|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  207 208 [209] 210 211   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 2012
17.1.2012 13:27:26   
girly
matkurja in mamaa čestitke!

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 5201
   RE: Januar 2012
17.1.2012 13:34:24   
ronja
ronja imaš spet napad energije v kombinaciji z gnezdenjem user posted image . kaj si pa tudi odpočij.

hehe, to je pri meni stalnica, tudi kadar ne gnezdimuser posted image . Kadar nisem user posted image , naredim precej več, zdaj res nisem učinkovita. Ampak glede na to, da je to zadnjič, bom že preživela še teh nekaj dni.

Sem bila danes v p. na uz: dete res baje veliko in debelo (precej podkožne maščobe), ocenjena teža 3900 g, ampak je rekel, da so te uz meritve zelo nezanesljive, sploh na koncu... No, kakorkoli, glavica cca 35, trebušček pa še mal večji... Tako da bi po svoje res rada, da gre čim prej ven, po drugi strani pa smo zdaj vsi 4je bolni in tudi ni glih optimalen čas... Ampak vsekakor ne bi rada, da gre prav dosti čez rok, ker sladkornicam potem rajši sprožijo, meni je pa všeč, če je vse naravno.
G. je bil čist skuliran, prijazen, pravi, da gre komot vse naravno, da če sem do zdaj rodila dve 3,5 kilski pupi, kar je povprečen otrok, potem ma fantek pravico bit 200-300 g težji že samo zato, ker je fantek, pa 100-200 g je lahko težji zato, ker je to 3. nosečnost, tudi če ne bi imela sladkorne. Da je to vse v mejah normale in nič tako alarmantnega, da pa so meritve itak nenatančne in lahko za 10% falijo, torej je lahko tudi samo 3600 (kolikor sem jaz računala, je lahko celo še manjši, ampak je pa lahko tudi 4300, če se v drug konec zmotijo... Tako da...)
Sicer pa na zapadu ništa novo: popadke imam, ampak niso redni, so pa že malo tečni, ker me zbujajo ponoči, med drugim. Plodovnica je baje malo mlečna, tako da se g. ni nič kaj sekiral, se mi zdi, da je računal, da bom itak rodila pred pon., ko bi se morali odločat, kako dolgo me še pustijo čakat... No, jaz sem vsekakor taprva zauser posted image . Čep se mi itak že od 3.1. počasi mehča (vsake par dni je pač več tiste goste sluzi, ki je sicer nimam, je tudi drugačna kot sicer, pa po 2 porodih jo že spoznašuser posted image ).

beti, matkurja in ostale, ki sem jih spregledala, čestitke!!!

Čim se vmes zbudiš in zmotiš spanec, je konec..

Hahaha, kimica, kar navadi se, to te čaka naslednjih x letuser posted image .




_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 5202
   RE: Januar 2012
17.1.2012 16:37:30   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: kokosh

mi smo ze od sobote doma, fant je do danes pridobil ze 280g. Imam pa same sitnosti z dojenjem. Velike dojke& mleka za nahranit celo porodnisnico :( decko je len za sesanje, mleka za izvoz, zacela sem si ga crpat 4x na dan iz vsake dojke, zdaj ga je pa se vec (100-130 ml na eni strani vsakih 6h). Ko sem ga samo podojila brez izcrpavanja, sem staknila zastoj in samo upam, da ne bo napredoval v vnetje. Patronaza svetuje ukinitev steklenicke in izcrpavanje 1-2x dnevno, mene je pa strah, da bo to takoj sledil mastitis.

Ce je katera od neprvorodk imela kako podobno izkusnjo, bi bila zelo vesela nasvetov za zmanjsanje kolicine mleka.


Tole je podobno moji zgodbi prvič. Le da so jo zakuhali v p.  Mali sicer res ni mogel sesati. Tehtan je 6 dan spil 5 ml v 1 uri dojenja. Ampak oni so mi tako pozno dali črpalko(4 dan), da se mi je avtomatsko zmanjšala količina mleka in sva rabila 1,5 mes da prideva na zeleno vejo- samo dodatek zvečer...Oni so ga ta čas hranili po flaški z AM.
Je pa bilo res kot praviš- črpanje in slabo dojenje mi je ca 8 al 9 dan naredilo mastitis...

