|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 16:38:44   
*bubi*
sem zdaj nekaj gledala in se mi ena stvar zdi zelo čudna.

Tele barvice:
http://www.mimovrste.com/artikel/3790505534/barvice-staedtler-noris-club-abs-12-1#galerija stanejo tukaj 6,55€.

Jaz pa sem jih zadnjič kupila v Intersparu, XXL paket, kjer je 2+1 gratis (skupaj so pakirane 3 škatle po 12 barvic) in sem dala za vse skupaj okoli 4€ user posted image user posted image user posted image  Se mi je zdela kar ugodna cena (sploh v primerjavi s trikotnimi, pa tudi v primerjavi z enojnim paketom vem da ni bila niti dvojna cena) in sem jih kar vzela.

Ampak zdaj ko te cene gledam, res ne vem več.... mogoče rabim malo počitnic user posted image user posted image user posted image

Evo, vidim, da so ti na mimovrste malo mimo s svojo ceno. Bo očitno držala ta cena kot sem jaz kupila.

< Sporočilo je popravil *bubi* -- 25.10.2011 16:42:36 >


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1876
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 16:39:37   
*bubi*
tak, bubi je končala svoje monologe, zdaj sta spet vidve na vrsti user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1877
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 18:50:19   
NinaŠ
Bubi, mogoče so tele na mimovrste tiste "trikotne", "gumijaste" al kako naj rečem - glavno ful dobre za prijet user posted image , saj se mi za te ne zdi pretirana cena in kolikor se spomnim so v DZSju še kak € dražje user posted image


Z Anžetom sva bila danes pri alergologinji (zaradi neskončnega jutranjega pokašljevanja; napotnico sva dobila že pred pol leta, a sva bila šele zdaj na vrsti user posted image ). Ugotovili so hudo alergijo na trave, žita in lesko user posted image , tako da bo prihodnjih nekaj let od konca januarja do konca junija "na tabletih" user posted image . Na srečo pljučna funlcija (še) ni prizadeta, pravzaprav je zelooo visoka, vendar bova zdaj hodila vsaki 2 leti na kontrolo le tega. Zanimivo, ampak res zanimivo user posted image ... ...mi ki smo non stop zunaj, v naravi sploh nismo vedeli, da je na kaj alergičen user posted image (samo letos spomladi je imel blago alergično reakcijo, ki je, ko smo šli not, takoj sama od sebe zvodenela). Očitno smo imeli srečo in se ravno pravi čas potikali po pravih krajih user posted image , drugga ne morem rečt.


No, Tina je pa prilično prehlajena in upam, da nam to ne pokvari krompirjevih počitnic user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1878
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 20:17:22   
NinaŠ
Hočem izpolnit vlogo za otroške dodatke, pa ne najdem user posted image dohodnine user posted image vse od leta 2006 imam na enem kupu, le  te ne najdem user posted image . Jah bo treba jutri na davčno po dvojnik user posted image ... ...itak imam "opravke" tam okrog user posted image - zdravstveni dom je v isti stavbi user posted image - moram it po bolniški list za danes (spremstvo user posted image da ne bom dopusta dajala user posted image ), pa še cepit se grem "proti klopom". 

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 1879
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 20:30:42   
petarda
Mah...te alergije so kar nekaj... Lubijevi sestrični, ki je stara 10 let so tudi zdaj odkrili alergijo na gluten, jajca, mleko... Se je pa alergija začela kazati par mesecev nazaj. Je imela težave s prebavo, včasih jo je bolel trebušček. So ji pa predpisali dieto in bodo potem ponovili teste, hodi pa tudi na bioresonanco. user posted image

Nina pa še za vas user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 1880
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 21:22:29   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Z Anžetom sva bila danes pri alergologinji (zaradi neskončnega jutranjega pokašljevanja; napotnico sva dobila že pred pol leta, a sva bila šele zdaj na vrsti user posted image ). Ugotovili so hudo alergijo na trave, žita in lesko user posted image , tako da bo prihodnjih nekaj let od konca januarja do konca junija "na tabletih" user posted image .


user posted image user posted image user posted image  Saj bo.
bubi je že nekaj let na tabletah, pa raje to kot pa na pumpicah. Ravno ta mesec sva začela spet s Singulairjem, ki ga bo jedel celo zimo. Spomladi pa tudi antihistaminike. Ima pa bubi na 6 mesecev kontrole pri pulmoalergologu.

Ampak huda alergija user posted image  kaj so mu vbodni test delali? koliko velike pa je imel izpuščaje?



