|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dieta po montignac-u
1.9.2005 11:21:06   
Anonimen
A mi zna ktera razložit bistvo te diete?
Hvala!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   dieta po montignac-u
1.9.2005 11:22:09   
dolenjka
Če se ne motim je bistvo sprememba metabolizma!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   dieta po montignac-u
1.9.2005 11:25:18   
MarijaPo
No, bom jaz poskusila, ceprav nisem redna uporabnica te diete.

Bistvo te diete je to, da zelodec lazje prebavlja hrano, torej, ce ti npr. pojes 3 razlicne zvrsti hrane (zelenjavo, skrob (krompir) in npr. meso), potem se to tezje prebav, ker so to tri razlicne kemicne sestavine in se jih zato razgrajuje z razlicnimi npr. kislinami. (Govorim precej na pamet.)
Ce pa ti jes 1 dan samo zelenjavo, se lazje prebavi.
Pozitiven ucinek naj bi bil tudi ta, da ljudje samo npr. mesa ne moremo pojest zelo veliko, ker se nam slej ko prej zagabi in zato naj bi bil stranski produkt te diete to, da shujsas.

O dieti sem se pozanimala pri svoji sestri, ki je zdravnica in je rekla, da tisto z razlicnimi razgradnjami ni cisto res, da pa pomaga vse, kar pomaga cloveku kot subjektu in da zato tisti, ki s tem shujsajo, naj le hujsajo tako, ker je dobro da shujsajo.

Veselo na delo, torej hujsanje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   dieta po montignac-u
1.9.2005 11:29:25   
dolenjka
Katera je šla pa že kdaj z veseljem hujšat??
Jaz sem v življenju sigurno shujšala že za več kot 50 kg, sam kva mi to pomaga, k sem se tut za ziher vsaj 70 kg zredila!    

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   dieta po montignac-u
6.9.2005 18:25:37   
Skorpija
Montignac ti prepoveduje uzivanje sladkorjev in ogljikovih hidratov, ker le-te telo predela v sladkorje, ki se nabirajo kot mascoba v telesu... Torej moras jesti samo hrano brez ogljikovih hidratov, nic krompirja, zitaric, testenin, riza, sladkega, bla bla. Po dolocenem casu lahko zacnes uzivati ogljikove hidrate, ampak samo kakovostne (fruktoza, polnozrnata moka) in v zelo omejenih kolicinah. Par mojih bliznjih je jedlo po tej dieti vec kot eno leto in so zboleli, ker je telesu primanjkovalo prevec osnovnih snovi. Ce se bos za dieto odlocila ne pretiravaj in si dovoli prekrske, saj je to edini nacin, da bo telo dobilo kar potrebuje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   dieta po montignac-u
6.9.2005 19:55:29   
Anonimen
Skorpija... ni panike... nikoli se ne bi odločila za to dieto... je preveč prepovedanega....

Zato pa sem šla na 3MD ker je na vsake 4 dni tortica
Pa še pri tej dieti se je premalo kruha... jaz čist frik na kruh pa na čokolado.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   dieta po montignac-u
6.9.2005 20:06:04   
Skorpija


je po mojem kar težka zdržat, čeprav vsaka dieta ni glih fajna... No mogoče tista s sladoledom

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   dieta po montignac-u
6.9.2005 20:17:33   
mehurčica
Matovilčica, tudi pri Montignacu lahko vsak 4. dan ješ tortico. Jaz sicer ne hujšam po njem, ampak ko sem prebrala kako poteka, sem videla, da je bistvo enako.

Poglej kako se jaz lotim diete: en teden ne jem OH, oziroma res kako malenkost-riževe oblate, dietne kruhke z malo OH... Potem imam en dan OH(polnjenje). Res je, da si ne bom glih privoščila torte, bom pa pojedla recimo 2 kosa kruha z Nutelo ali palačinke z marmelado. Potem pa lahko že skrajšaš dneve brez OH. Torej lahko recimo ješ vsak 4. dan OH.

Kot ti je že ena zgoraj napisala zakaj OH niso ok. Sploh enostavni OH. Seveda jih moramo jest, ampak v omejenih količinah. Pri 3MD dieti pa so OH kar 3x(OH dan, škrobni dan-kar je pravzaprav spet OH, in vitaminski dan-sadje ponavadi vsebuje dosti OH, sploh banane), beljakovine pa samo 1x-čeprav so dosti bolj zdrave...

Odloči se seveda sama. Mene itak nobena na 3MD dieti ne mara, ker samo "solim pamet".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?