Tega sem se tokrat bala. Imela sem dojke za trojčke(kot prvič). Mala pa  hb res pridno pije (v dveh nočeh je dobila 250 g). In me je bilo vseeno strah mastotisa. Sem jim rekla na viziti in so mi takrat, ko je bil naval mleka (kar lahko ti še pospešiš s črpanjem!), svetovali da absolutno ne črpat(ker ga bo še več), in mi dali Syntocinon sprej za v nos. Dajala sem si ga ca 3 al 4 dni v nosnici pred dojenjem. Da sem si lahko malo zmasirala dojke pred dojenjem in nato je mali 100 na uro teklo ca 10 min. Dojke niso bile več tako trde in je lahko prijela bradavico- prej smo se matrali z sestro- pa se mala res hoče dojit, samo je bila bradavica tako trda in velika, da je težko šlo... No, po tem se je pa produkcija v nekaj dneh zmanjšala na njene potrebe . Res pa, da si nisem črpala...

A tvoj user posted image vseeno vleče al mu večinoma dodajaš tvoje po steklenički? (kot pri meni prvič)
Meni je takrat ped v porodnišnici  pred odpustom 6 dan svetovala ukinitev stekleničk in samo dojenje. Ampak jaz si nisem upala tega naredit takrat. Zakaj pa ga oni niso pustili samo na 5 ml od 70 ? Stradala ga torej nisem. Ampak moj je res malo spil samo dojen.
Naj ti ga patronažna stehta pred in po dojenju. Ti pa tako veš koliko spije še zraven. Toliko za orientacijo. Če bo to 5 od 70 se ukinitve dohranjevanja jaz ne bi šla. Če pa 50 od 70 pa probaš.  Ampak mogoče res s šprejem, če vleče , ampak upa da bi samo začelo teč in se mu več ne da... Ob tem bi jaz verjetno vseeno postopno zmanjševala črpanje...user posted image
Prve 6 tednov lahko vedno greš nazaj v p z zdr težavami, tudi glede dojenja in jih vprašaš za nasvet.

Dejstvo je da bi si morala  vedno manj načrpat na dan, da bi prišlo do zmanjšanja.

http://med.over.net/forum5/read.php?94,5134299

Saj jaz bom na istem čez nekaj mesecev. Takrat bom morala dojenje ukinit čez noč. Verjetno se bom posvetovala z gin glede tega ( in pediatrom.)

Saj ne vem če sem ti kaj koristila. user posted image

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 5203
   RE: Januar 2012
17.1.2012 16:46:54   
tamaalaa
Zdravo januarke! Se po zlo dolgem času oglašam, sem vas pa kar redno prebiralauser posted image
Čestitke vsem mamicam, ki imajo še pri sebi svoje user posted image  in čimveč zdravja ter crklanja! user posted image
 
Jaz sem še zmeraj 2v1, PDP imam pa čez 8 dni user posted image  sem že tko neučakana, da pravim svoji user posted image  naj kar pride, tudi zreihtano in pripravjeno je vse za prihod user posted image

Sem imela pa danes zadnjič posvetovalnico in je vse ok, edino veliko bakterij imam v urinu, kar imam že od 30. tedna naprej in sem skoz na antibiotikihuser posted image
prvi CTG imam pa šele naslednji torek, se prav en dan pred PDP-jem, ma še katera tako pozno CTG, ker kar sem zasledila mate že vse, en teden pred PDP-jem CTGuser posted image  mi je malo čudno, da mam jz tako pozno prvegauser posted image

Tiste ki ste še 2v1 pridno božajte svoje trebuščke in čim lepši porod, ostale, ki imate pa štručke še pri sebi jih pa pridno cartajteuser posted image

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5204
   RE: Januar 2012
17.1.2012 17:04:16   
kokosh
hvala za tole. Ob vseh mojih pozitivnih izkusnjah s por. PO je edini primanjkljaj podpora pravilnemu dojenju (sitnarijo le, ce otrok premalo pridobiva na tezi).

