|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2012
2.11.2011 22:58:18   
Nina Horvat
Ja sem našla na facebook strani. Ni treba še na zs pošiljat, hvala user posted image

Ja kar počivaj, saj je nosečnost dober izgovor, da mal lenarimo user posted image Samo, če že imaš otročka je verjetno malo teže. Jaz kar dosti lenarim, ker sem doma na bolniški. Ker dosti počivam tudi nimam nobenih težav z otekanjem ali čim drugim. Tako, da prov uživam doma z mojim trebuščkom in uživam v brcanju.



(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: Februarke 2012
3.11.2011 11:17:21   
Tjassi
Heei ! a bi me lahko katera dodala v skupino na Fb ??? prosim !

(odgovor članu Nina Horvat)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: Februarke 2012
3.11.2011 12:33:22   
Teta M
Tjassi: daj pošlji mi tukaj na ZS,svoje polno ime in priimek(če vas je več takih na Fb,še kakašna je profilna slikica) da te poiščem tam,pa te bom lahko potem dodala v skupino....

_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu Tjassi)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: Februarke 2012
3.11.2011 13:28:04   
*Zvončica*
Hej, kako ste kaj, kako ste preživele te praznične dni?

Mi smo bili malo naokrog, malo pa smo imeli obiske, ker je pri nas "sezona" roj. dnevov. Drugače naša dojenčica pridno brca in me s tem razveseljuje vsak dan. Ja, v bistvu so zdaj še zadnji trije meseci pred nami...kako ta nosečnost hitro mineva... A ve že kaj pripravljate?

Vidim tudi da bolj malo tukaj čvekate, a ste res vse na FB user posted image ? Jaz sem sicer tudi gor ampak bolj malo, čeprav če ne bo več nobene tukaj bi se vam tudi tam pridružila, če lahko... Teta M a ti lahko tudi jaz sporočim podatke ?

Lepo bodite, če bo pa katera kaj napisala bom pa z veseljem prebrala user posted image .

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: Februarke 2012
3.11.2011 15:27:28   
Teta M
Zvončica:jaaa, pošlji mi tukaj podatke na Zs,pa te dodam še na FB....

_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: Februarke 2012
3.11.2011 17:13:42   
Sončica66
Pozdravljene souser posted image ,

jaz sem zadnje čase tudi bolj aktivna na fb... Se mi zdi, da se nekak bolj razvijajo debate tam... na forumu smo pa res zelo skromne, kar se postov tiče. No, tudi jaz uživam doma na bolniški. Sicer tudi dosti počivam, poskušam pa biti kar se le da aktivna - z sprehodi. Dobro se počutim, čeprav že čutim, da me na kakšnem daljšem sprehodu trtica močno boli in v spodnjem delu trebuha. Potem se malo vsedem in nadaljujem pot. Čez cel dan se nacejam z nosečniškim čajem, ga spijem po 3 litre dnevno, da le ne bi začela še bolj zatekat. Ponoči kar čutim kako mi nabija v prste na rokah - sicer pa spim z blazino pod nogami, da mi ne bi še v noge vdarlo. Matram se z neslano dieto - je prav ogabna hrana brez soli, ampak bom že preživela user posted image

Danes sem tudi naročila voziček, sem doooolgo kolebala med zeleno - rumenim, in rjavo -bež... No na koncu sem se le odločila za bolj žive barve. Tako da je projekt voziček zaključen... Sedaj pa na lov za previjalno mizo. Čekiram bolho vsak dan, če bo kakšna rabljena komoda naprodaj, pa tudi v Avstriji sem bila... v Momaxu sem našla 2 za normalno ceno okrog 100 €.

No, malo sem se razpisala, da ne bodo samo na fb tekle debate!

Lep večer vsem skupaj user posted image


_____________________________

Maja; 10.2.2012

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: Februarke 2012
3.11.2011 17:23:07   
dvojčica6
uh js sm tut ratala lena za pisat na RR... mi je ful bolj enostavno čekirat FBuser posted image user posted image user posted image Pozdravčk vsem novim... ufa... že en čas odkar sem posodabljala seznamček, sam smo s tamalo skoz zuni, popoldne pa delam...pa mi zmiri bolj zmanjkuje cajta za RR...
Drgač pa je že kul, da je tut RR...kako bi se dobile če neuser posted image user posted image user posted image

TetaM...mi je tut meni znana ta bolečina v sramni kosti...sm en dan vejetno preveč telovadila s tamalo in sm drugo jutro hodila en čas hodila kot da bi mela hudo revmouser posted image user posted image user posted image

previjalno bomo meli na začetku vse v spalnici kot za ta prvo...mi pa še ni jasno, kako bom navadila ta starejšo, da se ne bo zbujala, ko se bo bebi zbujal... spi namreč pri nama v postelji...

vozički...uf, vam nisem nič fouš vozička izbirat... da gre v avto, da se poleže športni del, da je fajn material...aja pa še en nasvet: pazite, da bo mel to zaščito proti vetru na košari, ker moj ma bolj slabo in ni tako globoka košara in me je vedno jezilo, ko je pihalo...no, sej če je ful pihalo sm dala kar uno zaščito za dež gor pa je blo user posted image pa glejte, da je fajn vodiljiv, ker je z dežnikom npr težko vozit en svojeglav voziček... pa še všeč vam mora bit, da je vozičkanje tolk lepšeuser posted image user posted image user posted image

nič, šibam delat!!!



