|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
15.8.2011 8:50:41   
leda
ne bit v premalih in premalo prostorih..


res smola, da s tvojem ne delita veselja do kampiranja. mi smo za ta podaljšan vikend najprej tuhtal o kmečkem turizmu, pol pa se odločil za kemp. tudi zaradi prostora.

in smo kampiral s sis in njeno familjo v mini kempu v lučah pri savinji. lušten kemp, okrog sami "aktivci", tko da ni blo nič pijanskega kruljenja ponoč. smo bli v bistvu mi najglasnejši. tamali (jih skupaj nabereva pet od dveh do osmih let) so se ves čas, kar nismo hodili naokoli, vozili po kempu z vsemi možnimi sredstvi; od kole do rolerjev; raziskovali, pod enim drevesom so lopatkali, žogali, občasno tudi cufali in se meli krasno.

žal smo predčasno doma, ker je zoja včeri začela bruhat in to res ni bolezen za v kemp (sploh tak, kjer se nič ne suši;)...

se pa gotovo še vrnemo v tiste kraje.



(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
15.8.2011 11:14:26   
Lara Croft
so se ves čas, kar nismo hodili naokoli, vozili po kempu z vsemi možnimi sredstvi; od kole do rolerjev; raziskovali, pod enim drevesom so lopatkali, žogali, občasno tudi cufali in se meli krasno.


Uf ke dobro... user posted image

Škoda,za predčasno vrnitev..


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
15.8.2011 15:54:13   
Lara Croft
Pri nas je pa zdej že ene par tednov obdobje: Jaz pa tega ne bom jedla... in to seveda, še preden pokusi, poizkusi, ne vem več,kako je pravilno... pa če lepo izgleda ali pa grdo, ni važno... če je to hrana, ki jo prvič je ali je več ali manj redno na jedilniku... user posted image

Razen: njoki, pašta in tortelini... no je odvisno malo od omake... user posted image

No, saj potem, ko ji rečem,da sem to pač pripravila in da je edina druga alternativa zelenjava, ki si jo pripravim zase, ali jabolka, ponavadi poje... Ja, enkrat mi je rajši zmazala cel krožnik kumaric...

Danes sem naredila zelenjavno juhico... po doooolgem času (ponavadi čez weekend naredim nekaj, kar je na pogled bolj privlačno).
Pa pride Lara k mizi in vsa navdušena: "OOOOO ati, poglej, kaj je danes mamica skuhala!"user posted image

Ja, pa tudi pizzo, sem sama naredila po dooooolgem času.. pa je ni tko zanimala,kot tista zelenjavna juha... user posted image

Že cel weekend ni nič popoldne zaspala... leži 2 uri v pojslici in počiva...poje in se pogovarja... ponavadi spi vsaj 2,5 uri... verjetno zato,ker nismo kej veliko aktivni dopoldne pa ni utrujena... in ji ne pride napamet,da bi vstala...ona kr lepo čaka, da pridem k njej... Zjutraj tudi...user posted image








_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
15.8.2011 19:39:48   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft
in ji ne pride napamet,da bi vstala...ona kr lepo čaka, da pridem k njej... Zjutraj tudi...user posted image




Verjetno ji tudi plezanje po drevesih ne pade na pamet? user posted image user posted image user posted image  Bom pogledala, če je tisti filmčke za objavo... v glavnem, bubika bo naredila čisto vse, kar naredi bubi.

Danes smo izkoristili zadnji počitniški dan in se šli kopat v Radence. In bubi je celo prišel na idejo, da on bi pa probal naredit kak zamah brez rokavčkov. Jaz sem bila čisto v šoku, pa sploh mu ni šlo slabo za prve poskuse user posted image user posted image user posted image  v glavnem - ja, tudi bubika je vrgla rokavčke dol in se zagnala proti meni user posted image  in potem kar naenkrat lovim oba brez vsega v globokem bazenu user posted image user posted image user posted image  ja, po moje bo bubika splavala glih takrat kot bubi.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
15.8.2011 20:38:17   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

- ja, tudi bubika je vrgla rokavčke dol in se zagnala proti meni user posted image  in potem kar naenkrat lovim oba brez vsega v globokem bazenu user posted image user posted image user posted image  ja, po moje bo bubika splavala glih takrat kot bubi.



pri nas je enako...Imam občutek da bo tamala še pred A plavalauser posted image

komaj da smo jo navadili na rokavčke, prej ni nič hotela imetuser posted image Pa tud po tavelikem toboganu sta se z mojim spuščala in se je potopila brez problema ko je v vodo padla, se ji full dopadeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
15.8.2011 21:50:11   
Lara Croft
Verjetno ji tudi plezanje po drevesih ne pade na pamet?