Flekasto dojko si masiram, nanjo dajem tople "obhladke" in zdajle popoldne sem si 2x izcrpala mleko iz nje po masazi. Vodi so zdaj prehodni in upam, da se bo umirilo... Medtem mali tuli in se doji na drugi strani vsako uro!, divje sesa in pozira nekje 5-10 min, potem pa zaspi. Lula in kaka po moje dovolj. Zdaj nameravam dojiti izmenicno na vsaki dojki.

Bo to po tvojih izkusnjah ok?

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5205
   RE: Januar 2012
17.1.2012 19:39:39   
coca cola
Čestitke vsem novim mamicam user posted image user posted image

Jaz sem se pa danes ponoči ful vstrašla za user posted image . Nek čudn občutk sem dobila in čutla nekej čudnega, pol pa malega več nisem čutila user posted image , nisem ga mogla zbudit, da bi se premaknuuser posted image , sem se trudila skoraj pol ure, ko se je malo premaknu, da sem videla da je vse OK user posted image user posted image Ej kak strah user posted image user posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 5206
   RE: Januar 2012
17.1.2012 19:43:29   
Trobentica_

user posted image user posted image user posted image
  JANUARČKI 2012 

14.12.2011
Kasija - user posted image , Haja, 3380 g, 51 cm

16.12.2011
Smejka11 - user posted image & user posted image
diana79 - user posted image , Daniel, 3000 g, 51 cm

21.12.2011
n€na - user posted image , Gašper, 2760 g, 52 cm

28.12.2011
aishaa84 - user posted image , Taja, 3380 g, 51 cm

31.12.2011
valentinčica30 - user posted image , Ajda Živa

01.01.2012
noseča babi - user posted image
Tadea - user posted image ,
Lana, 3650 g, 52 cm

03.01.2012
petrai user posted image , Neža, 3890 g, 52 cm
pinia30 - user posted image , Neža, 3330 g, 52 cm

04.01.2012
**Nelly** user posted image , Megi, 3260 g, 50 cm

05.01.2012
Soncnica28 - user posted image , Ožbej, 3490 g, 52 cm
trnuljčica user posted image , 3040 g, 47,5 cm
tanika1 - user posted image

07.01.2012
Mistica user posted image
louisauser posted image , 3100 g, 52 cm

10.01.2012
sivk1 - user posted image

11.01.2012
kokosh - user posted image

12.01.2012
mefisto - user posted image , Nejc, 2740 g, 49,5 cm
coccinella - user posted image , Leon Tshenolo, 4430 g, 55 cm
urshek user posted image , Eva, 3320 g, 51 cm

13.01.2012
luši - user posted image
vijolica2 user posted image , Tilen, 3130 g

14.01.2012
beti1 user posted image , 3190 g, 50 cm
martythezebra - user posted image

15.01.2012
miami10 user posted image , Maša, 3450 g, 51 cm
mamicaaa - user posted image

17.01.2012
Matkurja - user posted image , 3800 g, 53 cm
tecnobica - user posted image
user posted image = 16
user posted image = 14

user posted image

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~



(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5207
   RE: Januar 2012
17.1.2012 19:51:37   
Trobentica_
ČESTITKE novim mamicam user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: *dina*
Jaz sem se pa danes ponoči ful vstrašla za . Nek čudn občutk sem dobila in čutla nekej čudnega, pol pa malega več nisem čutila , nisem ga mogla zbudit, da bi se premaknu , sem se trudila skoraj pol ure, ko se je malo premaknu, da sem videla da je vse OK Ej kak strah

Te čist razumem. Jst sm dons tut čist vsa prestrašena, se mi celo popoldne ni nič premaknil, prej se je nekaj malega...zdej ga grem pa spet poskušat motivirat, da bi se...pregled mam "šele" v četrtek...če bo isto tko jutr, bom znorela... user posted image

< Sporočilo je popravil Trobentica_ -- 17.1.2012 19:53:31 >

(odgovor članu coca cola)
Neposredna povezava do sporočila: 5208
   RE: Januar 2012
17.1.2012 20:10:36   
ronja
Ok, punce, jaz mam že celo popoldne popadke, sem pa naredila ogromno: šla v3 štacune (nisem šoping person - to je meni muka...), nakupila hrane za celo armijouser posted image (ja, za po porodu bi rada imela čim več suhe hrane doma - kosmiči in podobno, če je kriza, da nekaj malim poturim...)