(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: Februarke 2012
6.11.2011 14:10:45   
Nina Horvat
Ali katera tukaj iz savinjske doline hodi na telovadbo za nosečnice v Celje?

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   Februarke 2012
6.11.2011 16:11:30   
metka.cvetka
Pozdravljene februarke,

Kako je kaj z vašimi trebuščki, moj je ogromen. Pa tudi
apetit imam za tri tako da me je kar groza, kaj šele bo, saj
sem v 23 tednu.

Sem bila na 3D UZ in sem končno videla obrazek od
otročička in tudi spol sva izvedela, sam sva se odločila,
da bo skrivnost, da ne bova izdala kot tudi pri prvi
nosečnosti nisva. Drugače sem zelo zadovoljna, ker
imam CD s slikicami, videla res lepo rokice, nogice,
obrazek,... Tko da super. Ginekologinja mi je izmerila
tudi maternični vrat, ki je primeren (4,5 cm) tako da
sem bila čisto pomirjena.

Se vam pridružim na FB-ju komaj čakam.

Glede vozičkov mal spremljam vaša branja in me pol
kar zamika, da bi kar brskala, sam škoda časa, ker
je voziček od prve hčerče čisto ok.

Vsem želim zdravja in čimveč prijetnih trenutkov.

LP

Metka.cvetka

(odgovor članu Nina Horvat)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: Februarke 2012
8.11.2011 16:47:40   
*Zvončica*
Hej, ja nas pa res ni več nič tu...pa čisto na kratko od mene.

Bila na pregledu, vse BP, dete raste kot mora, spol tudi zaenkrat ostaja isti user posted image .

Teta M sem ti poslala ZS user posted image .

Lep večer.

(odgovor članu metka.cvetka)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: Februarke 2012
11.11.2011 9:16:40   
metulj13
HA ha, kr zatišje na RR :) Morem napisat kak komentar, da bodo februarčice še med zadnjimi komentarji.

Pozdrav vsem user posted image :)

(odgovor članu *Zvončica*)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: Februarke 2012
11.11.2011 10:30:04   
Teta M
Jutro!
Punce,tiste ki niste na FB,menimo se,da bi se dobile npr.25.11. ob 13h v BTC Lj.na kosilu,da se spoznamo...če bi se nam katera rada pridružila,se tukaj dogovorimo....


_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu metulj13)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: Februarke 2012
16.11.2011 11:54:58   
Teta M
Ojla user posted image

Nobena nič ne piše tukaj...kako ste kaj? Nakupovanje v teku? Jaz sem ok, včeraj imela pregled, z bebico vse ok, težka je že 1170g,je v zlati sredini...user posted image z galvo dol obrnjena, mi je pa potrdila da pričakujemo punčko...jaz pa standard, slabokrvna in slaba voda, tako da semd obila zopet neka nova zdravila in svečke...A se nam še katera pridruži 25.11. na kosilu? Lep dan vsem....


_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: Februarke 2012
16.11.2011 23:04:12   
Erin
Pozdravljene! =)
Se opravičujem ker vdiram v vašo temo...
Najprej bi vam rada zaželela SREČNO... še malo pa bo veliki dan D tu. ;)
 
Rada bi z vami delila povezavo na mojalbum kjer prodajam oblačilca ki jih je moja 7 mesečnica že prerasla (veliko je tudi oblačilc nevtralnih barv).. v kolikor katero zanimajo, naj pokuka, mogoče pa najde kaj kar ji bo prišlo prav =))
Lep pozdrav in vse najlepše v materinstvu*
 
http://www.mojalbum.com/teejaa


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: Februarke 2012
21.11.2011 18:53:03   
Sunnyka
Zdravo feburarke :),

naj se vam še jaz pridružim, čeprav....pozno, pozno :). Prebiram temo že od kar so mi postavili rok...pridružujem se pa šele sedaj.

Moj PDP je 17.2.2012 in mali me pridno brca. Bo pa to moj prvi porod in po dolgih letih truda in težav se malega sončka vsak dan bolj veselim. Prejšnji teden sem imela lažjo prometno nesrečo (ko sem bila ravno na poti k zdravniku) - nalet vozila od zadaj. Na srečo se airbag ni sprožil in me je samo zategnil varnostni pas. Me je pa vseeno zelo prestrašilo pa tudi trebuh mi je otrdeval, tako da so me sprejeli v bolnico na opazovanje in mi dali nekaj proti krčem. Skratka...na srečo se je dobro razpletlo :).