_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 1881
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 21:22:38   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Bubi, mogoče so tele na mimovrste tiste "trikotne", "gumijaste" al kako naj rečem - glavno ful dobre za prijet user posted image , saj se mi za te ne zdi pretirana cena in kolikor se spomnim so v DZSju še kak € dražje user posted image


ne, niso, tiste imajo tudi. In sem prav embalažo gledala. Trikotne imajo dodatno oznako ergosoft.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 1882
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 21:44:55   
*bubi*
Aja, babe, seveda mi naš današnji pogovor ni šel iz glave. Pa vprašam bubija zvečer v kopalnici, če se oni v šoli kaj učijo glaskanje (prav s to besedo sem ga vprašala). Pa začne govorit po zlogih in ploskat zraven user posted image user posted image user posted image  pi-ka-po-lo-ni-ca user posted image

eh, moj bubi... res boljše, da ga pustim, bo že sam naredil to šolo user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1883
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.10.2011 22:45:49   
petarda
Naši so pa danes začeli s številkami. Danes so vzeli 1. user posted image

Jaz pa urejam slikice...sem začela kar s prejšnjim letom, pa bom šla potem v rikverc user posted image . Sem pri novembru 2010, praznovanje petarditovega rojstnega dneva...jaooooooooo kakšen trebuh sem imela...pa čist napihnjena, pa v najbolj ozkih hlačah...dobro, da mi niso počle user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1884
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 7:52:06   
petarda
Jutroooooooo user posted image

user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 1885
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 7:53:54   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Hočem izpolnit vlogo za otroške dodatke, pa ne najdem user posted image
 
dohodnine 
user posted image
vse od leta 2006 imam na enem kupu, le  te ne najdem user posted image . Jah bo treba jutri na davčno po dvojnik user posted image ... ...itak imam "opravke" tam okrog user posted image - zdravstveni dom je v isti stavbi user posted image - moram it po bolniški list za danes (spremstvo user posted image da ne bom dopusta dajala user posted image ), pa še cepit se grem "proti klopom". 
 

lahko pa na csd-ju napišeš pooblastilo, da si sami po uradni dolžnosti pridobijo podatkeuser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 1886
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 7:54:50   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Aja, babe, seveda mi naš današnji pogovor ni šel iz glave. Pa vprašam bubija zvečer v kopalnici, če se oni v šoli kaj učijo glaskanje (prav s to besedo sem ga vprašala). Pa začne govorit po zlogih in ploskat zraven user posted image user posted image user posted image  pi-ka-po-lo-ni-ca user posted image

eh, moj bubi... res boljše, da ga pustim, bo že sam naredil to šolo user posted image
 

to naši tudi delajo, pa tudi pod besedo napišejo črtice koliko zlogov je.


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1887
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 7:56:31   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Naši so pa danes začeli s številkami. Danes so vzeli 1. user posted image

Jaz pa urejam slikice...sem začela kar s prejšnjim letom, pa bom šla potem v rikverc user posted image . Sem pri novembru 2010, praznovanje petarditovega rojstnega dneva...jaooooooooo kakšen trebuh sem imela...pa čist napihnjena, pa v najbolj ozkih hlačah...dobro, da mi niso počle user posted image
 
da si navš kaj naredla.... ko sva bile nazadnje obe noseči sploh nisi imela trebuha, medtem, ko sem jaz nosila po svetu cel polovnjak


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 1888
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 8:00:05   
ada2
jaz sem si pa danes miha doma pustila.... ima en tak zoprn kašelj, pa ponoči ga je 2x zbudilo in je kar jokal zravenuser posted image ne vem, ali je jokal, ker se je prestrašil kašeljskega napada, ali zato, ker je bil utrujen in zaradi kašlja ni mogel spati, ali ga je pa kaj bolelo zravenuser posted image
no, greva se pokazat k p danes. itak sem do ponedeljka fraj, ker koristim nadure in tako ne bo treba bolniške jemat. če pa že je kaj na pljučih, je pa tako bolje, da se prej začne zdravit.... no, upam, da je samo viroza.


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 1889
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 8:16:03   
Paštetka
bubi, ja naši tudi ploskajo zraven. Baje en govori izštevanko drugi pa z raznimi glasovi oponašajo zraven npr. bobne ali druge glasove. Ne znam opisat. NO ko nas je MAx postavil doma v krog in razdelil naloge- glasove je bilo slišati kot na koncertu perpetum jazzile,, tisti, ki oponaša inštrumente user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sem mu pa zadnjič kupila dr. Kost (okostnjaka) za nagrado, ker se je sam spomnil in poslala svojo in sestricino posteljo in jo je danes na vsak način hotel nesti v šolo. In učiteljica reče, da super, ker se ravo učijo človeško telo.

Sem pa vprašala tudi glede bralne značke, in nimajo še ni. Bodo komaj na drugem roditeljskem sestanku povedali kako in kaj. POmeni, da še nekaj časa ne.