Lubi je boljši, malidve sta tudi kar ok, ampak jutri bojo še vsi 3 je doma, da se res pocajtajo. Sicer je bilo v štacunah kar pestro - sama, popadki na 1 minuto... No, zdaj, ko ne dirkam, so manj redni, so pa še vedno na 1-3 minute - ampak to bo še trajalo, vsaj pri Ronji je ful... Zdaj grem pocortat punciuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu coca cola)
Neposredna povezava do sporočila: 5209
   RE: Januar 2012
17.1.2012 20:15:03   
Janchek81
IZVIRNO SPOROČILO: *dina*

Čestitke vsem novim mamicam user posted image user posted image

Jaz sem se pa danes ponoči ful vstrašla za user posted image . Nek čudn občutk sem dobila in čutla nekej čudnega, pol pa malega več nisem čutila user posted image , nisem ga mogla zbudit, da bi se premaknuuser posted image , sem se trudila skoraj pol ure, ko se je malo premaknu, da sem videla da je vse OK user posted image user posted image Ej kak strah user posted image user posted image



A me že mal paranoične ratujemo ... pri meni je bilo isto ponoci, kr v trebuhu mi je neki počlo, res no, prou počlo, potem pa do zjutraj nobenega miga user posted image  Zdej ne vem a je to v moji glavi, ker si želim, da otroček čimprej priveka na svet al kaj bi to lahko bilo user posted image

(odgovor članu coca cola)
Neposredna povezava do sporočila: 5210
   RE: Januar 2012
17.1.2012 20:21:24   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: Trobentica_

Tudi jaz bi rada vedela težo malega, ampak mi je povedal G, da zdaj ni več nobenega UZ user posted image , razen po potrebi. Nazadnje sem imela UZ tam nekje okoli 30. tedna se mi zdi (jap, enako, 9 tednov nazaj) in takrat mi je prvič in zadnjič povedal težo in rekel, da je ok. Tako da bo treba kar počakat, da se rodi, pa da vidimo kakšen korenjak pride user posted image .


No, torej sva na istem.. Ma lahko bi samo težo pogledal.. Za te 3 minutke ne bi bilo nič kaj tazga user posted image
Potem bojo pa vse zadnji dan, ko pridem tam.. In da se zgodi, da je user posted image pretežka, bojo na vrat na nos šli narest CR user posted image Jaoooo, tako bi že prej lahko vedla točno kaj in kako bo..

(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5211
   RE: Januar 2012
17.1.2012 20:25:37   
coca cola
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: *dina*

Čestitke vsem novim mamicam user posted image user posted image

Jaz sem se pa danes ponoči ful vstrašla za user posted image . Nek čudn občutk sem dobila in čutla nekej čudnega, pol pa malega več nisem čutila user posted image , nisem ga mogla zbudit, da bi se premaknuuser posted image , sem se trudila skoraj pol ure, ko se je malo premaknu, da sem videla da je vse OK user posted image user posted image Ej kak strah user posted image user posted image



A me že mal paranoične ratujemo ... pri meni je bilo isto ponoci, kr v trebuhu mi je neki počlo, res no, prou počlo, potem pa do zjutraj nobenega miga user posted image  Zdej ne vem a je to v moji glavi, ker si želim, da otroček čimprej priveka na svet al kaj bi to lahko bilo user posted image



Ja sem šla pa na stranišče, potem je mali začel brcat in kolcat, zelo hitro nehal s kolcanjem, ker sem začutla doli v trebuhu kot nek "blup blup blup" , kot neke mehurčke, pol se je mali vmiru user posted image .
Sem se skoraj tepla po trebuhu, se ne premakneuser posted image , grem delat počepe....nič, jem sladko....nič, grem na svež zrak na balkon, vmes premikam cel trebuh gor-dol, levo-desno...ničuser posted image .....jaz sem mislila, da se mi bo zmešalo. Pol po nekej časa se je malo premaknu, tolk da sem šla lahko nazaj spat user posted image user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 5212
   RE: Januar 2012
17.1.2012 20:27:34   
Janchek81
IZVIRNO SPOROČILO: *dina*

