|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2005-3. del
4.10.2011 14:06:23   
benika
Danes vam, drage moje septembrke, z največjim veseljem in ponosom razkrivam, da bom maja drugo leto postala ponosna tetka Oskarjevi sestrici (punči bo, čutim na vrečki)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bravo Špelči in srečno do koncauser posted image
Maja (ja, tako smo jo poimenovale) pa naj pridno raste in se razvija.


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4251
   RE: Septembrke 2005-3. del
4.10.2011 14:29:57   
Nika v službi
user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4252
   [Brisano sporočilo]
4.10.2011 18:15:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4253
   RE: Septembrke 2005-3. del
4.10.2011 19:55:47   
teta beta
Špelka, iskrene čestitke tudi od mene, pa naj bo Maja ali pa Maj!!!

Tole nedeljo meni sploh ne ustreza, tako da žal me ne bo. Kar zmenite se.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4254
   RE: Septembrke 2005-3. del
4.10.2011 20:59:50   
Nika v službi
Teta beta, ni to nedeljo, ampak prihodnjo. 16.10. ob 12:00.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 4255
   RE: Septembrke 2005-3. del
4.10.2011 21:57:19   
tažana
OK na hitro!
16.10  Pridemo: pingvinčica Katarina, tamla Neža in jest. - moški del bo šel vrjetno v kino user posted image user posted image - mal šale

Bravo benika za šeenkrat teto
in seveda ŠPELKI za user posted image ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Grem ...

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4256
   RE: Septembrke 2005-3. del
5.10.2011 9:32:48   
2ursae
Špelka, bravo!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke!
pa Beniki tud user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4257
   RE: Septembrke 2005-3. del
5.10.2011 11:05:48   
spelka12
Hvala vsem za čestitke user posted image . Ja smo doživeli kar velik šok, kar naenkrat se je prikazal user posted image . Pa ravno razmišljala sva, da je eden dovolj, da je konec umetnih.
In sedaj spet od začetka - slabosti, bruhanje, bolečine in vse skupaj začinjeno z eno mero injekcij. Noseča sem 10t, ampak plodek je velik za 7t4d.
Se vidimo 16 (me je benika kar povabila zravenuser posted image ).

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4258
   RE: Septembrke 2005-3. del
5.10.2011 11:25:08   
Nika v službi
Špelči, čestitke še osebno (virtualno), 16. pa zares v živo. Itak si praktično naša, tako da dobrodošla.

Tažana, zelo sem vesela, da prideš tudi ti s svojima damicama. Pa sem te le nekako zbezala, ha.user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4259
   RE: Septembrke 2005-3. del
5.10.2011 15:42:35   
2ursae
Punce, d best, da se nismo zmenile za to nedeljo, mi je Bor zbolel in bi najverjetneje morala manjkat. Super za naslednjo nedeljo! Če ne bo takrat Lučka na vrsti user posted image ...

Danes pelje moj Anžeta pogledat na sankukai in na atletiko, potem se bomo pa odločili, kam bo hodil. Upam, da se bo navdušil za kakšno od teh ponudb, on je itak tak, da na nič ne bi hodil user posted image .


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4260
   RE: Septembrke 2005-3. del
5.10.2011 22:03:36   
2ursae
SANKUKAI BO user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4261
   RE: Septembrke 2005-3. del
5.10.2011 22:05:24   
benika
user posted image Anže! Kaj pa je to za ena žvauuser posted image  

A, sem že poguglala, to je ene vrste karateuser posted image


< Sporočilo je popravil benika -- 5.10.2011 22:06:42 >

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4262
   RE: Septembrke 2005-3. del
5.10.2011 22:12:21   
2ursae
user posted image user posted image user posted image Benika. Se sliši fensi, a? Sicer sem pa to pričakovala, glede na to, da U. lobira za sankukai, jaz pa za atletiko, peljal ga je pa on. Itak. Pr atletki so pa menda same punce in to že malo starejše.



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4263
   RE: Septembrke 2005-3. del
6.10.2011 8:59:52   
pety78
Sanku pa kaj? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo pa včeraj Kajo prvič peljali na plesne urice. To je Vid hodil od 4. leta dalje in vedno je govorila, da bo tudi ona šla, ko bo večja. Evo, jo peljemo, dama pa v jok. Pa sem bila skoz zraven in ni šans, da bi sodelovala. So bili trije taki...user posted image Tako da verjetno od tega nič ne bo letos. Meni itak paše. user posted image

No, meni se je pa včeraj zgodilo nekaj res neverjetnega...user posted image user posted image user posted image user posted image

