|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  202 203 [204] 205 206   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 2012
13.1.2012 9:06:43   
Trobentica_
Zdaj vidim na FB..... coccinella je bila včeraj tista, ki je rodila fantka Leona. V SMSu je bil podpis "modi" in ime (vaših imen pa večinoma ne vem)...sicer nobene modi ni na seznamu Januark, ampak mi ni potegnilo.
V glavnem ČESTITKE coccinelli za njenega korenjaka!!! user posted image user posted image user posted image

Luši sem dala pod današnji datum, ker ne vem a je bilo danes ali včeraj. Bo že sporočila, ko bo imela časuser posted image ali pa če katera ve, naj javi.


< Sporočilo je popravil Trobentica_ -- 13.1.2012 9:18:11 >

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5076
   RE: Januar 2012
13.1.2012 9:11:33   
Trobentica_
vijolica2 srečno danes v P. Poročaj potem user posted image .
Tudi meni ni niti omenil testa za strept.B....sem ga hotela sama vprašat, pa sem vedno pozabila. Ma zdaj, ko nimamo kaj, je brezveze, da se obremenjujemo al pa sekiramo zaradi tegauser posted image in upajmo, da bo vse ok kar se tega tiče.

(odgovor članu vijolica2)
Neposredna povezava do sporočila: 5077
   RE: Januar 2012
13.1.2012 9:18:41   
Trobentica_
user posted image user posted image user posted image
  JANUARČKI 2012 

14.12.2011
Kasija - user posted image , Haja, 3380 g, 51 cm

16.12.2011
Smejka11 - user posted image & user posted image
diana79 - user posted image , Daniel, 3000 g, 51 cm

21.12.2011
n€na - user posted image , Gašper, 2760 g, 52 cm

28.12.2011
aishaa84 - user posted image , Taja, 3380 g, 51 cm

31.12.2011
valentinčica30 - user posted image , Ajda Živa

01.01.2012
noseča babi - user posted image
Tadea - user posted image ,
Lana, 3650 g, 52 cm

03.01.2012
petrai user posted image , Neža, 3890 g, 52 cm
pinia30 - user posted image , Neža, 3330 g, 52 cm

04.01.2012
**Nelly** user posted image , Megi, 3260 g, 50 cm

05.01.2012
Soncnica28 - user posted image , Ožbej, 3490 g, 52 cm
trnuljčica user posted image , 3040 g, 47,5 cm

07.01.2012
Mistica user posted image

11.01.2012
kokosh - user posted image

12.01.2012
mefisto - user posted image , Nejc, 2740 g, 49,5 cm
coccinella - user posted image , Leon Tshenolo, 4430 g, 55 cm
urshek user posted image

13.01.2012
luši - user posted image
user posted image = 12
user posted image = 8

user posted image

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~




< Sporočilo je popravil Trobentica_ -- 13.1.2012 9:20:11 >

(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5078
   RE: Januar 2012
13.1.2012 9:32:15   
miami10
hej srečke user posted image in čestitke vsem mamicam, ki že imate svoje user posted image  user posted image

Jst sem šla včeri 1000x lulat in je mami vsakič rekla...neki se dogaja, neki se dogaja...ampak jst mislim da se je dogajal samo čaj kopriv, ki ga pijem proti zatekanju...sicer je pa tudi res pa se je tale nasa user posted image user posted image umirila...danes ni še nič potelovadila...sicer pa imam danes pregled in da vidim kaj bomo dorekli...nekako imam plan rodit do nedelje user posted image ...vedno sem govorila da med 10-15.1., moj pa da bo 15ga...pa še moja G je dežurni porodničar tko da...bo super če bo user posted image

Spet pa po parih dneh super odlično spala in se danes kr bolje počutim...

"NEZDRAVA" prehrana-pišete da vam pašejo "neumnosti"...meni tudi...user posted image ...to je očitno tko kot pred M, ko bi jedle čokolado...očitno porod dela isto user posted image

se javim ko pridem iz pregleda, če se kej dogaja (pa zakaj se ne user posted image )...bom pa danes dala pregleda bris za streptokok...upam da nisem prepozna...zadnjič sem pozabila...ker so bile same tako "prijazne" sestre...adijo pamet je ob njih kar sram da sem tudi sama med. sestra.