Ja, je meni rekla, da če bi splezala gor... user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
15.8.2011 22:09:39   
Lara Croft
... in za večerjo je želela spet zelenjavno juhco... user posted image

_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
15.8.2011 22:34:34   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

... in za večerjo je želela spet zelenjavno juhco... user posted image

user posted image  

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
15.8.2011 22:34:50   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Verjetno ji tudi plezanje po drevesih ne pade na pamet?


Ja, je meni rekla, da če bi splezala gor... user posted image



To bi pa še jaz rada videla user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
16.8.2011 20:12:59   
Lara Croft
Naša Larika, ni več Jajika...... zdej, ko obvlala "r", je postala Rarika.... pa tut veliko drugih l-jev je postalo zdej R.. user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
16.8.2011 23:17:17   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Naša Larika, ni več Jajika...... zdej, ko obvlala "r", je postala Rarika.... pa tut veliko drugih l-jev je postalo zdej R.. user posted image



začasno... bo hitro sama sebe popravila, kako mora bit user posted image

Je pa hitra s temi črkami user posted image

bubi je na sistematiki pri treh letih za oboje "j" govoril. Je bil verjetno že 3 in pol star, ko je začel L in R.

Bubika po drugi strani je L že od začetka izgovarjala. Zdaj se vedno pogosteje sliši tudi R. Ampak se mi zdi, da je po tednu počitnic  kar nehala z r-jem.

< Sporočilo je popravil *bubi* -- 16.8.2011 23:20:50 >


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
22.8.2011 21:12:09   
Čarli08
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

NO, še dobro, da imate prvošolčke, je vsaj kej za čitat...user posted image




Ha ha, ampak res user posted image

Sem ravno gruntala, zakaj hudiča rabijo oglje v prvem razredu ...

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
22.8.2011 21:17:45   
Čarli08
IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

Verjetno ji tudi plezanje po drevesih ne pade na pamet?


Ja, je meni rekla, da če bi splezala gor... user posted image



user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
22.8.2011 21:22:03   
Čarli08
No, mi smo imeli tudi pestro poletje, smo najprej dopustovali na stalni lokaciji (gremo v sredo nazaj), prejšnji teden pa sva bila tudi v bolnici zaradi bronhitisa. Je bilo kar pestro, da ne govorim v bolnici ... sreča, da je mimo.
Imamo pa tudi vsakodnevne žure, otroka pogruntata vsak dan kaj novega. Ni nam dolčas ...

(odgovor članu Čarli08)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
25.8.2011 9:05:48   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Čarli08

IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

NO, še dobro, da imate prvošolčke, je vsaj kej za čitat...user posted image




Ha ha, ampak res user posted image

Sem ravno gruntala, zakaj hudiča rabijo oglje v prvem razredu ...


uh, naši že v vrtcu precej z ogljem rišejo in so prave umetnine user posted image
se pa spomnim, da smo tudi mi morali imeti to v OŠ in je ena škatlica zdržala celo OŠ... pa še naprej bi lahko prodala - skoraj nerabljeno user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Čarli08)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
25.8.2011 9:07:56   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Čarli08

prejšnji teden pa sva bila tudi v bolnici zaradi bronhitisa. Je bilo kar pestro, da ne govorim v bolnici ... sreča, da je mimo.


user posted image user posted image user posted image user posted image
to pa res ni fajn... jaz sem tako srečna, da je bubiju že precej izzvenelo. Je pa prejšnji teden zgleda en prehlad staknil in je eno noč tako dihal, da sem nas že videla na urgenci user posted image  No, pa je HB minilo.


Da ti ni dolgčas, pa zelo verjamem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Čarli08)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
25.8.2011 14:31:20   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: Čarli08

IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft

NO, še dobro, da imate prvošolčke, je vsaj kej za čitat...user posted image




Ha ha, ampak res user posted image

Sem ravno gruntala, zakaj hudiča rabijo oglje v prvem razredu ...


uh, naši že v vrtcu precej z ogljem rišejo in so prave umetnine user posted image
se pa spomnim, da smo tudi mi morali imeti to v OŠ in je ena škatlica zdržala celo OŠ... pa še naprej bi lahko prodala - skoraj nerabljeno user posted image



naši pa menda nisouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
25.8.2011 14:33:27   
arabela*
Skratka vse za šolo pripravljeno...samo copati še manjkajo...

Tako da čakamo samo še na 1.9..na pričetek....



bubi....ti si menda od tako lahko zvezke nabavljala...a imajo morda 60 listne tudi? Nikjer nisem našlauser posted image



_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
25.8.2011 15:30:37   
Lara Croft
Naši škratki pa se v ponedeljek selijo v nov vrtec... baje, najbolj sodoben vrtec daleč naokoli, karkoli to že pomeni...

