|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žužki v moki
20.2.2012 17:56:35   
nina166
Zdajle sem mislila pečt kruh, odprem čisto novo pirino polnozrnato moko in not polno takih malih črnih žužkov. Pravzaprav sploh niso bili tako mali, takoj ko se odprla, je bilo not čisto črno. A kdo ve kaj je to? Verjetno sem to dobila že v trgovini...moka je namreč bila še čisto zaprta, ravnotako še ni potekel rok uporabe. A ima katera izkušnje s tem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Žužki v moki
20.2.2012 18:01:21   
Peli
Jest sm jih že dobila, pa kakor ena pajčevina je bila notr..., sm nesla nazaj v trgovino, kjer so prodajalke preverile innašle še več take moke v polici, so jo odstranile, jest pa sm dobila denar nazaj.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Žužki v moki
20.2.2012 18:52:58   
Felicita
lahko da so mokarji... samo mokarji so kr veliki.

kakorkoli, žita so naravna stvar in na naravnih stvareh so žive zadeve. dovolj je, da se v moko zanese par jajčec z zrna, pa je v par tednih vse živo. ali še boljše - meni so molji prišli v zaprto vrečko moke. doma. tko da nesi v trgovino da ti vrnejo denar ali pa preprosto vrži stran. uporabit vsekakor ne.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Žužki v moki
20.2.2012 19:29:15   
mateyka
razen če si (ki)tajc - pol te žužke ocvreš user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Žužki v moki
21.2.2012 9:09:34   
tajtaja
Kero moko si pa to mela, da ne bom slučajno isto kupila!

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Žužki v moki
21.2.2012 9:11:28   
nina166

IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Kero moko si pa to mela, da ne bom slučajno isto kupila!


Neka bio pirina polnozrnata...kupla sem jo v merkatorju.


(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Žužki v moki
21.2.2012 11:57:43   
Poka
O fuj, slike, user posted image

Najhuje je, ko to ko enkrat privlečeš domov, ni nujno da se kdaj znebiš vsaj ne tako zlahka. imam precejšnje izkušnje, sem se prej odselila.

Druga karastrofa - kako si lahko sploh privoščijo kaj takega? Od kje dobijo ta žita in to, pa raje nočete slišat, ko poznam nekoga, ki ve... Je sicer za Špar, se mi zdi.

Drugi problem je pa ta, da ne vem več kaj kupovat, ker namreč tudi jaz kupujem razne take moke, na bio oznako sicer ne dam kaj preveč, ko se mi zdi, da ni ravno vse tako bio... Ampak moj mi pol teži, da naj neham kupovat ptičjo hrano in te stvari, ker so vedno ene žvadi not...

Sicer pa - po moko grem dostikrat v en mlin, kjer je res bio, vsaj bolj bio kot to - pa če ste že kdaj videle polnozrnato pirino moko iz mlina, pol veste, da ta trgovinska ni niti približek tega, niti sledu o kaki pirini... Jo sicer tudi sama kdaj kupim, sicer v Šparu. Naj bi pa bil Merkator bolj kvaliteten, so že cene tudi take, konkretne.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Žužki v moki
21.2.2012 14:53:13   
urška
tudi jaz sem že dobila molje v bio merkatorjevi polnozrnati moki. in je tam več ne kupujem, ker če so v eni vrečki so tudi v drugi in v celem skladišču.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Žužki v moki
21.2.2012 14:59:43   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

razen če si (ki)tajc - pol te žužke ocvreš user posted image  


user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Žužki v moki
25.2.2012 18:23:13   
tasika12
Jaz sem imela enako, samo sem kupila v merkatorju koruzno moko, in to dvakrat, in sem potem nesla nazaj, in potem bi tudi naj pogledali in vse odstranili.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?