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: *dina*

Čestitke vsem novim mamicam user posted image user posted image

Jaz sem se pa danes ponoči ful vstrašla za user posted image . Nek čudn občutk sem dobila in čutla nekej čudnega, pol pa malega več nisem čutila user posted image , nisem ga mogla zbudit, da bi se premaknuuser posted image , sem se trudila skoraj pol ure, ko se je malo premaknu, da sem videla da je vse OK user posted image user posted image Ej kak strah user posted image user posted image



A me že mal paranoične ratujemo ... pri meni je bilo isto ponoci, kr v trebuhu mi je neki počlo, res no, prou počlo, potem pa do zjutraj nobenega miga user posted image  Zdej ne vem a je to v moji glavi, ker si želim, da otroček čimprej priveka na svet al kaj bi to lahko bilo user posted image



Ja sem šla pa na stranišče, potem je mali začel brcat in kolcat, zelo hitro nehal s kolcanjem, ker sem začutla doli v trebuhu kot nek "blup blup blup" , kot neke mehurčke, pol se je mali vmiru user posted image .
Sem se skoraj tepla po trebuhu, se ne premakneuser posted image , grem delat počepe....nič, jem sladko....nič, grem na svež zrak na balkon, vmes premikam cel trebuh gor-dol, levo-desno...ničuser posted image .....jaz sem mislila, da se mi bo zmešalo. Pol po nekej časa se je malo premaknu, tolk da sem šla lahko nazaj spat user posted image user posted image



popolnoma vem kako si se počutila user posted image  Ker se je men to ze dostkrat zgodil da se je neki v men zgodil pol pa ni blo nbenga premika pa sem vse nardila zato da se premakne pa se ni, ... pa sm ze skor da ne jokala zravn .. pol sm se umirila in zvecer sele ( to je blo pa ponoc ) se je zacela premikat ... tko, da ... skrbi tud mene da bi slo lahko kej narobe zdej .. proti koncu user posted image

(odgovor članu coca cola)
Neposredna povezava do sporočila: 5213
   RE: Januar 2012
17.1.2012 20:33:42   
kimica86
Punce.. tečnobica je Matkurja (to je ena in ista oseba) user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5214
   RE: Januar 2012
17.1.2012 20:34:11   
coca cola
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81



popolnoma vem kako si se počutila user posted image  Ker se je men to ze dostkrat zgodil da se je neki v men zgodil pol pa ni blo nbenga premika pa sem vse nardila zato da se premakne pa se ni, ... pa sm ze skor da ne jokala zravn .. pol sm se umirila in zvecer sele ( to je blo pa ponoc ) se je zacela premikat ... tko, da ... skrbi tud mene da bi slo lahko kej narobe zdej .. proti koncu user posted image



Glede na to kolk sem šla čez v tej nosečnosti, definitivno ne sme it več nič narobe, tolkega straha in živcev, da bi mi pa zdej res pripadalo, da je miruser posted image . Vsak dan pa mi grejo črne misli in črni scenariji čez glavo, a jih trudim brcnit stran, ker nimajo tukaj kaj iskat.

Danes sm držala v rokah 10 dni starega dojenčka user posted image iiiiiii kak je majhen.............pa hkrati tudi velik user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 5215
   RE: Januar 2012
17.1.2012 20:35:02   
coca cola
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Punce.. tečnobica je Matkurja (to je ena in ista oseba) user posted image user posted image



Meni se tudi zdi da je tako napisala, da je spremenila nick

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5216
   RE: Januar 2012
17.1.2012 20:44:11   
trnuljčica
Če ima dovolj polulanih pleničk spije dovolj in bo napredoval...
Iz napisanega vidim, da ni tako drastičen primer kot moj prvi, ki je res malo spil. Doji ga izmenično, tudi ponoči. Jaz sem tudi tako delala, ampak je premalo povlekel, črpalka pa očitno  tudi premalo.user posted image In sem pristala na atb takrat - z visoko vročino. Tokrat, če bi se mi to zgodilo, bi sama uporabila sprej in si zmasirala dojko in pač izčrpala ven. Gre res lažje. Če bi mi grozilo vnetje seveda...

