|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hotel Veli mel Rab
5.2.2012 16:16:19   
anya.xy
Mi se letos prvič odpravljamo na Rab in me zanima če je kdo že počitnikoval v tem hotelu? in kakšno je vaše mnenje, zanima me tudi če imajo ti hoteli vsi eno jedilnico ali ima vsak svojo?
hvala za vaše odgovore


_____________________________

Jaka in Miha - 05.07.2010

Če imaš enega otroka si starš, če imaš dva, si sodnik. David Frost
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hotel Veli mel Rab
16.2.2012 21:13:42   
tabi
hoj,
bili 2009,pa bili kar malo razočarani.se mi zdi,da so 2 ali 3 hoteli skupaj,ki imajo skupno jedilnico,hrana nekaj srednjega,najbolj me je pa motila mivka,ki sem jo prinesla tudi domov veliko(z brisačami,kopalkami,ma vsemi cunjamiuser posted image )tudi v postelji smo jo imeli skos,sploh tamala dva(takrat 1,5 in 3,5),ki sta skos skakala.
mene osebno je motila tudi plaža,taka gužva,da sem tamala dva komaj z očmi sledila,sama mivka,ko sem šla v vodo sem rabla 300m hodit,da sem sploh lahko zaplavala,za tamala dva je bil pa luksuzuser posted image .
da pa ne govorim kaka gužva s trajekti(iz Lj.pa do hotela smo se vozili celih 9ur)ma ne grem več.
to so moje izkušnjeuser posted image user posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu anya.xy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hotel Veli mel Rab
16.2.2012 22:40:45   
aknela123
mi smo bili, ko sta bili moji dvojčici približno toliko stari, kot bosta tvoja fanta poleti. ja, v jedilnici je res malo gužva, ker imajo hoteli skupno jedilnico.
plaža pa, kaj češ, jaz pač vedno iščem mivko in nam je bla plaža ful dobra. pesek, pesek, topla plitka voda, namakali smo se kot nosorogi v blatu user posted image , ja, še bi šli.

aja, pa isti škržati, ki tam cele noči prepevajo...


< Sporočilo je popravil aknela1 -- 16.2.2012 22:41:20 >

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




kje visite na RR?
BUŠICA



doma (80%)

v službi (9%)

odvisnik-doma in v službi (11%)


Število vseh glasov: 359

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!