|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  201 202 [203] 204 205   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 2012
12.1.2012 19:34:22   
Matkurja
Kimica, ravnokar je bilo pri dnevniku, da so v postonski vodi prisotne alge in celo gliste in da je voda do preklica oporečna. Grrr. Upam, da se čimprej uredi.

(odgovor članu vijolica2)
Neposredna povezava do sporočila: 5051
   RE: Januar 2012
12.1.2012 19:41:18   
vijolica2

IZVIRNO SPOROČILO: ursah

Hm, sedaj sem pa doživela en tak čuden tel. pogovor, da ne vem ali sem se s čistilko pogovarjala ali s sestro ali s kom user posted image  user posted image  user posted image . Kličem namreč v P, da vprašam ali pridem sedaj k njim na pregled in kako naprej (ker imam danes PDP in ni nič), in sestra mi namprej odgovori, da ne razume, kaj bi rada, tako da sem ji 3x razlagala kaj sprašujem. Potem pravi, da "hm, ne ve". Potem, ko vztrajam pri malo boljšem odgovoru in razložim, da piše na njihovi spletni strani, da se od PDP dalje nosečnost kao vodi v porodnišnici, gre spraševat kolegico (ampak tako, da jaz preko telefona slišim, v smislu "tle ena sprašuje ..."). In potem kar reče, ja vi kar jutri ob 8h zjutraj pridite, pa vas bo en zdravnik pregledal. Na vprašanje, če lahko popoldne, ker sem dopoldne namreč brez avta, pravi, da ne. In na vprašanje, če nič ne rabijo mojega priimka, pravi, da tudi ne. Zdej pa res ne vem...bom videla, kaj bo moja G rekla, imam namreč danes ob 17h pregled.


Kaj ti je rekla tvoja G?

(odgovor članu ursah)
Neposredna povezava do sporočila: 5052
   RE: Januar 2012
12.1.2012 19:49:56   
pathra
Čestitke vsem novim mamicam user posted image ..

(odgovor članu vijolica2)
Neposredna povezava do sporočila: 5053
   RE: Januar 2012
12.1.2012 20:01:54   
ursah
Tisti čuden pogovor je bil s postonjsko porodnišnico. Kar mi je čudno, ker dosedaj in pri prvem porodu so bili vsi ultra prijazni. Ampak OK. Sem pa ravno s pregleda pri moji G (je v ZD Ljubljana), in mi je rekla, da naj grem kar v Postonjsko P. in tam preverim, ali me bodo do poroda vodili tam (predvideva, da ja). V Lj porodnišnici pa je rekla, da je drugače, da morajo ginekologi vodit nosečnico do 1 teden preko roka, šele potem se vključi porodnišnica. Če me pa slučajno ne bi mogli, pa pokličem svojo G in se naročim pri njej v ponedeljek. Tako da jutri ob 8h se narišem tam (oz. malo bom zamudila, ker bom prej še dragega peljala v Lj v službo, ampak glede na to da sploh nisem "uradno" naročena, mislim da ne bo panike).

Sem pa še vedno 2 cm odprta, vendar pa je MV izginil, tako da pravi da se telo lepo pripravlja in da se ji zdi, da bo še pred ponedeljkom. Aaaa, sedaj me je pa kar malo panika zagrabila, ko bo šlo počasi zares user posted image . Čeprav že komaj čakam, mi je pa po eni strani ful lepo, še sploh ko se zavem, da je mogoče to moja zadnja nosečnost in da nikoli več ne bom čutila otročka v trebuhu...sicer se z mojim nekaj hecava, da tretji ni izključen, potem ko bosta tiledve punci večji in če bomo uresničili naše plane s hiško, ampak potrjen pa tudi še ni...