Pa končno ne bo več v skupini samih mlajših od sebe... user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
25.8.2011 20:03:28   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

bubi....ti si menda od tako lahko zvezke nabavljala...a imajo morda 60 listne tudi? Nikjer nisem našlauser posted image




Veš da jih nisem zasledila... pri nas sicer piše, da naj bo 60-listni, ampak sem kar 40-listnega kupila... itak ga ne bodo popolnili... če bodo, bo pač novega dobil.
Sem googlala, pa 60-listnega ni bilo, tako da niti spraševala potem nisem.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
25.8.2011 22:33:05   
leda
sem mela tolk za brat, da bom pol pozabla komentirat...

čarli, lepo te je spet brat. čeprov bolnice že dolgo ni blo, so spomini še živi...brrr.

lara, a sem ti že rekla, da maš totalen talent za pisanje zgodbic? no, maš. sej bubi tut dost ne zaostaja, sem jo kar vidla, kako z levo nogo enga drži gor v bazenu, z desno roko druzga, z ostalima okončinama pa še sebe jedva drži nad vodo...

oglja v našem vrtcu ne jemljejo, glede na šolski spisek pa v oš tut ne.

midve sva sicer ravno nazaj. vse varstvo se je razteplo, zoja je na silbi, pa sem popokala elo in sva šli na obisk k kolegici&pamži v fkk kanegra. prijetno presenečena. mini luškan kemp, lepa plaža, čisto morje, krasen razgled na pol slovenske obale in to uro in pol iz ljubljane. pa lara, krasna (preostala) klientela. sem se počutla k gazelca, taka vitka in športna. edin očitno bi si morala vsaj ene dve teti v domačo kopalnico namontirat; sem spet ujeta v koži rahlo okornega trola...

< Sporočilo je popravil leda -- 25.8.2011 22:39:27 >

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
25.8.2011 22:34:56   
leda
Veš da jih nisem zasledila... pri nas sicer piše, da naj bo 60-listni, ampak sem kar 40-listnega kupila... itak ga ne bodo popolnili... če bodo, bo pač novega dobil.
Sem googlala, pa 60-listnega ni bilo, tako da niti spraševala potem nisem.


ja tile natančni spiski. z rabi komplet 12 obojestranskih flomastrov. našla sem jih največ deset...osembarvni plastelin. deset ali več seveda. 60listni risalni blok. in zakaj so povsod le 40 listni...

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
25.8.2011 22:37:51   
leda
en prehlad staknil in je eno noč tako dihal, da sem nas že videla na urgenci


matr, sem čist pozabla (ampak očitno ne bom nikoli), kako je blo ko sem zoji pri vsakem prehladu štela vdihe in upala, da ne bodo dosegli magične meje za URGENCA PRONTO! no ela nam je s tem prizanesla. phuh.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
25.8.2011 22:46:19   
Lara Croft
lara, a sem ti že rekla, da maš totalen talent za pisanje zgodbic? no, maš. sej bubi tut dost ne zaostaja, sem jo kar vidla, kako z levo nogo enga drži gor v bazenu, z desno roko druzga, z ostalima okončinama pa še sebe jedva drži nad vodo...


Ma kaj pr oštji sem napisala tazga? hahaha

Tvoji, tvoji, se pa res smejim.... hahahaha

Jao, jaz sem bila zdej z Laro dvakrat na bazenih, ki me je tko žicala, da greva... matr, najraš bi si dala škrtoc na glavo...

Se pa lara še najboljš počuti v svoji banjici v kopalnici... tam je nobeden ne pošprica...

user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Septembrski sončki 2008 - 2.del
25.8.2011 23:31:27   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: leda

ja tile natančni spiski. z rabi komplet 12 obojestranskih flomastrov. našla sem jih največ deset...osembarvni plastelin. deset ali več seveda. 60listni risalni blok. in zakaj so povsod le 40 listni...


No, tako natančnih seznamov pa mi nimamo. K sreči. Ali pa na žalost, kaj pa vem... včasih je lažje kupit, če je natančno navodilo. In seveda težje, če hočejo nekaj ne najbolj pogostega.

Mimogrede - za 60-listni risalni blok pa še nisem slišala. V glavnem se prodajajo 10 in 20-listni. Ja, in za bubija hočejo 30-listnega user posted image user posted image user posted image  sem vzela 20 + 10 listov sem strgala iz enega drugega. Ja, ti listi niso čisto enaki, ampak jaz se res ne bom več s tem obremenjevala.

No, liste posebej pa res prodajajo. Samo kako jih otroku spakirat, da jih ne bo pomečkal že pred uporabo user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu leda)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?