Nina, kar se tiče alergij, sočustvujem z vami in z bubijem. Pri nas bo spet spomladi verjetno na udaru, kot letos, ko je moral 3 mesece jemati claritin in delati vpihe. Zdaj je hvala bogu vse mirno.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 1890
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 8:23:57   
*bubi*
Petarda, hvala za kavico. Ob sredah jo jaz pijem malo kasneje, pa zato ob RR user posted image  Otroka sta na svojih delovnih mestih.

Aja, za petek, ko imajo dan šole, so nam ponudili varstvo. Ampak bubiju ne bo treba it, se je drugje zmenil user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1891
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 8:24:56   
*bubi*
user posted image user posted image user posted image  za Miha.

Pri nas v vrtcu pa je obvestilo, da je povečano število obelenj z bruhanjem, drisko, vročino... user posted image  samo da mi bubika česa ne stakne do petka.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 1892
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 8:30:13   
Paštetka
ada, zdaj, ko si fraj, lahko kaj zategneš do nas user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1893
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 8:38:29   
Paštetka
danes sem se vstala ob 5.00 in nisem mogla spati.
ITak, sem imela potem do pol sedmih nevihto v možganih. O svemu i svašta user posted image user posted image user posted image

Med drugim tudi:
- kje bomo kaj praznovali RD, sem v glavi naredila že cele protikole, scenarije, kaj bom kuhala, pekla, vabila, dekoracijo ...user posted image user posted image . Kje boste kaj vi praznovali?
- a ste kdaj šle kam tak za vikend s prijateljicami npr. žesnki vikend
Kaj pravite, da bi udarile en novemberski vikend babe? Srečanje Novemberk, brez novemberčkov. user posted image user posted image user posted image Zdaj se že dolgo nismo dobile? kakšne počitnice bi mamicam tudi dobro dele. HA?user posted image
Petarda, ti bi prinesla ta tvoj teranov liker, da bi ga sprobale, user posted image user posted image ...

kot seks v mestu, samo, da me ne bi šle v Abu Dabi user posted image

Razen, če se mo katera ženila, da ji priredimo dekliščino. user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 26.10.2011 8:40:22 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1894
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 8:58:24   
*bubi*
Paštetka, dobra ideja, ampak zame neuresničljiva.

Za srečanje z otroki sem takoj, že naslednji teden user posted image  Sama za cel vikend pa... kaj je že to? user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1895
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 9:02:55   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Paštetka, dobra ideja, ampak zame neuresničljiva.

Za srečanje z otroki sem takoj, že naslednji teden user posted image  Sama za cel vikend pa... kaj je že to? user posted image
 

podpis..... vsaj še nekaj let... ok, do mihovega vstopa v šolouser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1896
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 9:04:48   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Paštetka, dobra ideja, ampak zame neuresničljiva.

Za srečanje z otroki sem takoj, že naslednji teden user posted image  Sama za cel vikend pa... kaj je že to? user posted image



Ravno zato! user posted image user posted image
Odklop!

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1897
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 9:35:27   
NinaŠ
Ma jaz bom popuser posted image kako mi zadnje dni počaaaaasi integrnet dela user posted image Mogoče zato, ker sem položnico šele danes plačala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Miha user posted image user posted image user posted image user posted image da se ne nakuha kaj hujšega.


Ampak huda alergija user posted image  kaj so mu vbodni test delali? koliko velike pa je imel izpuščaje?
 
6x6 leska in trave, 3x3 žita user posted image meni to ne pove nič, dr. pa očitno že nekaj user posted image


Naši prvošolci tudi s ploskajo za zloge v besedah in jih "označujejo" s pikami user posted image . Se mi je prav čudno zdelo, ko sem v petek iz Tinine sobe slišala ploskanje medtem ko naj bi nalogo delala user posted image no pa sem potem ugotovila, da vseeno dela nalogo user posted image


Ada, če ne bi bila davčna v isti stavbi kot zdravstveni dom, kjer sem danes itak imela opravke, bi se vsekakor poslužila možnosti pridobitve podatkov iz uradnih evidenc user posted image







(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1898
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 9:39:10   
NinaŠ
Matr kolk pravopisnih napak (napačne črke v besedah) delam zadnje čase tu gor user posted image . Ja, ja verjetno zato, ker internet ni bil pravočasno plačan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 1899
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.10.2011 9:56:24   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Matr kolk pravopisnih napak (napačne črke v besedah) delam zadnje čase tu gor user posted image . Ja, ja verjetno zato, ker internet ni bil pravočasno plačan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


Paštetka ga potem verjetno že pol leta ni plačala!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 1900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?