froschi

scorpio-kako je uspelo?

...mi smo lani in letos v kampu(poreč-bjela uvala,isti termin ok.23.7)...brez problema dobili mesto..pa je na recepciji tud rekla, da je vse polno...v sredo, 3.8. pa se je veliko mest sprostilo, tako, da vedno se najde kakšen prostor

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zasedenost kampov po Hrvaškem
7.8.2011 8:06:54   
scorpiogirl
ja, sem dolžna še poročilo user posted image
no, imeli smo se fajn, itak user posted image kamp (smo bili kar v Savudriji v Pineti) sicer res precej poln, ampak se je našlo mesto za nas - nas je na recepciji s karto poslala poiskat prosto mesto (je pa označila na karti, kje približno so kake parcele frej). Sicer ne vem, kako je po drugih kampih (včasih mi tele parcele niso ble lih važne, tist moj iglujček je šel kamorkoli user posted image ), ampak na tem delu parcele sploh niso ble označene, pa je kao parcelirano območje, tko da to mi ni blo lih všeč ... iskat tisto parcelo, pol pa ne veš, ktera cifra je, pa če sploh je to kao parcela ... no, ampak smo našli prostor, postavili šotor (in v parih dneh ugotovili, da moramo do drugega leta kupit višjega user posted image )
plaže ... za naše otroke čist ok (k ju itak še ne pustim sama kej bliz vode bit), zame in za mojega dragega mal bolj muka, ker traja celo večnost, preden lahko zaplavaš. Še ko misliš, da boš lahko zaplaval, se najde ena ogromna skala pred teboj, pa imaš vodo spet samo do kolen user posted image
sicer pa ... urejenost super, prijaznost tudi, mir smo imeli, tko da je blo fajn user posted image
bomo pa naslednjič šli kam, kjer bo kakšna možnost sprehajanja (pa štantkov user posted image ).

aja, Alamar, ni blo treba nič doplačat (pa sem tud potem gledala na njihovi strani, da bi mi lahko tud to zaračunali) user posted image
z odnosom sem res ful zadovoljna, vreme je blo pa tudi super user posted image
bomo pa drugo leto mal prej začeli planirat, pa mal bolj splanirali vse skupaj ... čeprav se mi čar kampiranja zdi tud v tem, da je vse bolj free pa ni treba rezervirat že sto let prej user posted image

dejte mi povedat, no, kako so drugače označene parcele??? Ker če meni da en zemljevid s parcelami, potem pa ni nobena parcela konkretno označena, folk pa postavlja svoje "hiše" mal po svoje tam naokrog, pol se jst tud na zemljevidu kar zgubim (pa drugač nimam problemov z branjem zemljevidov user posted image ) ... smo imeli pa dve sosedi (samohranilki, ali kaj jst vem, vsaka z enim malim otročkom - malo manj kot leto starim, sta se razkomotili čez pol kampa user posted image samo, da smo pospravili šotor, sta že imeli tam avto parkiran, pa ležalke na tleh, vozičke tud tam parkirane ...)
je pa mularija spala boljš kot doma user posted image
aja, moj dragi možek že gleda večje (višje) šotore, tko da je uspešno "okužen" user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu froschi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zasedenost kampov po Hrvaškem
7.8.2011 12:16:28   
alamar
Ja, to se je tudi meni zgodilo, da mi je porinila plan v roke in ajde idi iskat. Potem me je pa nekaj tissti majst kontrolor usmerjal. Res imajo sistem (sploh če upoštevaš ceno in zvezdice) zaostal. V večini drugih kampov takšne kategorije in velikosti imajo jasno začrtane parcele in jasno evidenco, kaj je zasedeno. Skoraj povsod te pospremijo do izbrane parcele, ponekod pa te celo peljejo okoli z električnim vozilom. No, glavno, da ste se imeli fajn. Glede plaže sem pa opozoril, da je podpovprečna. Ja, tisti kamni in čeri, ko se globina vode nenadoma popolnoma zmanjša so res zoprni. Poleg tega, mi je šla na živce tudi velika sluzavost skal te, sicer tipično istrske plaže. Kakorkoli, lepo da ste preživeli, drugič pa kam drugam. Izbira je praktično neomejena.

Glede šotora pa še poceni in precej kvaliteten namig.
http://www.avtokampi.si/forum/forum_posts.asp?TID=99&title=nakup-otora


< Sporočilo je popravil alamar -- 7.8.2011 12:17:39 >

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?