Šli smo po avto, ker je bil na servisu. Rečem Matjažu, naj gredo oni kar domov s svojim avtom, jaz skočim še v špar po sestavine za Vidovo torto. Lučka za bencin gori...Ja, verjetno se vam že mal svita...prav imate..
Ko speljem s Špara na cesti avto ugasne. Še dobro, da je na desni strani en bar, pa parking, da zapeljem na uvoz in lepo parkiram v boks. Kličem Matjaža in ga čakam, da se poberejo z igrišča, do dedija, po kantico za bencin, na pumpo po gorivo in do mene...Ko vidim delegacijo, kako hitijo na pomoč, se potem,  ko že cca 20 minut čičam v avtu, ozrem nazaj, ker so obrnili na uvozu v Špar...v tistem pa naglas zacvilim, ker vidim skozi zadnje steklo avtomobila čez cesto nič drugega kot pa samopostrežno pumpo!!!!user posted image user posted image user posted image
No, da ne omenim, da Matjaž nič ne komentira, malo mu gre sicer na smeh....potem celo fotko naredi v dokaz. Jo prilepim kasneje...Skratka...sramota še večja, ko kelnar na ograjici sloni, medtem, ko mi je Matjaž moral ročno neki pumpat pri mašini...in misli, da je avto v okvari. Vpraša, če ne gre, pa reče M, da ja, brez bencina pa res bolj težko. Kelner pa kot iz topa...Pa saj je pumpa tu...
Sramota na kubik!!




_____________________________



(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4264
   RE: Septembrke 2005-3. del
6.10.2011 9:14:04   
Nika v službi
Petrinemu postu dodajam, da se je vse to dogajalo v Tržiču! Pomemben podatekuser posted image , jaz se nikakor nisem znala orientirat, ker sem imela v mislih LJ.user posted image

2ursae, a je sankukai in nanbudo eno in isto? Nanbudo poznam, je bil nek znanec celo vaditelj, sankukai pa mi je le bežno znano.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4265
   RE: Septembrke 2005-3. del
6.10.2011 9:15:57   
pety78
Nika...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A sem ti dala za mislit zgodaj zjutraj, a? user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4266
   RE: Septembrke 2005-3. del
6.10.2011 10:07:34   
pety78
Še slika.... user posted image

user posted image

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4267
   RE: Septembrke 2005-3. del
6.10.2011 10:57:27   
Nika v službi
LOL! Pety, ta pa je RES huda!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4268
   RE: Septembrke 2005-3. del
7.10.2011 9:24:31   
2ursae
oooo, Pety user posted image , pumpa je tako blizu da bolj skoraj en bi mogla bit user posted image .

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4269
   RE: Septembrke 2005-3. del
10.10.2011 14:26:28   
pety78
Uf, komaj sem vse prebrala. user posted image

No, da vam napišem poročilo našega oz. Vidovega praznovanja s prijateljčki, ki se je odvijalo v petek od 16. do 20. ure, natančneje do 20:30.user posted image
Vreme nam je pošteno zagodlo, ker sem se res pripravila in nafilala eno veliko škatlo za čevlje sladkarij, zlatih cekinov (čokoladnih) in balonov (kak krik je bil, ko so škatlo odprli...neprecenljivo user posted image ). Skratka, iskanje zaklada bi se naj odvijalo zunaj z osmimi postajami. Potem sem ga pa skrila v klet in si sproti zmišljevala kje naj iščejo. user posted image
Malo smo se šli pantomimo s kartami iz otroškega activity, v enem kotu je bil kotiček za plastelin, ki je bil zaradi vsemogočih pripomočkov vedno zaseden. Kasneje so se lepo namestili tudi na tla in risali risbice. Večino časa pa je bilo norenje...skrivali smo se po celem stanovanju (praznem, seveda). Iskal nas je pa dedi....user posted image Uf, ko jih je našel, so kričali na vso moč in se razbežali.
Pa skrila sem jim A4 liste, vsak je imel eno črko, ko so jih našli so dobili SLADOLED. V Hoferju sem nabavla tiste male luuuuštne kornete. To so sedeli in jedli, da jih je bilo veselje gledat.
Skratka...bili so glasni, razigrani, ampak pridni kot strela. Brez vsakih problemov!
Potem so se v enem prostoru bojevali z žogicami, malo so hodili v klet, malo v zgornje nadstropje. Beni si je pa skoz želel, da bi jim nekaj skrila in bi oni iskali. Potem sta pa on in ena punčka meni nekaj skrila in sem iskala, onadva pa toplo, mrzlo, vroče, zeloooo vroče...user posted image
Ful so bli fletni. Sem pa bila zvečer utrujena...Malo je za to kriva naša Kaja...user posted image Sicer bi naj bila en štuk višje z očkom, ampak se je drla ko pri norcih mamiiii, mamiiii, da sem še njo zraven animirala.