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 5054
   RE: Januar 2012
12.1.2012 20:22:22   
camino79
Vso nosečnost sem zdravo in pestro jedla, ne da bi se morala k temu siliti ali sploh razmišljati o tem, zdaj pa, zadnjih 14 dni, bi jedla samo nezdravo. Sladkarije, včeraj celo čips (pa ga celo nosečnost nisem!), testenine, kar nekaj...Pa kaj je to,user posted image

(odgovor članu ursah)
Neposredna povezava do sporočila: 5055
   RE: Januar 2012
12.1.2012 20:34:14   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Najbrž pa že veste da je tudi urshek danes rodila ob 14.33 deklico user posted image  Čestitke tudi njeeeeeej user posted image user posted image


Ma čestitke user posted image user posted image user posted image
Res gre kot po tekočem traku user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Matkurja

Kimica, ravnokar je bilo pri dnevniku, da so v postonski vodi prisotne alge in celo gliste in da je voda do preklica oporečna. Grrr. Upam, da se čimprej uredi.


Vem, sem gledala Primorsko kroniko user posted image Upam, da res to čimprej uredijo in naj ta moja žabica raje malo počaka, da se vse uredi, ker, če ne bom jokala user posted image

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 5056
   RE: Januar 2012
12.1.2012 20:40:22   
vijolica2

IZVIRNO SPOROČILO: camino79

Vso nosečnost sem zdravo in pestro jedla, ne da bi se morala k temu siliti ali sploh razmišljati o tem, zdaj pa, zadnjih 14 dni, bi jedla samo nezdravo. Sladkarije, včeraj celo čips (pa ga celo nosečnost nisem!), testenine, kar nekaj...Pa kaj je to,user posted image

-Jaz isto in tudi tek se mi je povečaluser posted image

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 5057
   RE: Januar 2012
12.1.2012 21:51:36   
trnuljčica
Čestitke vsem novopečenim mamicam.user posted image Veliko cartanja in zdrave user posted image .


Otroci pred dnevom D: sem imela v prvi user posted image izkušnjo ko so me otroci, ki jih sploh nisem poznala kar nekaj objemali... Kot bi vedeli, da bo zdaj, zdaj.  V tej je bilo to izrazito prisotno pri sinu in user posted image (res) zadnje tri dni. Kot klopa. Še lulat nisem mogla ne da bi bilo  motenj...user posted image

 Kile: 6 dan po porodu -11 kg. In še je vode... Fajn ne tole hujšanje- brez mukuser posted image . Saj pri prvem se je 25 kg tudi izgubilo v 2 mesecih.




(odgovor članu vijolica2)
Neposredna povezava do sporočila: 5058
   RE: Januar 2012
12.1.2012 21:56:16   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica

Otroci pred dnevom D: sem imela v prvi user posted image izkušnjo ko so me otroci, ki jih sploh nisem poznala kar nekaj objemali... Kot bi vedeli, da bo zdaj, zdaj.  V tej je bilo to izrazito prisotno pri sinu in user posted image (res) zadnje tri dni. Kot klopa. Še lulat nisem mogla ne da bi bilo  motenj...user posted image

 Kile: 6 dan po porodu -11 kg. In še je vode... Fajn ne tole hujšanje- brez mukuser posted image . Saj pri prvem se je 25 kg tudi izgubilo v 2 mesecih.


A tudi kuža je čutil?? user posted image Ker naš pesjan kadarkoli pridem do njega, z gobčkom voha moj trebuh in ga nonstop not tišči- mogoče se mu pa zdim preveč čudna tako okrogla.. hehehe user posted image Ziher pa nekaj čuti..

Koliko kil si pa pridobila v tej nosečnosti, če imaš sedaj 6 dan po porodu že -11kg??



< Sporočilo je popravil kimica86 -- 12.1.2012 22:03:36 >

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5059
   RE: Januar 2012
12.1.2012 22:30:17   
Trobentica_
user posted image user posted image user posted image
  JANUARČKI 2012 

14.12.2011
Kasija - user posted image , Haja, 3380 g, 51 cm

16.12.2011
Smejka11 - user posted image & user posted image
diana79 - user posted image , Daniel, 3000 g, 51 cm

21.12.2011
n€na - user posted image , Gašper, 2760 g, 52 cm

28.12.2011
aishaa84 - user posted image , Taja, 3380 g, 51 cm

31.12.2011
valentinčica30 - user posted image , Ajda Živa

01.01.2012
noseča babi - user posted image
Tadea - user posted image ,
Lana, 3650 g, 52 cm

03.01.2012
petrai user posted image , Neža, 3890 g, 52 cm
pinia30 - user posted image , Neža, 3330 g, 52 cm