DINA-predčasni obisk patronažne sestre, je bil napovedan al se je kar pojavila? Men gre namreč "naša"patronažna že od prvega srečanja (hodila je k babici od mojega partnerja) tako antipatična, da jo najraj po porodu sploh poklicala ne bi...bi kr sama počakala da se popek zaceli in nej potem pride našo pikico umit in potem ni treba več...sem zatežena user posted image

lp

(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5079
   RE: Januar 2012
13.1.2012 10:06:22   
pathra
Čestitke luši...

Jaz sem tudi dala za steptokok B... in mi ni nič računala.. je rekla da naj bom tiho in naj plačam samo če bo kdo težil hehe.. sem pa negativna user posted image


(odgovor članu miami10)
Neposredna povezava do sporočila: 5080
   RE: Januar 2012
13.1.2012 10:37:15   
soncnica28
Živjo punce!

Da se na hitro javim!

Iskrene čestitke vsem, ki ste že rodile in veliko lepih trenutkov s svojimi sončki! Tiste, ki pa še čakate, pa kar pogumno in da bo hitro vse za vami!

Moj porod je bil naporen, najprej zelo močni moji popadki, potem epiduralna, ki je zakon, potem umetni popadki in na koncu še vakumski porod, ker se mali ni spuščal. Tudi šivana sem bila v treh plasteh, ampak ker je epiduralna še držala, nisem čutila ne vakuma, ne šivanja. Samo sedaj me pa kar bolijo šivi.

V ponedeljek sva prišla domov, mali je zdrav in priden, predvsem podnevi, ponoči imamo pa malo direndaja, ker zgleda da je zamenjal noč za dan. Ampak se bomo že urihtali.

Drugače pa vse pohvale osebju v trboveljski porodnišnici, super so bili.

Se še kaj javim, ko bom lažje sedela in gledala v računalnik!

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 5081
   RE: Januar 2012
13.1.2012 10:41:34   
cukica
Urshek je včeraj ob 14-33 povila deklico Evo težko 3320 g in veliko 51 cm,...Obe z mamico sta v redu,..


(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 5082
   RE: Januar 2012
13.1.2012 11:17:08   
ronja
to je očitno tko kot pred M, ko bi jedle čokolado...očitno porod dela isto

Saj bi bilo logično - pri porodu porabiš kar precej energije in v naravi bi seveda težile k temu, da si naredimo zaloge - sploh če računaš, da potem par tednov ne bi mogla iz brloga po hrano... Mater sem romantičnauser posted image .

sončnica, upam, da se ti šivi pocajtajo čim prej in te nehajo bolet! Bom masirala presredek, zdaj ko si me spet spomnila;). V Trbovljah so pa bile vse moje kolegice zelo zadovoljneuser posted image , baje so res zelo prijazni. Ma, jaz grem v Lj., najbližje za obiskovat, pa mikrobiološki inštitut je blizu, da bojo testi hitro narejeni, pa še ie imajo, če bi jo Svit rabil zaradi burelije ali česarkoli.

Aja, iz zavoda za transfuzijo so mi pa sporočili (klicali), da so se zmotili in da nisva primerna za darovanje popkovnične krvi zaradi možnosti prenosa burelioze, ne vem, če sem že napisala. Lahko bi jo sicer meli za raziskave, ampak očitno jim ni tak problem, ali pa ne smejo vzet tudi za raziskave take, da ne bi prišlo do kakih pomot? Nima veze, ne bo treba letat po kit.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu miami10)
Neposredna povezava do sporočila: 5083
   RE: Januar 2012
13.1.2012 11:17:55   
ronja
Čestitke uršek in vsem novopečenim mamicam! Jaz pridno delam tisto dekico, da bo Svitko prišel pogledat:)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 5084
   RE: Januar 2012
13.1.2012 11:21:37   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: soncnica28

Moj porod je bil naporen, najprej zelo močni moji popadki, potem epiduralna, ki je zakon, potem umetni popadki in na koncu še vakumski porod, ker se mali ni spuščal. Tudi šivana sem bila v treh plasteh, ampak ker je epiduralna še držala, nisem čutila ne vakuma, ne šivanja. Samo sedaj me pa kar bolijo šivi.