V Mb ti dajo zraven TRI super knjižice- publikacije, ki so jih napisali pediatRI. eNA JE O DOJENJU, DRUGA VSE O NOVOROJENČKU- DOJENJE, ZLATENICA, VNETJA... Tretja pa kako se ukvarjati z dojenčkom... Tista o novorojenčku je res super in tudi lepo razloži vse z dojenjem v prvih tednih...

Sicer je načelno pravilo, da če se zbudi hitro po prejšnjem obroku se mu ponudi ista dojka, če pa spi dlje časa pa druga. Je pa re da imajo novorojenčki pavze med dojenjem...Samo če se bojiš vnetja bo treba menjavat oz definitivno ponujat tisto kjer si imela danes težave.
Sicer pa ko je moja user posted image imela zamenjano noč za dan v p sem jo tudi dojila vsako uro. Izmenično. Čez dan pa je spala in sem mislila da mi bo vse eksplodiralo...user posted image Podnevi se je dojila 2-3x. Nato sem dobila sprej in je šlo lažje. Sprej ne zmanjša mleka, le teč začne in je mala lahko prijela prej grozno napeto bradavico.

Verjetno si že razmišljala o izboru pediatra. Če imaš dobrega ti bo tudi on znal svetovati.
Upam, da se izvlečeš iz tega.

Čestitke mamicaa, matkurja in tečnobica.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 5217
   RE: Januar 2012
17.1.2012 20:45:08   
Trobentica_
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81
Mislm da je točno tečnobica izrazila željo, da se tukaj NE objavlja ime njegovega otroka ... če se pa motim pa UPS, sam mislm, da bo kr držalo .... user posted image  Tudi jaz sem videla da je rodila sinka ...

Za tecnobico ne vem (ampak itak nisem dodala imena v seznamček), vem pa da je Matkurja tako želela in prav tako nisem dodala imena.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 5218
   RE: Januar 2012
17.1.2012 20:50:51   
kimica86
No, u glavnem.. Če pogledate na fb v temo januark boste videle, da je poleg imena Matkurja napisano tudi tecnobica, tako, da se gre le za eno osebo user posted image

(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5219
   RE: Januar 2012
17.1.2012 20:51:57   
Trobentica_
IZVIRNO SPOROČILO: *dina*
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86
Punce.. tečnobica je Matkurja (to je ena in ista oseba) user posted image user posted image

Meni se tudi zdi da je tako napisala, da je spremenila nick

Ajoj...ok, bom popravila seznamček, ker zdaj imamo enega fantka preveč user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: enea
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81
Mislm da je točno tečnobica izrazila željo, da se tukaj NE objavlja ime njegovega otroka ... če se pa motim pa UPS, sam mislm, da bo kr držalo ....  Tudi jaz sem videla da je rodila sinka ...

ups, tega pa nisem vedela, ker "vašega" foruma ne prebiram,. . zato se tečnobici JAVNO OPRAVIČUJEM.... .

Zato pa jaz sama, brez dovoljenja, ne objavljam podatkov novorojenčkov. Na FB sem videla podatke od mnogih, pa jih nisem objavila, dokler mamica sama ni tukaj napisala, kar pač želi objaviti ali pa da sem jaz (ki pač urejam seznamček in imajo mamice moj GSM) dobila SMS s podatki...