04.01.2012
**Nelly** user posted image , Megi, 3260 g, 50 cm

05.01.2012
Soncnica28 - user posted image , Ožbej, 3490 g, 52 cm
trnuljčica user posted image , 3040 g, 47,5 cm

07.01.2012
Mistica user posted image

11.01.2012
kokosh - user posted image

12.01.2012
mefisto - user posted image , Nejc, 2740 g, 49,5 cm
modi - user posted image , Leon, 4430 g, 55 cm
urshek user posted image
user posted image = 12
user posted image = 7

user posted image

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~




< Sporočilo je popravil Trobentica_ -- 12.1.2012 22:31:24 >

(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5060
   RE: Januar 2012
12.1.2012 22:46:43   
kimica86
Grrrrr.. Saj bom znorela.. Jezna sem kot sam user posted image
Danes sem dobila položnico za elektriko in sem skoraj skupaj padla!!! Da smo v 3 mescih porabli 2372KW elektrike??!! user posted image user posted image Položnica je 320 eur.. Halooooo.. Se mi je kar zvrtelo v glavi!! Res, da se grejemo na klimo, ma drugače kot, da skoraj nisva doma- moj po cele dneve dela, jaz sem večinoma pri mojih 1 blok stran, perem zaenkrat 1x tedensko, zvečer se samo stuširava in to je to.. Po njihovem porabimo več kot 100 eur na mesec elektrike- pa sej ni mogoče user posted image user posted image Ko pogledam stare izpiske od položnic, kjer piše dejanska poraba, je vse čudno (za oktober in november se stanje na števcu sploh ni spremenilo, decembra pa kar naenkrat razlika da padeš na rit)!!
Tako zgleda kot, da bi teh 2372KW porabli v 1 mescu user posted image user posted image
Še našo najemodajalko sem klicala, če je to možno in kar ni mogla verjet- je rekla, da enostavno ni mogoče!!!!
Moram jutri obvezno poklicat te papke, da vidim kaj se grejo- smradi eni, pokvarili so mi večer in noč!!! Na koncu me bojo še popadki zaradi njih prijeli..

(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5061
   RE: Januar 2012
12.1.2012 22:51:27   
Trobentica_
ČESTITKE vsem mamicam !!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81
Najbrž pa že veste da je tudi urshek danes rodila ob 14.33 deklico

Kar 18 dni pred rokom? Ulala...zdaj me je pa res strah ratalo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: camino79
Vso nosečnost sem zdravo in pestro jedla, ne da bi se morala k temu siliti ali sploh razmišljati o tem, zdaj pa, zadnjih 14 dni, bi jedla samo nezdravo. Sladkarije, včeraj celo čips (pa ga celo nosečnost nisem!), testenine, kar nekaj...Pa kaj je to, ?

Se podpišem user posted image . Tudi meni se zadnje dni je vse možno...sem že včeraj hotela Smoki načet, ampak sem imela danes pregled, pa sem se vzdržala, da bi tehtnica vsaj par gramov manj pokazala kot bi če bi pojedla celo vrečko Smokija user posted image user posted image user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica
Kile: 6 dan po porodu -11 kg. In še je vode... Fajn ne tole hujšanje- brez muk . Saj pri prvem se je 25 kg tudi izgubilo v 2 mesecih.

user posted image user posted image user posted image Tudi jaz računam na tako izgubo teže oz. MOČNO UPAM da bi bilo tako user posted image user posted image user posted image .
IZVIRNO SPOROČILO: beti 1
Trobentica: ti si pa resno zagrabila za to urejanje seznama  Cifra je že shranjena v mobiju, da dobiš obvestilo, če ne boš šla že pred mano po svoje , ker maš prej rok.

Hvala user posted image mi je ful zanimivo, pa dokler sem še tukej 2v1 ni panike user posted image .
Sem imela pa danes prvi CTG, luštno poslušat srček, vse poteka ok, odprta sem 2cm. Mi je pa rekel G, da je možno, da tudi kakšen teden prej rodim, mene pa skor kapuser posted image kakšen teden prej??? To je drug teden, nisem jst še ready user posted image user posted image . Tako da...ponovni CTG čez en teden, če pač prej ne bo treba it na pot v Rim user posted image .