Jaoooo, tega se pa jaz najbolj bojim user posted image user posted image Postojna, reši ta problem z vodo čimprej, ker meni se bo sfuzlalooooooo user posted image user posted image

(odgovor članu soncnica28)
Neposredna povezava do sporočila: 5085
   RE: Januar 2012
13.1.2012 13:24:04   
Matkurja

IZVIRNO SPOROČILO: Trobentica_

vijolica2 srečno danes v P. Poročaj potem user posted image .
Tudi meni ni niti omenil testa za strept.B....sem ga hotela sama vprašat, pa sem vedno pozabila. Ma zdaj, ko nimamo kaj, je brezveze, da se obremenjujemo al pa sekiramo zaradi tegauser posted image in upajmo, da bo vse ok kar se tega tiče.



Jaz sem pa delala ta test samoiniciativno in sem negativna. Vsaj nekaj.

(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5086
   RE: Januar 2012
13.1.2012 13:27:47   
kimica86
Pa ne me j..., da jim je končno uspelo popraviti strani in nismo na 300 strani??!! Wowww, da padeš na rit user posted image user posted image

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 5087
   RE: Januar 2012
13.1.2012 13:40:57   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

A tudi kuža je čutil?? user posted image Ker naš pesjan kadarkoli pridem do njega, z gobčkom voha moj trebuh in ga nonstop not tišči- mogoče se mu pa zdim preveč čudna tako okrogla.. hehehe user posted image Ziher pa nekaj čuti..

Koliko kil si pa pridobila v tej nosečnosti, če imaš sedaj 6 dan po porodu že -11kg??



user posted image inuser posted image (še v user posted image ): Zagotovo je čutil.
Ti povem prigodo iz prve user posted image . Sva z MM peljala user posted image na striženje. Tam smo bili že veliko krat in frizerka je imela svojih 5 user posted image , Ki nikoli do tedaj niso bili taki, da bi vohali človeka v nedogled, sploh pa ne mu skakali po nogah... Saj so bili vsi taki, da je z njimi hodila na raztave, navajeni strank.... In tistokrat so se vsi njeni ,spravili, name, migali z repki in me sploh niso hoteli spustiti iz vidnega kroga. Takrat sem bila noseča po več let prizadevanj. Pa še sanjalo se mi ni... Skratka pred testom zanesljiv test. Saj potem sva z MM ugotovila, da je tudi naš kazal znake- ljubosumja.Le da nisva vedela zakaj me ne šmirgla 5 % že 2 tedna. Tako je bilo  nato celih 7 mesecev. Res, prav hrbet mi je obrnil in se namrdnil in vsedel... S tem da sem ga 90 % jaz peljala ven... in je bil name bolj navezan. Pa stalno je hodil za mano na wc vohat vodo. Res. Tega nikoli ni prej počel. Po user posted image pa tudi ne več. Pravi tester za user posted image user posted image .
Tokrat ljubosumen ni bil. Je že vsega hudega vajen od prvič... Samo zadnja 3 dni mi je sledil povsod in se hotel samo cartat. Pa seveda na wc mi je sledil...

Kile: pridobila sem isto kot v prvi user posted image . 25. Od tega zadnji mesec 10 .  Obakrat do 5 al 6 meseca praktično nič. Potem pa ne glede na vse kar gor z lepilom... Ampak je že prvič šlo samo brez hujšanja dol. Pri 2,5 mes smo bili na morju pri prvem user posted image in sem bila v svojih 38 št bikinkah. Mislim da letos do junija , ko je 6 mes časa, ne bi smelo biti nekih težav.

