|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zmedena..klomifen..menstruacija
26.10.2011 14:04:34   
Anonimen
zdravo,

moja težava je sledeča:

zaradi pco imam zelo neredne menstruacije..zadnjo menstruacijo mi je ginekologinja sprožila s pomočjo tablet. 28.09.2011 sem imela prvi dan zadnje menstruacije  potem sem od 5-9 dne  ciklusa jedla po eno tableto klomifena.
Danes je 29 dan od zadnje menstruacije..nič ne kaže da bi menstruacija prišla, sem pa zjutraj naredila test nosečnosti,(ker mi je bilo zvečer in zjutraj nenormalno slabo) ki pa je bil negativen.

Mislite da sem prehitro delala test? Kdaj naj ga delam, glede na to da nikoli nisem imela rednih menstruacij in sploh ne vem kdaj naj jo ponovno pričakujem..

Ali po klomifenu menstruacija vedno pride, če pač ne zanosim ali bom spet potrebovala tablete za sprožitev.

Zelo si želiva otročka, zato je vse skupaj še težje.

Za vsako informacijo se zahvaljujem!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zmedena..klomifen..menstruacija
27.10.2011 11:02:20   
tatyancha
jaz sem imela vsa leta zelo zelo točno menstruacijo - na 28 dni.Takoj ko sem pričela januarja z jemanjem klomifena se mi je zamaknila na 30 do 31 dan. prvi mesec sem kar norela od navdušenja ko je zamujala, pa bila na koncu razočarana.potem sem se na to kar navadila.
meni žal klomifen ni pomagal, 28.11. imava prvi pregled pri DR.Rešu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zmedena..klomifen..menstruacija
27.10.2011 16:22:43   
Anonimen
o joj :(

upam da ne bom tudi jaz kmalu pacientka dr. Reša.

Upanje da bo klomifen prijel je zaenkrat še veliko..

držim pesti tudi zate!!

(odgovor članu tatyancha)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zmedena..klomifen..menstruacija
7.11.2011 12:53:58   
monsy
Hmmm...

Mene me pa to vse malo čudi. Zanima me vaše mnenje.

Jaz sm se prvo k Dr. Rešu naročila na pregled, kjer je ugotovil da imam policistične jajčnike in mi na recept predpisal clomifen, ki se ga dobi samo u Italiji. Danes sem dobila menstruacijo in moram u 4.ih dneh u bolnico dat kri in nato začnem 5 dni pit clomifen - polovičko zvečer!! Upam da bo pomagalo pri user posted image

Ali je že katera dala to skozi, kakšne so vaše izkušnje!??

(odgovor članu tatyancha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zmedena..klomifen..menstruacija
7.11.2011 16:04:24   
monsy
aja, pa naj še dodam da sm nova na tej strani in ne poznam še vseh kratic dobro...bi me pa veselilo če mi katera pove svoje mnenje!! Dr. Reš ( zelo fajn in prijazen gospod) , ki mi je vse lepo razložil je tudi rekel da nas je veliko žensk ki imamo PCO, in da je ta oblika lažja ki jo lahko pozdravimo že z klomofenom,..oz. nadaljno z tabletami prometrium!!

Upam na vse najboljše,...user posted image

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?