Nočko vsem user posted image !

< Sporočilo je popravil Trobentica_ -- 12.1.2012 22:55:03 >

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5062
   RE: Januar 2012
12.1.2012 23:04:11   
Trobentica_
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86
Ko pogledam stare izpiske od položnic, kjer piše dejanska poraba, je vse čudno (za oktober in november se stanje na števcu sploh ni spremenilo, decembra pa kar naenkrat razlika da padeš na rit)!!
Tako zgleda kot, da bi teh 2372KW porabli v 1 mescu

A drugače pri vas odčitavajo vsak mesec stanje števca? Ker v Lj. je recimo tako, da so vsak mesec akontacije, se pravi predvidena poraba, poračun ko popišejo stanje števca pa je le 1x letno. Razen če seveda ni mesečno čitanje števca ali pa da stranka sama sporoča stanje. Vprašam, ker jaz recimo vsak mesec sporočam stanje in plačujem točno toliko kot porabim.....
Lahko pa da je le prišlo do napake....najbolje res poklicat in se pozanimat.


< Sporočilo je popravil Trobentica_ -- 12.1.2012 23:05:25 >

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5063
   RE: Januar 2012
12.1.2012 23:39:30   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: Trobentica_

A drugače pri vas odčitavajo vsak mesec stanje števca? Ker v Lj. je recimo tako, da so vsak mesec akontacije, se pravi predvidena poraba, poračun ko popišejo stanje števca pa je le 1x letno. Razen če seveda ni mesečno čitanje števca ali pa da stranka sama sporoča stanje. Vprašam, ker jaz recimo vsak mesec sporočam stanje in plačujem točno toliko kot porabim.....
Lahko pa da je le prišlo do napake....najbolje res poklicat in se pozanimat.


Ma nimam pojma kako odčitavajo tukaj, ker sva šele od 1.10. v tem stanovanju.. 3 mesce sva dobivala položnico po 13,23 eur kar je absolutno premalo- sem si mislila bodo že na koncu leta poslali poračun z razliko.. Vmes je na oktobrski in novembrski položnici pisalo isto stanje števca, s esploh ni spreminjalo, decembra pa me infarkt..
Napisali so poračun od 1.9.-31.12.- to so 4 mesci, stanovanje je pa do 1.10. bilo popolnoma prazno 2 leti!!!
In ne more mi nihče rečt, da smo porabili cca. 107 eur elektrike v 1 mescu, če moji doma dobijo okrog 75 eur pa skozi delajo pralni stroj, pomivalni stroj, klima itd..
Res moram poklicat, ker je tu vse tako čudno.. Še sedaj sem šla pogledat števc, ki je na zelo nerodnem placu in vidim, da smo v 12 dneh porabili samo 165 KW.. Res mi ni nič več jasno user posted image user posted image

(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5064
   RE: Januar 2012
13.1.2012 0:33:39   
Roberta69
Čestitke vsem novim mamicam, še posebej naši aprilčici :) - si pa rodila na isti dan kot ena prijateljica :)

Jaz niti ne spremljam točno koliko je še, ampak nakbrž ne peov veliko :) Tele dni sem edino kar se da dosledna in noben dan ne izpustim osnovnega pospravljanja, ker bo drugače cela štala :)
Mudi se mi čisto nikamor, prištimala itak še nisem nič, čeprav bog ve kaj tudi ne bom, v bistvu moram samo oprat oblekice, to pa ni veliko dela, samo da dobim sušilec nazaj - ga je glih zdaj začel nekaj sračkat. Je pa zanimivo, kako pri drugem in tretjem otroku vse na izi jemlješ (vsaj jaz) :) Pri prvem se mi je zdelo, da je toliko enih stvari treba peipravit, zdaj se mi pa zdi, da niam kaj pripravljat, samo kaj za oblečt :) sem planirala, da to soboto vse zrihtam (no, predvsem bi rada poštimala vse cunjice tudi od mojih dveh fantov, ker moram malce prerazporediri po omari, pa bolj pregledno v shrambi zorganizirat, ker potem za to sploh ne bo časa, že sedaj ga kar ni, zato sem mami prosila, da popazi na tamalega, ta velik bi šel pa k drugi babici, zdaj je pa ta mali nekaj bolančkan izgleda - je včeraj zvečer kar v loku bruhnil na polno in dobil naenkrat 39,5 vročine, danes je sicer ni imel, je pa čist nerazpoložen in je tok prejokal, da se mi je kar mešalo - oba skupaj do sedaj nista toliko prejokala (ce bi bil moj prvi jokav, bi najbrž kar ostali pri 1 :), ne to me pa čist ubija, sploh ne vem, kako starši prenesejo, ko otroka dajejo krči ali če je sitnobica po naravi - meni bi se zmešalo :)