Roberta hvala.
Glede tega, da pri naslednjih jemlješ vse bolj na izi- verjetno pri večini drži. Pri meni pa definitivno ni. Oz sem bila na izi v user posted image in prvih 3 - 4 tednih  pri obeh... No, razen če gledam, da sem se tokrat pripravila za cr- glede vnaprejšnjega kuhanja, pa pranja cotk do velikih štuser posted image ,...
Res pa da je prvi imel potem tak ritem, stalni jok in vse ostalo, da sem bila še jaz, ki rabim bolj malo spanja(max 5 -6ur) pod nenehnim stresom iz naslova 3 urnega spanca vsak dan... Pa če ti user posted image joče huronsko 1 uro preden ti zaspi na rami ni, to ker si ti pod stresom, ampak ker je bil pač tak. Z zdr težavami... In potem spi 1 uro, ti pa seveda le 30 min ker si ves v ,  adrenalinski akciji, po tem, da ne gre, in se spet zbudi in znova. Ma ne privoščim nobenemu...
Saj pravim hb da imam še enega user posted image . Drugače se mi ne bi sanjalo, da je lahko tudi res čisto drugače. Saj zdaj sem tudi spala ca 3 -4 urce ponoči. Ampak mala podnevi spi in lahko greš spat. Pri prvem nisi imel kdaj it spat podnevi. Nikoli. Niti 15 minut. Je pa res da je prvi pri 3 tednih (res 5-6 ur skupaj) prespal noč potem pa nenadoma tisto zgoraj opisano...user posted image

Čestitke LuŠI IN Urshak.user posted image user posted image user posted image user posted image

Sončnica ti pa si imela res srečo z ea. Ker sicer bi tole bilo res hudo... Upam, da ti težave po težkem porodu hitro minejo.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5088
   RE: Januar 2012
13.1.2012 13:53:58   
trnuljčica
Kimica mislim da smo spet na 340 strani...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5089
   RE: Januar 2012
13.1.2012 13:54:29   
Matkurja
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Pa ne me j..., da jim je končno uspelo popraviti strani in nismo na 300 strani??!! Wowww, da padeš na rit user posted image user posted image


Jaz sem trenutno na strani 340 user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5090
   RE: Januar 2012
13.1.2012 13:54:40   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica

user posted image inuser posted image (še v user posted image ): Zagotovo je čutil.
Ti povem prigodo iz prve user posted image . Sva z MM peljala user posted image na striženje. Tam smo bili že veliko krat in frizerka je imela svojih 5 user posted image , Ki nikoli do tedaj niso bili taki, da bi vohali človeka v nedogled, sploh pa ne mu skakali po nogah... Saj so bili vsi taki, da je z njimi hodila na raztave, navajeni strank.... In tistokrat so se vsi njeni ,spravili, name, migali z repki in me sploh niso hoteli spustiti iz vidnega kroga. Takrat sem bila noseča po več let prizadevanj. Pa še sanjalo se mi ni... Skratka pred testom zanesljiv test. Saj potem sva z MM ugotovila, da je tudi naš kazal znake- ljubosumja.Le da nisva vedela zakaj me ne šmirgla 5 % že 2 tedna. Tako je bilo  nato celih 7 mesecev. Res, prav hrbet mi je obrnil in se namrdnil in vsedel... S tem da sem ga 90 % jaz peljala ven... in je bil name bolj navezan. Pa stalno je hodil za mano na wc vohat vodo. Res. Tega nikoli ni prej počel. Po user posted image pa tudi ne več. Pravi tester za user posted image user posted image .
Tokrat ljubosumen ni bil. Je že vsega hudega vajen od prvič... Samo zadnja 3 dni mi je sledil povsod in se hotel samo cartat. Pa seveda na wc mi je sledil...

Kile: pridobila sem isto kot v prvi user posted image . 25. Od tega zadnji mesec 10 .  Obakrat do 5 al 6 meseca praktično nič. Potem pa ne glede na vse kar gor z lepilom... Ampak je že prvič šlo samo brez hujšanja dol. Pri 2,5 mes smo bili na morju pri prvem user posted image in sem bila v svojih 38 št bikinkah. Mislim da letos do junija , ko je 6 mes časa, ne bi smelo biti nekih težav.