Lep pozdravček vsem...

Ah ja...čakava fantka...in še vedno nimava imena *rolls eyes* :) težka je ;)

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: Februarke 2012
21.11.2011 20:03:57   
srecka_nosecka
Hvala bogu, da je vse v redu s teboj!
A mi lahko poveš, kaj so ti dali proti krčem?

(odgovor članu Sunnyka)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: Februarke 2012
22.11.2011 10:35:41   
Teta M
Sunnyka: jooj,samo da ni bilo kaj hujšega..verjamem pa da si se prestrašila....pa dobrodošla med nami....srečno še naprej...


_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu srecka_nosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: Februarke 2012
22.11.2011 14:52:06   
Sunnyka
Hvala za dobrodošlico :). Zdaj ko je vse ok, sem spet boljše volje.

Srecka_nosecka: dali so mi spasmex preko kanila in še nekaj - to si pa nisem zapomnila.

Sicer pa, meni počasi misli uhajajo h porodu..., še posebej sedaj, ko bi se lahko že dogodilo, jaz pa sploh še nisem pripravljena. Še za v bolnico nisem imela stvari....ok, je res, da človek še ne pričakuje...ampak zdaj se bom pa pripravila just in case, da ne bom spet brez copatk, pa zobne ščetke in gatk v bolnici :).

Lp vsem

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: Februarke 2012
22.11.2011 14:54:21   
Sunnyka
Teta M: Jaz bi se vam tudi pridružila na kosilu, sem ta teden še doma..tako da z veseljem poklepetam z nosečkami,...če me vzamete zraven :)

(odgovor članu Sunnyka)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: Februarke 2012
22.11.2011 17:18:11   
Teta M
Sunnyka: jaaaa,super no....daj pridi v petek (25.11.2011) v Kolosej, Subito pizzerija,je dol v pritličju.....ob 13h smo zmenjene....se še ne poznamo,ampak izdali nas bodo trebuščki...:-))
Ne vem,če si na FB, tam smo prav luštna skupina in mnogo več čvekamo kot tu.....če želiš se nam lahko tudi tam pridružiš, pa mi tukaj pošlji na ZS svoje ime in priimek,da te poiščem,potem pa te dodam še v skupino...


_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu Sunnyka)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: Februarke 2012
22.11.2011 17:51:43   
Sunnyka
Mhm, poznam, pridem :) in mhm, mislim, da se ne bomo zgrešile, vsaj meni se že zelo, zelo pozna ;).

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: Februarke 2012
23.11.2011 17:07:53   
zivaziva
Sunnyka: te čisto razumem kako je bilo. Jaz sem v 23. tednu dobila krče in to na 3-5 min in ko sem se ša po 6 urah samo pokazat v porodnišnico ob 3 ponoči so me kar zadržali. Jaz pa še copat ne, ne zobne ščetke, ne gat itd.

proti krčem mi pa dali vsega in svašta od buscopan inekcij 3x na dan, buscopan tablet, nek obliž in pa utrogestan tablete. po treh dneh se je umirilo. sedaj v 28. tednu in vse ok, imela prav danes UZ, MV dolg in zaprt.

vglavnem punce počivite pa veliko tekočine pa bo, a ne.

(odgovor članu Sunnyka)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: Februarke 2012
24.11.2011 10:42:02   
Sunnyka
zivaziva: sem vesela, da se je umirilo pri tebi...:) in da je vse ok sedaj!.

In ja...jaz sem sedaj pripravljena...če bom morala samo se pokazati in kaj preveriti, bom imela s seboj. Saj ne da bi bilo ZELO pomembno...se pa vseeno bolje počutiš, če se lahko vsaj malo urediš, ko prva panika mine :).

Se strinjam - počivanje. Mene je tako zaneslo....po dolgih mesecih, ko mi je bilo od jutra do večera slabo, sem potem, ko sem se končno počutila malo bolje kar pretiravala z aktivnostmi...

(odgovor članu zivaziva)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: Februarke 2012
27.11.2011 12:15:08   
Teta M
No tako,raport petkovega srečanja je sledeči: super smo se imele,7 nas je bilo..obdelale veliko tem,seveda vse povezane z otroci..aja, pa celo kaj v zvezi z nepremičninami..user posted image Jedle zelo dobro user posted image ....
Smo pa nekako zato,da bi se še enkrat v januarju dobile,tako da če nam uspe, super,da se vidimo še enkrat kot kinderjajčkeuser posted image



_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu Sunnyka)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: Februarke 2012
17.12.2011 7:09:17   
nssamanaj
Pozdravljene februarke!
Tudi jaz se vam pozno pridružujem, za kar mi je kar malo žal...
PDP imam 19.2.2012, mali bo pa zgleda telovadec

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?