Včeraj sem imela pregled, naredila mi je še test za streptokok B (ce ga niste, ga dajte, baje je ful štala, če imaš to bakterijo - lani so oktrobrke opozorile na to, drugače tudi slučajno ne bi vedela. Je pa potem tudi G rekla, da bi morala biti to stalna praksa. Ta hitri test stane 12 €, upam pa, da je merodajen.

_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5065
   RE: Januar 2012
13.1.2012 8:08:19   
vijolica2
Jutro,

moj dan D je tukaj, a dogajanja še ničuser posted image . Sedaj lepo zajtr pojeva in greva v P. Me res zanima kaj bodo rekli in da vidim malo P ker mi ni najbl znana, še nisem bila. Upajmo da bo vse ok.

P.s. malo me je strah ker jaz oz. G mi niti ni omenil steptakok b, jaz pa nisem vedela, sedaj pa je verjetn že prepozn?

Lep sončen danuser posted image

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 5066
   RE: Januar 2012
13.1.2012 8:23:48   
kimica86
Dobro jutro punce user posted image

Danes sem fejst spala- niti 1x nisem šla ponoči na wc.. Juhuuuu user posted image user posted image user posted image

Srečno vijolica user posted image Pa poročaj kasneje kaj pravijo user posted image

< Sporočilo je popravil kimica86 -- 13.1.2012 8:26:18 >

(odgovor članu vijolica2)
Neposredna povezava do sporočila: 5067
   RE: Januar 2012
13.1.2012 8:28:10   
Trobentica_
Še ene ČESTITKE novopečeni mamici luši in njenemu user posted image user posted image !!! user posted image

(odgovor članu vijolica2)
Neposredna povezava do sporočila: 5068
   RE: Januar 2012
13.1.2012 8:32:46   
Kasija
čestitke mamicam user posted image  zdaj se pa dogaja user posted image

roberta69 tele cunje od starejših imajo svoje življenje neodvisno od naših hotenj. vsaj v naši hiši. ko sem rodila drugega, je prvi prerasel čevlje user posted image  pa sem vse pregledala. potem je pa moj hodil v trgovino kupovat s telefonom user posted image . pri nas samo jaz skrbim za obleke tamalih, ponavadi še številke ne ve.  zdaj sem se lotila še bolj natančno, vse zapisala, naredila sezname - je ta srednji prerasel številko 86 in sem en teden nazaj praznila njegove omare user posted image  ne moreš verjet, prav murphy user posted image

trnuljčica lepo gledat tele številke na tehtnici, ne user posted image . jaz sem tudi zgubila 11kg v prvih 10 dneh. potem se je pa ustavilo. bi z veseljem podarila še kakšnih 17kg user posted image

(odgovor članu vijolica2)
Neposredna povezava do sporočila: 5069
   RE: Januar 2012
13.1.2012 8:39:32   
Trobentica_
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86
Ma nimam pojma kako odčitavajo tukaj, ker sva šele od 1.10. v tem stanovanju.. 3 mesce sva dobivala položnico po 13,23 eur kar je absolutno premalo- sem si mislila bodo že na koncu leta poslali poračun z razliko.. Vmes je na oktobrski in novembrski položnici pisalo isto stanje števca, s esploh ni spreminjalo, decembra pa me infarkt..
Napisali so poračun od 1.9.-31.12.- to so 4 mesci, stanovanje je pa do 1.10. bilo popolnoma prazno 2 leti!!!
In ne more mi nihče rečt, da smo porabili cca. 107 eur elektrike v 1 mescu, če moji doma dobijo okrog 75 eur pa skozi delajo pralni stroj, pomivalni stroj, klima itd..