Hehehehe.. Zanimiva prigoda, res user posted image No, naš ni lih tašen pa vendar se drugače obnaša do mene.. Kadarkoli me vidi je bolj nežen in bi se samo cartal, medtem, ko prej bi se pa skoraj pognal vame od veselja- je hiperaktivc za znoret.. Kot, da bi imel feferone v riti user posted image user posted image Imamo pa dobermana in si misliš kaj bi bilo, če bi želel skočit name user posted image No, zaenkrat ga pri njegovih 4 letih še uspem kontrolirat user posted image

Uuuu.. Ti si pa šla kar fejst gor.. No, sej tudi jaz nisem boljša user posted image Jaz sem šla 19kg user posted image user posted image Največ od 4-7 mesca (v 3 mescih kar 12kg).. No, upam, da bom tudi jaz do poletja fit in bom v mojih 36 kopalkah na plaži user posted image user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5091
   RE: Januar 2012
13.1.2012 13:55:42   
trnuljčica
Sicer pa se mi zdi, da je  po 200 strani treba odpreti drugi del ... Samo ne vem, a mi al oni (RR).

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5092
   RE: Januar 2012
13.1.2012 13:56:40   
kimica86
Ma jaz sem na 204 strani, buuu user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5093
   RE: Januar 2012
13.1.2012 13:59:08   
Matkurja
IZVIRNO SPOROČILO: cukica

Urshek je včeraj ob 14-33 povila deklico Evo težko 3320 g in veliko 51 cm,...Obe z mamico sta v redu,..




Čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 5094
   RE: Januar 2012
13.1.2012 14:00:47   
beti 1
Urshek in Luši: ČESTITKE!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam, da nisem katere izpustila, ker zdaj je pa zgleda res prišel nas čas. Čudno ne.user posted image user posted image user posted image

Kimica: če ga še nisi, odčitaj števec, pa primerjaj z njihovim odčitkom. Sicer upam, da se vse skupaj čimprej in za vaju čimbolj ugodno izteče. Sama sicer nimam nobene neugodne izkušnje ampak jih poznam veliko, ki mesečno samo odčitavajo števec, zato ker so plačali več kot so porabili, če si kot najemnik v stanovanju se to še bolj splača kot sicer.

Sama še vedno vsak dan najdem vsaj eno stvar, ki jo moram narediti pred rojstvom. Včeraj sem se končno lotila čiščenja vlažilca zraka, danes sem morala pa še nov filter zanj najti.

Soncnica: hitro okrevanje želim. Meni so najbolj pomagali hladni tuši šivov, sem se tud več kot 10x na dan tuširala. Sem se sicer probala tudi mazat, pa je bilo prej slabše kot boljše.

user posted image  za RR, da so končno popravli številčenje strani, je bil res že čas.

Pri nas nič novega, kar se poroda tiče. Sem pa danes bila pozna za na dekompresijo in sem hitela na avtobus, pa me zdaj simfiza tko boli, mam občutek, da mi bo kar narazen padla. user posted image  Pa moram še pa mala 2 v vrtec in šolo.

Trnuljčica: tole s psi pa tudi jaz poznam, ovohavanje trebuha namreč.

Roberta: držim pesti, da se hitro pozdravte.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5095
   RE: Januar 2012
13.1.2012 14:03:46   
beti 1
IZVIRNO SPOROČILO: beti 1

user posted image  za RR, da so končno popravli številčenje strani, je bil res že čas.



Vzamem nazaj, tudi mene je vrglo nazaj na 340 stran.

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5096
   RE: Januar 2012
13.1.2012 14:09:11   
Matkurja
Evo mene s pregleda. Zjutraj se mi je ful vrtelo v glavi in res na CTG ko mi je merila pritisk je bil fuuul nizek. CTG OK. Dohtar pravi, da še nič ne dogaja, sem zaprta, otrok se pa niti ni spustil dol. Baje je tako velik, moja medenica pa ozka, tako da sem najavljena v torek že ob 7h zjutraj tam, verjetno bodo kar CR naredili. Me je kar malo strah zdaj ratalo. Sem bla tko presenečena, da sem pozabila vprašat, če bo v lokalni al v splošni anesteziji. Jaz bi raje v lokalni. Samo kaj ko nisva šla na predavanje za epiduralno. Upam, da se bo dalo poštimat tko, da bom budna. Ker bi rada prec otročka vidla. Sem pa vrgla stran 50€ za pregled krvi, ker sem nameravala v banjo. Ah, saj je vseeno, samo da bo fant zdrav.

