|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč - iščeva kombinacijo dveh imen
7.10.2011 20:43:02   
Maja_V.
Ojla, ena prošnja!

Vem, da je odprtih kar nekaj tem glede imen za naše sončke, ampak vseeno bi prosila kar tukaj za kak namig...user posted image

Izbiro imena ima sicer moj možek čez, in on si želi, da bo imel dva imena. Prvo ime bo Marsel, zdaj pa iščeva kombinacije z drugim imenom... imela sva že v mislih: Marsel Luka (pa je Luka že v familiji), Marsel Maj (nama ni šlo skupaj s priimkom), Marsel Jan je za1x zadnja izbira, ampak sem opazila, da je tudi Janov veliko zadnje mesece.... KAKŠNA IDEJA??? HVALA!

ps. klicala ga bova pa sicer le po prvem imenu...

Lep pozdrav.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomoč - iščeva kombinacijo dveh imen
7.10.2011 21:51:47   
krtek 1
IZVIRNO SPOROČILO: Maja_V.

Ojla, ena prošnja!

Vem, da je odprtih kar nekaj tem glede imen za naše sončke, ampak vseeno bi prosila kar tukaj za kak namig...user posted image

Izbiro imena ima sicer moj možek čez, in on si želi, da bo imel dva imena. Prvo ime bo Marsel, zdaj pa iščeva kombinacije z drugim imenom... imela sva že v mislih: Marsel Luka (pa je Luka že v familiji), Marsel Maj (nama ni šlo skupaj s priimkom), Marsel Jan je za1x zadnja izbira, ampak sem opazila, da je tudi Janov veliko zadnje mesece.... KAKŠNA IDEJA??? HVALA!

ps. klicala ga bova pa sicer le po prvem imenu...

Lep pozdrav.













Janov je veliko že kar nekaj letuser posted image
Kaj pa Marsel Lan,Marsel Nik,Marsel Žan,Marsel Nal...
A mora biti drugo ime bolj moderno in kratko?

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomoč - iščeva kombinacijo dveh imen
8.10.2011 8:54:15   
Maja_V.
Hvala user posted image ... ne, ni treba, da je bolj moderno... kratko in da gre k imenu...
še kak predlog? user posted image

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomoč - iščeva kombinacijo dveh imen
8.10.2011 9:37:46   
cilla
Ni prav kratko, ampak meni se k Marselu fajn sliši Patrik.

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomoč - iščeva kombinacijo dveh imen
8.10.2011 9:51:32   
mateyka
Marsel Noa
Marsel David
Marsel Tian

btw, a vesta da je Marsel latinskega izvora in pomeni mali bojevnik? user posted image

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomoč - iščeva kombinacijo dveh imen
8.10.2011 10:27:37   
Maja_V.
zanimivi predlogi user posted image user posted image user posted image , hvala... najin mali bojevnik, ja, user posted image user posted image user posted image , saj je, po ivf postopku user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomoč - iščeva kombinacijo dveh imen
8.10.2011 10:37:00   
pelin
Glede na to, da je tale še nerojeni in težko pričakovani mali deček očitno res pravi mali bojevnik, bi mu dala ime Marsel Nino.user posted image

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomoč - iščeva kombinacijo dveh imen
8.10.2011 11:04:17   
Anonimen
Marsel Valentin.

(odgovor članu Maja_V.)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomoč - iščeva kombinacijo dveh imen
11.10.2011 7:57:38   
lona85
Marsel Mark, Marsel Mars.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomoč - iščeva kombinacijo dveh imen
2.11.2011 11:11:40   
Saša_
Mi imamo doma Žan Marcela. Navadno ga kličemo Žan.

Glede vajinega imena so bili podani čudoviti predlogi. Karkoli bosta izbrala bo super. Mene so kar naprej kritizirali kakšno ime sem izbrala, a ko je bil naš fant rojen so vsi pozabili na vse prej izgovorjene besede zoper imena.

Tako, da zaupajta sebi in sigurno bo pravo ime za vajinega sončka. user posted image

(odgovor članu lona85)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pomoč - iščeva kombinacijo dveh imen
19.11.2011 19:09:03   
Beckie
Spomnila sem se na Marsel Gal user posted image

(odgovor članu Saša_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pomoč - iščeva kombinacijo dveh imen
19.11.2011 19:17:49   
zvoncki
Marsel Alex, Msrsel NIk

(odgovor članu Beckie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?