|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pogodbeno delo
19.10.2011 16:07:48   
Aninchy
Pozdravleni!

Videla sem že veliko odprtih debat na to temo, pa še vedno nisem dobila točnega odgovora na moje vprašanje.
Torej:

Bila sem na razgovoru za delo v pisarni (administracija). Tam so mi povedali, da nudijo samo pogodbeno delo in mi razložili samo, da bi prejemala fiksen znesek (350€/mesec za polovični delovni čas oz. 20 ur/teden). Torej nič potnih stroškov, malice pa tako vem, da pri polovičnem delovnem času ni. Kaj pa ostale stvari? S tem mislim plačevanje prispevkov, zavarovanje, pokojninsko....?

Aja, zasledila sem tudi, da naj bi šlo pogodbeno za samo enkratno opravljanje dela? Ker tam bi delala vsak dan?? Sicer sem nezaposlena, brez socialne pomoči, julija sem končala porodniško (starševski dodatek sem prejemala...) in sem že ugotovila, da mi 350€ sigurno ne pride prav, ker bi več kot pol dala samo za bencinuser posted image

Prosim za nasvet oz. pomoč! Lp!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pogodbeno delo
19.10.2011 17:48:15   
Kiya
A tukaj je govora o podjemni pogodbi? Ker pri tej se le akontira 25% kot akontacija za dohodnino, nimaš pa nobenih prispevkov kritih, niti delovna doba ti ne teče.

Lahko si jo plačuješ sama, mislim da pride okoli 60€.

Ne vem no, glede na to da imaš majhnega otroka, kaj pa je z izplačilom v primeru bolniške?

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pogodbeno delo
19.10.2011 19:54:44   
Aninchy
Mah, pojma nimam! Sej to službo sem itak že odpikala, sam rada bi pa vedla za prihodnje, kaj me lahko čakauser posted image

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pogodbeno delo
20.10.2011 8:08:33   
Poka
Sreča, da si odpikala, ker za neprekinjeno delo, tudi če je za polovični delovni čas, se mora dat pogodba o zaposlitvi za določen čas, razen če te nameravajo imet samo 14 dni...

Jaz sem enkrat že delala na tak način, nadomeščanje delavke v bolniški, so mislili, da pride čez 14 dni, sam sem pa dobila za deset dni zelo fajn vse plačano. Več kot ti za cel mesec. Potem, ko delavke še ni bilo, so me zaposlili za določen čas in sem ostala kar dolgo, vmes sem pa našla nekaj drugega in se je fajn izteklo.

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pogodbeno delo
20.10.2011 9:26:46   
Aninchy
Aha, hvala za odgovor, lp!user posted image

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pogodbeno delo
20.10.2011 12:25:48   
petea
Aninchy,
tudi pri polovičnem delovnem času ti mora delodajalec polno kriti potne stroške IN malico.
Res pa je, da imaš krajši odmor in tako moraš malico pojesti v 15 min in ne v 30, kot lahko tisti zaposleni, ki delajo 8 ur ...

Uspešno iskanje zaposlitve!

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?