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 5097
   RE: Januar 2012
13.1.2012 14:10:30   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: beti 1

Kimica: če ga še nisi, odčitaj števec, pa primerjaj z njihovim odčitkom. Sicer upam, da se vse skupaj čimprej in za vaju čimbolj ugodno izteče. Sama sicer nimam nobene neugodne izkušnje ampak jih poznam veliko, ki mesečno samo odčitavajo števec, zato ker so plačali več kot so porabili, če si kot najemnik v stanovanju se to še bolj splača kot sicer.

user posted image  za RR, da so končno popravli številčenje strani, je bil res že čas.


Sej sem sinoči začela odčitavat sama števc in sem ugotovila, da smo v 12 dneh porabili samo 170 KW.. In mi ni jasno kako lahko potem porabim v celem mescu 800 KW user posted image user posted image Sem jih klicala, ma zdaj bo treba pač to plačat, ker ne bi rada hodila v tožbo z njimi, a imam za rodit pa da mi še elektriko izklopijo user posted image Kar so mi ponudili je, da lahko teh 280 eur plačamo na 3 obroke (jaz temu pravim bolje išta nego ništa).. Ker me zvije, da moram dat za to 280 eur, najemnina je 300 eur in ostale položnice (smeti, voda, TV, telefon, zavarovanje) še okrog 100 eur user posted image
Ampak kako recimo potem njim dokazat na koncu, če napišejo več, da nismo toliko porabili???? Ker pridejo vsakega zadnjega v mescu odčitat..

Ehhh, prehitro smo se veselili- spet smo na 340 strani.. Jaoooo, user posted image eni.. user posted image

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5098
   RE: Januar 2012
13.1.2012 14:18:36   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: Matkurja

Evo mene s pregleda. Zjutraj se mi je ful vrtelo v glavi in res na CTG ko mi je merila pritisk je bil fuuul nizek. CTG OK. Dohtar pravi, da še nič ne dogaja, sem zaprta, otrok se pa niti ni spustil dol. Baje je tako velik, moja medenica pa ozka, tako da sem najavljena v torek že ob 7h zjutraj tam, verjetno bodo kar CR naredili. Me je kar malo strah zdaj ratalo. Sem bla tko presenečena, da sem pozabila vprašat, če bo v lokalni al v splošni anesteziji. Jaz bi raje v lokalni. Samo kaj ko nisva šla na predavanje za epiduralno. Upam, da se bo dalo poštimat tko, da bom budna. Ker bi rada prec otročka vidla. Sem pa vrgla stran 50€ za pregled krvi, ker sem nameravala v banjo. Ah, saj je vseeno, samo da bo fant zdrav.


Jojjj, jojjj, jojjj user posted image Sem kar žalostna zate, edino kar se ne boš namatrala pri porodu.. Boš pa zato morala več pazit zaradi CR..
No, ja.. Tistih 50 eur je zdaj itak nepomembnih.. Konc koncev se bi lahko zgodilo, da tudi, če ne bi morala na CR, ne bi mogla rodit v vodi zaradi teh težav z vodo.. Mene prav skrbi in upam, da bodo rešili to zadevo, ker jaz ziher ne grem na CR, ker čutim, da se je ta žaba spustila dol, ker res fejst pritiska- vsak dan več!! Jaz sem pa v torek, 17.1. naročena na pregled pri G- bom držala fige zate user posted image

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 5099
   RE: Januar 2012
13.1.2012 14:58:29   
miami10
Evo...jst s pregleda...danes sem imela tudi 2 popadka user posted image ...mogoče se pa končno kaj dogaja...ctg mi ni delala...me je pa pregledala sem 2cm odprta user posted image
Upam da se ne veselim prehito ampak realno...mogoče bom pa res do nedelje user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  202 203 [204] 205 206   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  202 203 [204] 205 206   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?