(odgovor članu coca cola)
Neposredna povezava do sporočila: 5220
   RE: Januar 2012
17.1.2012 20:56:31   
kimica86
No, jaz bom dovolila objavit svoje podatke user posted image
Tako, da veste že zdaj, če me kaj prime in ko Trobentica_ dobi sms user posted image

Ker do sedaj sem imela že ene 3 popadke in se zgleda počasi pripravlja, tako, da jaz mislim, da bi morala za vikend prit na svet ta naša nagajivka user posted image

(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5221
   RE: Januar 2012
17.1.2012 20:59:05   
Trobentica_

user posted image user posted image user posted image
  JANUARČKI 2012 

14.12.2011
Kasija - user posted image , Haja, 3380 g, 51 cm

16.12.2011
Smejka11 - user posted image & user posted image
diana79 - user posted image , Daniel, 3000 g, 51 cm

21.12.2011
n€na - user posted image , Gašper, 2760 g, 52 cm

28.12.2011
aishaa84 - user posted image , Taja, 3380 g, 51 cm

31.12.2011
valentinčica30 - user posted image , Ajda Živa

01.01.2012
noseča babi - user posted image
Tadea - user posted image ,
Lana, 3650 g, 52 cm

03.01.2012
petrai user posted image , Neža, 3890 g, 52 cm
pinia30 - user posted image , Neža, 3330 g, 52 cm

04.01.2012
**Nelly** user posted image , Megi, 3260 g, 50 cm

05.01.2012
Soncnica28 - user posted image , Ožbej, 3490 g, 52 cm
trnuljčica user posted image , 3040 g, 47,5 cm
tanika1 - user posted image

07.01.2012
Mistica user posted image
louisauser posted image , 3100 g, 52 cm

10.01.2012
sivk1 - user posted image

11.01.2012
kokosh - user posted image

12.01.2012
mefisto - user posted image , Nejc, 2740 g, 49,5 cm
coccinella - user posted image , Leon Tshenolo, 4430 g, 55 cm
urshek user posted image , Eva, 3320 g, 51 cm

13.01.2012
luši - user posted image
vijolica2 user posted image , Tilen, 3130 g

14.01.2012
beti1 user posted image , 3190 g, 50 cm
martythezebra - user posted image

15.01.2012
miami10 user posted image , Maša, 3450 g, 51 cm
mamicaaa - user posted image

17.01.2012
Matkurja - user posted image , 3800 g, 53 cm

user posted image = 16
user posted image = 13

user posted image

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~



(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5222
   RE: Januar 2012
17.1.2012 21:08:10   
Trobentica_
IZVIRNO SPOROČILO: Trobentica_
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81
Mislm da je točno tečnobica izrazila željo, da se tukaj NE objavlja ime njegovega otroka ... če se pa motim pa UPS, sam mislm, da bo kr držalo ....  Tudi jaz sem videla da je rodila sinka ...

Za tecnobico ne vem (ampak itak nisem dodala imena v seznamček), vem pa da je Matkurja tako želela in prav tako nisem dodala imena.

IZVIRNO SPOROČILO: kimica86
No, u glavnem.. Če pogledate na fb v temo januark boste videle, da je poleg imena Matkurja napisano tudi tecnobica, tako, da se gre le za eno osebo user posted image

user posted image haha, no eni smo pač mal bolj blond user posted image Malo heca, ma ne, nisem šla niti gledat tja, no pa saj itak nisem objavila nobenega imena.....


< Sporočilo je popravil Trobentica_ -- 17.1.2012 21:11:50 >

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5223
   RE: Januar 2012
17.1.2012 22:35:13   
Roberta69
Meni je patronažna predlagala, da naj si raje nič ne črpam, ker toliko kot je povpraševanja, toliko se naredi mleka, načeloma, in sem se tega držala, čeprav sem imela ta prvič prvi teden kar orng polne in boleče prsi, ta drugič je bilo pa, kolikor imam v spominu, že takoj čist kul. Zdaj pa itak ni bilo nobenih posebnih sprememb, vsaj da bi jih jaz zaznala, nič napetih in polnih dojk, ker itak dojim.

Jaz se moram pa spravit malce kukat za imenom, ker zaenkrat kaže, da našo punčko čaka ista usoda kot na začetku ta starejšega bratca :)

_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))

(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5224
   RE: Januar 2012
18.1.2012 10:06:41   
Janchek81
IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Punce.. tečnobica je Matkurja (to je ena in ista oseba) user posted image user posted image


Ja seeeeej .... in ona je rekla striktno, da noče da se objavlaj ime njenega otroka ...

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  207 208 [209] 210 211   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  207 208 [209] 210 211   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?