|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nakup pralnega stroja
6.11.2011 19:38:04   
**Nelly**
Pozdravljeni RR-jevci..

Sva se z lubijem odločila za nakup novega pralnega stroja in sva najdla enega, ki nama odgovarja in je za naju in najino še nerojeno dojenčico čisto dovolj. Me pa zanima, če ima kdo iskušnje z pralnimi stroji firme Körting? Do sedaj sva imela Gorenjevega, pa je bošček odslužil svoje, je že krepko čez 13 let star. Bi prosila vse, ki imate kakšne izkušnje z Körtingovimi, da mi poveste kako stvar deluje.

Hvala in LPuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nakup pralnega stroja
6.11.2011 19:49:28   
Felicita
Korting je Gorenje - kao nizkocenovna linija.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu **Nelly**)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nakup pralnega stroja
6.11.2011 19:51:18   
**Nelly**
Ja, saj to nama je vse jasno... zanimajo me vaše izkušnje s temi pralnimi stroji, če seveda kdo ima... 

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nakup pralnega stroja
6.11.2011 21:05:22   
tajtaja
Moj mož prodaja Gorenje in seveda tudi Körting (med vsemi drugimi znamkami), in so odzivi kupcev dobri. Pa zagarantiran Gorenjev servis je, kar je tudi zelo pomembno.
Po njegovih izkušnjah bi ti ga kar priporočila, veliko raje kot kakšen Beko in podobne variante.
Če te še kaj zanima, kar vprašaj. Aja, njega pa zanima, po kakšni ceni si ga našla-trgovec z dušo in telesom pačuser posted image user posted image .

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu **Nelly**)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nakup pralnega stroja
6.11.2011 21:23:13   
Lianna
Jaz bi raje raje vzela kaj drugega, ker od Gorenja so po mojih izkušnjah glasni. Dobiš že za normalen denar kakšno boljšo znamko:
http://www.enaa.com/oddelki/mojDom/izd_1956_1009304_ugodno__pralni_stroj_electrolux_ewf106410w
http://www.enaa.com/oddelki/mojDom/izd_1956_1007710_pralni_stroj_bosch_waa24163by

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nakup pralnega stroja
6.11.2011 21:26:54   
**Nelly**
tajataja odločava se med tema dvema:

http://www.gorenje.si/gospodinjski_aparati/korting?c=309480

in

http://www.gorenje.si/gospodinjski_aparati/korting?c=295677

Cena se mi pa res zdi zeloooo ugodna, kar ugaja najinemu žepuuser posted image . Tvoj možek pa naj kar pove mnenje, nama bo tako lažje z odločitvijouser posted image .

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nakup pralnega stroja
6.11.2011 21:32:16   
**Nelly**
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Jaz bi raje raje vzela kaj drugega, ker od Gorenja so po mojih izkušnjah glasni. Dobiš že za normalen denar kakšno boljšo znamko:
http://www.enaa.com/oddelki/mojDom/izd_1956_1009304_ugodno__pralni_stroj_electrolux_ewf106410w
http://www.enaa.com/oddelki/mojDom/izd_1956_1007710_pralni_stroj_bosch_waa24163by



Do zdaj sva imela Gorenjevega, res je star ko.... ampak se mi ni zdel tok glasen, pa je res star model. Sva ga že rabljenega nabavila, ko sva se v najino hiško selila user posted image ...

Electrolux - tega pa jaz nikakor ne prebavljam in to samo zato, ker imava v novi kuhinji vse Electrolux (bilo v kompletu z kuhinjo) in sem v pol leta že 4-krat imela serviserja, trenutno sem pa celo brez pečiceuser posted image user posted image . In sem prisegla, da nikoli več ničesar od Electroluxa.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nakup pralnega stroja
6.11.2011 21:49:35   
tajtaja
Med zgoraj navedenima moj mož priporoča tega K5.1200N, ker ima več programov, ima displej...

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu **Nelly**)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nakup pralnega stroja
6.11.2011 22:29:49   
**Nelly**
Hvala tajataja.

Glede programov pa je pri naju tako, da pralni stroj "laufa" 1-2 krat na teden pa je vse skup tako, da večinoma perem na 60°C in je to to... zato pa niti ne komplicirava z nevem kakšnimi stroji pa nevem kaj še vse ne. Rabiva čisto navadnega in je za nas superuser posted image . No ko bo pa naša nagajivka prijokala, bova ziher mal več prali ampak menim, da kaj dosti več ne potrebujeva. Mislim, da bova vzela ta drugega, ker je mojemu lubiju tok več, da ima ta "displej" in mu je bolj simatična tipka za programe, ker je na srediniuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nakup pralnega stroja
10.11.2011 11:05:04   
tajtaja
OOOO, kdo bi mislil, kakšne malenkosti padejo našim boljšim polovicam v očiuser posted image .

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu **Nelly**)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nakup pralnega stroja
11.11.2011 0:01:16   
artista7
zdravo! moja mama je na kortinga oprala vse zadevce od moje sestrce in ga je zelo pohvalila, samo res je to bilo v časih ko še ni bilo pampersk (začetek 90tih). po mojem stroj ni slab. jaz imam po candyju ki je odlično služil (sedaj ima soseda novega in so tudi zelo zadovoljni) boscha, ki sva ga kupila iz druge roke-pa odlično pere (ravnokar dela). sem pa slišala slabe komentarje na firmo beko (v zvezi s čiščenjem filtra - meni ga ni bilo treba pucat ne pri candyju ne pri tem!. naj vama dobro služi!


_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nakup pralnega stroja
22.1.2012 14:19:03   
nimsaj
ali ima katera izkušnje z nakupom rebljene bele tehnike. Vem da ena firma obstaja v lj - ki obnavljam te stroje in se da full poceni dobiti. Sam zanima me, če zadeve delujejo in kolk majo garancije. hvala in lp

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nakup pralnega stroja
22.1.2012 22:17:45   
artista7
iz druge roke kupila pomivalni in pralni stroj, za nizko ceno. Garancije ni bilo in niti nimam pritožb. Lahko ti dam kontakt od gospe, ki mi je prodala pomivalca, za celih 60€.. v tistem času je npr imela na zalogi eno leto star pralni stroj Hoover za ok. 100€ ki so ga tam pustili "zaradi okvare"... v pumpi je bila nogavica...stroj pa brezhiben sicer. Jaz osebno lahko rečem samo pozitivno in res, nimam več nobenega predsodka o tem, da kupim rabljeno reč.

< Sporočilo je popravil artista7 -- 22.1.2012 22:19:10 >


_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu nimsaj)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?