|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rožice pozimi
1.9.2011 12:26:42   
mini86
a že kej študerate kaj bote imele pozimi zunaj..
js sm že naveličana rese in pa mačeh zato zbiram ideje..user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rožice pozimi
1.9.2011 13:17:06   
tix
to pa še mene zanima. Če bo sreča bo balkon do zime končno dobil ograjo user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rožice pozimi
1.9.2011 21:42:23   
ona

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

a že kej študerate kaj bote imele pozimi zunaj..


Menda je pozimi zunaj le sneg user posted image
ne vem,malo čudno si tole vprašala,ker pozimi nimamo rožic na balkonu, bršljanke zdržijo tja do novembra in potem je počasi konec do pomladiuser posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rožice pozimi
1.9.2011 21:43:04   
ona
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

a že kej študerate kaj bote imele pozimi zunaj..


Menda je pozimi zunaj le sneg user posted image
ne vem,malo čudno si tole vprašala,ker pozimi nimamo rožic na balkonu, bršljanke zdržijo tja do novembra in potem je počasi konec do pomladiuser posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rožice pozimi
2.9.2011 10:03:21   
mini86
mogoče jih nimaš ti na balkonu..jih pa kar nekaj poznam ki jih imajo..med njimi tudi moja tašča..
in ne ni pozimi SAMO sneg..kljub temu imaš lahko kej posajenouser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rožice pozimi
2.9.2011 10:10:31   
*miska.mcc*
mini, kaj si ti imela do zdaj? jaz nisem pozimi se nikol nič. pa bi letos malo.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rožice pozimi
2.9.2011 10:20:32   
*miska.mcc*
user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rožice pozimi
2.9.2011 10:53:45   
mini86
mela sem vijolično reso in rumene mačehe..pa še en tak zimzelen grmiček k ma rdeče bunkice gor..ampak mi letost tole prou nič ne diši..
tale k si jo prlepla mi je všeč..kako se ji reče


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rožice pozimi
2.9.2011 10:54:23   
*miska.mcc*
vresje Erika


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rožice pozimi
7.9.2011 12:34:31   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

user posted image

kaj je to za rože? Vresje Erika?

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rožice pozimi
8.9.2011 20:24:34   
zvezdica_1
in kje si našla tole vresje? in ali ga imajo še v kaki drugi barvi, recimo rdeči ali rumeni? bi znalo biti s hebami in mačehami dobra kombinacija...

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: rožice pozimi
8.9.2011 21:05:00   
Anonimen
Pri nas se ponavadi čez zimo v korita zasadi veje ruševja in doda še kake storže vmes za okras.

(odgovor članu zvezdica_1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: rožice pozimi
19.9.2011 9:45:30   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Pri nas se ponavadi čez zimo v korita zasadi veje ruševja in doda še kake storže vmes za okras.


a maš kakšno slikco toke s storži..sm jih nabrala ful pa ne vem kako nj jih porabmuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: rožice pozimi
19.9.2011 9:55:34   
Anonimen
Uf, nimam nobene fotke ... je pa tako, da da mami v korita zemljo, pa potem veje ruševja notri zapikne, oči pa navrta od spodaj storže s čisto tankim svedrom in potem notri žice zabodeta in jih napikata med ruševje ... mi je fajna zimska dekoracija ... pa če najdeta še kake te vejice z rdečimi jagodami, jih data vmes. Storže lahko tut pobarvaš itd., no samo meni je natur lepše user posted image

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: rožice pozimi
19.9.2011 10:02:37   
mini86
sj pribljižno si predstavlam..js bom vrjetno utaknla not med miškino vreso če jo kje staknem pa mini mačehami..user posted image

bom pa še kšno slikco na netu probala najdt

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: rožice pozimi
21.9.2011 13:00:49   
Ekaz
Biba: tole na sliki ni resa oziroma erika.
Tole pa je:
http://www.google.com/imgres?q=resa+erika&hl=sl&sa=X&rls=com.microsoft:sl:IE-SearchBox&rlz=1I7ADBS_sl&tbm=isch&prmd=imvnso&tbnid=fJpMRj8g7MjiNM:&imgrefurl=http://rastline.mojforum.si/rastline-about930.html&docid=3aGKxTbNvTTdnM&w=640&h=427&ei=vMN5TpHxI4mD-wax8owj&zoom=1&biw=1032&bih=563&iact=rc&dur=188&page=1&tbnh=117&tbnw=146&start=0&ndsp=17&ved=1t:429,r:8,s:0&tx=112&ty=56

< Sporočilo je popravil Ekaz -- 21.9.2011 13:01:56 >

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: rožice pozimi
21.9.2011 13:16:19   
Tutan
Letos sem se že potrudila za zimsko dekoracijo, ker mi je vročina požgala ves sladek krompir (moja letna dekoracija na balkonuuser posted image ) in sva nakupila mini ciprese. Pride noro luštkano, pomojem tudi takrat, ko je sneguser posted image

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: rožice pozimi
21.9.2011 13:21:29   
Anonimen
Jaz sem pa tako za okras čez poletje kupila mini grmičke pušpana in imam vsakega v svojem okasnem lončku ... zdaj se pa ne spomnim, a pušpan pozimi odvrže liste ali ne? Pa kako ga pripravim do prezimitve na balkonu? Najbrš bi bilo treba lončke s čim izolirat al kako?

(odgovor članu Tutan)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: rožice pozimi
21.9.2011 13:24:20   
Tutan
Pomojem ne rabiš nič izolirat, vsaj kolikor se spomnem, je imela moja babica nasajene grmičke pušpana kar zunaj na travi in nikoli ni nič zaščitila.

Aja, če imava v mislih isto zadevo, sicer kaj če pušpan biti drugega kot pušpan, le ta ne odvrže listja, ampak je zimzelen (kot moje ciprese user posted image )

Pa še nekaj - a ima kdo kaj izkušenj s prezimovanjem oljke? Bi ji ustrezalo, da jo dam pozimi na hodnik, ki ima cca 15stopinj?

< Sporočilo je popravil Tutan -- 21.9.2011 13:26:15 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: rožice pozimi
21.9.2011 13:43:27   
mini86
tutan če ti bo tole kaj pomagalo..

http://www.rastline.com/forum/mediteranske-subtropske-in-tropske-rastline-f72/oljki-odpadajo-listi-prosim-za-nasvete-t6767.html


a loh slikaš tole noro luštno zadevico da si znam s cipresami predstavljat


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: rožice pozimi
21.9.2011 13:49:42   
Tutan
Lahko, ko pridem domov :)

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: rožice pozimi
21.9.2011 13:50:36   
Anonimen
Ja ampak kakor sem nekje zasledila, naj bi mraz veliko bolj škodoval rastlinam v lončkih, ker mraz lažje pride do korenin, kot pa če so rastline v zemlji zasajene... mi je naprimer tut božje drevce na balkonu v lončku odmrlo ... medtem, ko je sosedi lepo prezimilo na vrtu.

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: rožice pozimi
22.9.2011 12:50:44   
StrawberrY
Ja korenine naj bi v lončku prej zmrznile, kot pa na prostem. Samo jaz imam pušpan tudi na balkonu, res da v večjem loncu in mi normalno prezimi. Je pa že večji pušpan. Tako, da za NL napeljem lučke gor. Joj kok je lepo. Komi čakamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?