Za zadnji šov je pa poskrbel naš dedi. Najprej je bila ena soba odklenjena, notri pa mandarina. In ker se je bal, da bi jo otroci polomili, je sobo lepo zaklenil, ključ pustil v vratih. Super, nič hudega..če....če ne bi notri dal večino otroških jaken...
Ko so prišli starši po otroke...pa ključa v vratih več ni bilo...Dedi je pizdil, mi smo se režali...potem pa je našel rezervni ključ...Je pa prej že skoraj vrata dol vrgel..user posted image user posted image user posted image user posted image

Skratka konec dober, vse dobro! user posted image



_____________________________



(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4270
   RE: Septembrke 2005-3. del
10.10.2011 21:04:10   
tažana
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Uf, komaj sem vse prebrala. user posted image

No, da vam napišem poročilo našega oz. Vidovega praznovanja s prijateljčki, ki se je odvijalo v petek od 16. do 20. ure, natančneje do 20:30.user posted image
Vreme nam je pošteno zagodlo, ker sem se res pripravila in nafilala eno veliko škatlo za čevlje sladkarij, zlatih cekinov (čokoladnih) in balonov (kak krik je bil, ko so škatlo odprli...neprecenljivo user posted image ). Skratka, iskanje zaklada bi se naj odvijalo zunaj z osmimi postajami. Potem sem ga pa skrila v klet in si sproti zmišljevala kje naj iščejo. user posted image
Malo smo se šli pantomimo s kartami iz otroškega activity, v enem kotu je bil kotiček za plastelin, ki je bil zaradi vsemogočih pripomočkov vedno zaseden. Kasneje so se lepo namestili tudi na tla in risali risbice. Večino časa pa je bilo norenje...skrivali smo se po celem stanovanju (praznem, seveda). Iskal nas je pa dedi....user posted image Uf, ko jih je našel, so kričali na vso moč in se razbežali.
Pa skrila sem jim A4 liste, vsak je imel eno črko, ko so jih našli so dobili SLADOLED. V Hoferju sem nabavla tiste male luuuuštne kornete. To so sedeli in jedli, da jih je bilo veselje gledat.
Skratka...bili so glasni, razigrani, ampak pridni kot strela. Brez vsakih problemov!
Potem so se v enem prostoru bojevali z žogicami, malo so hodili v klet, malo v zgornje nadstropje. Beni si je pa skoz želel, da bi jim nekaj skrila in bi oni iskali. Potem sta pa on in ena punčka meni nekaj skrila in sem iskala, onadva pa toplo, mrzlo, vroče, zeloooo vroče...user posted image
Ful so bli fletni. Sem pa bila zvečer utrujena...Malo je za to kriva naša Kaja...user posted image Sicer bi naj bila en štuk višje z očkom, ampak se je drla ko pri norcih mamiiii, mamiiii, da sem še njo zraven animirala.

Za zadnji šov je pa poskrbel naš dedi. Najprej je bila ena soba odklenjena, notri pa mandarina. In ker se je bal, da bi jo otroci polomili, je sobo lepo zaklenil, ključ pustil v vratih. Super, nič hudega..če....če ne bi notri dal večino otroških jaken...
Ko so prišli starši po otroke...pa ključa v vratih več ni bilo...Dedi je pizdil, mi smo se režali...potem pa je našel rezervni ključ...Je pa prej že skoraj vrata dol vrgel..user posted image user posted image user posted image user posted image

Skratka konec dober, vse dobro! user posted image




UF, pestro! Se ti pa da animirat vse tole!
Jest sem letos iskala plac za praznovanje, samo da bi se otroci imeli priložnost sami zaposlit user posted image - in mi je uspelo! user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4271
   RE: Septembrke 2005-3. del
10.10.2011 21:10:39   
Nika v službi
Ja, se zelo strinjam s tabo, Tažana. Jaz občudujem vse, ki zberejo toliko poguma, volje in energije ter organizirajo praznovanje doma!

In kje ste torej praznovali, Tažana? Pa še čestitke seveda!

Jaz sem pa te dni ugotovila, da očitno pri nas še ni (pre)hude krize. Do Egipta namreč ne moremo, ker so vsa letala polna, za nova pa agencije ne dobijo dovoljenja. In tako smo ostali na slovenskih tleh ter bukirali oddih v Portorožu. Ah, ma, res nam ni usojeno priti v troje do Egipta.user posted image

Kam jo pa ostale mahnete za krompirjeve? Si boste vzele kaj fraj?

In kaj je zdaj z našim babjim večerom? Meni se je zaradi izpadlega Egipta odprl prost termin 28.10. (alt_ernativno tudi 29.10.) - a je mogoče takrat izvedljivo? 2ursae namreč 21.10. ne more, kaj pa teden dni kasneje?

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 10.10.2011 21:11:40 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4272
   RE: Septembrke 2005-3. del
11.10.2011 8:25:30   
benika
In kaj je zdaj z našim babjim večerom? Meni se je zaradi izpadlega Egipta odprl prost termin 28.10. (alt_ernativno tudi 29.10.) - a je mogoče takrat izvedljivo? 2ursae namreč 21.10. ne more, kaj pa teden dni kasneje?


Jaz pridem kadarkoli, kamorkoliuser posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4273
   [Brisano sporočilo]
11.10.2011 21:02:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4274
   RE: Septembrke 2005-3. del
13.10.2011 16:40:17   
2ursae
Meni 28.10. ustreza.


tudi meni user posted image .
Eto, Nika, sreča v nesreči user posted image ... a da je že vse tako zasedeno? A pa glih v Egipt hočete, kaj pa kam drugam? Veš, kam bi šla jaz za krompirjeve (pa ne bom user posted image ) - na Kreto user posted image .


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  169 170 [171] 172 173   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?