Potem ne odčitavajo vsak mesec, glede na to, da si dobila poračun za 4 mesce....očitno imate poračun konec leta. Škoda ker nisi poklicala takoj pri prvi položnici, ker je bla res prenizka. Nizka je bila pa verjetno na podlagi pretekle porabe, ki praviš, da je ni bilo. In če ne odčitavajo vsak mesec, ne morejo vedeti, da se je kdo vselil in da je poraba višja. Pa glede na to, da imaš poračun od 1.9. tudi niste sporočili stanja na 1.10., ko ste se vselili, kar bi bilo najbolje....sej nočem pametovat, samo povem kako je oz. jaz vem kako je v Lubljani, verjetno je pa tukaj podobno. Tako je, da se dela obračun 1x letno, še dobro, da je bil že decembra...kaj če bi ga šele po enem letu naredili, potem bi te pa res verjetno kap z zneskom.....No saj zdaj si verjetno že poklicala in zvedela kako pa kaj. Mogoče je pa poleg vsega tega, še stanje števca narobe popisano, pa bo račun sploh nižji user posted image .

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5070
   RE: Januar 2012
13.1.2012 8:42:56   
Matkurja

IZVIRNO SPOROČILO: Trobentica_

Še ene ČESTITKE novopečeni mamici luši in njenemu user posted image user posted image !!! user posted image



Čestitke Luši!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5071
   RE: Januar 2012
13.1.2012 8:49:59   
Janchek81
IZVIRNO SPOROČILO: Matkurja


IZVIRNO SPOROČILO: Trobentica_

Še ene ČESTITKE novopečeni mamici luši in njenemu user posted image user posted image !!! user posted image



Iiii čestitke, ni mi blo jasn k je še včerj men komentirala en post na FBju user posted image user posted image

Čestitke Luši!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 5072
   RE: Januar 2012
13.1.2012 8:51:46   
Janchek81
IZVIRNO SPOROČILO: Trobentica_

ČESTITKE vsem mamicam !!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81
Najbrž pa že veste da je tudi urshek danes rodila ob 14.33 deklico

Kar 18 dni pred rokom? Ulala...zdaj me je pa res strah ratalo user posted image



Sam se je dobr držala, da je zdržala do zdej k smo mislili, da bo že vse prej potekalo, tko da še enkrat čestitke za punčko in da je vse tko kot mora biti user posted image

(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5073
   RE: Januar 2012
13.1.2012 9:01:44   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: Trobentica_

Potem ne odčitavajo vsak mesec, glede na to, da si dobila poračun za 4 mesce....očitno imate poračun konec leta. Škoda ker nisi poklicala takoj pri prvi položnici, ker je bla res prenizka. Nizka je bila pa verjetno na podlagi pretekle porabe, ki praviš, da je ni bilo. In če ne odčitavajo vsak mesec, ne morejo vedeti, da se je kdo vselil in da je poraba višja. Pa glede na to, da imaš poračun od 1.9. tudi niste sporočili stanja na 1.10., ko ste se vselili, kar bi bilo najbolje....sej nočem pametovat, samo povem kako je oz. jaz vem kako je v Lubljani, verjetno je pa tukaj podobno. Tako je, da se dela obračun 1x letno, še dobro, da je bil že decembra...kaj če bi ga šele po enem letu naredili, potem bi te pa res verjetno kap z zneskom.....No saj zdaj si verjetno že poklicala in zvedela kako pa kaj. Mogoče je pa poleg vsega tega, še stanje števca narobe popisano, pa bo račun sploh nižji user posted image .


Nisem še dobila nobenega odgovora, ker jih ne dobim na telefon, grrrrr user posted image
Sej ne rečem, položnica je bila absolutno prenizka, ma se gre za to, da nikakor ni mogoče, da bi porabili povprečno 107 eur na mesec.. Haloooo!!! Pa še šparamo kot nori.. Več kot 100 eur nam ne bi sedaj smeli zaračunat..

(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5074
   RE: Januar 2012
13.1.2012 9:02:50   
kimica86
Čestitke lusi tudi od mene user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  201 202 [203] 204 205   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  201 202 [203] 204 205   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?