|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 14:40:13   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
A ne bi bilo lepše, če bi vsi izhajali iz poštenosti

Absolutno bi bilo lepše.
in če nekdo krade v trgovini, ne pomeni, da lahko tudi jaz kradem.....če nekdo udari drugega, ne pomeni, da lahko tudi jaz.....če nekdo vozi pijan, ne pomeni, da lahko tudi jaz......če nekdo kupi maturo, ne pomeni, da jo lahko tudi jaz......

Lahko narediš vse našteto... imaš to možnost... ampak ker si verjetno dovolj inteligentna, da veš, kakšne bi bile posledice, te možnosti ne izkoristiš. Kar je edino prav.
če nekdo prečka cesto tam, kjer ni prehoda za pešce, pa ni nujno, da krši zakon.....ker če 10 km ni nobenega prehoda za pešce, ti pa moraš čez cesto, lahko komot greš, če se prej seveda prepričaš v varno prečkanje ceste.......user posted image

Se opravičujem, ker sem z napisanim izhajala iz Ljubljane, kjer živim in kjer kaj takšnega ni mogoče. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 14:49:45   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Absolutno bi bilo lepše.


No vidiš.....user posted image

Lahko narediš vse našteto... imaš to možnost... ampak ker si verjetno dovolj inteligentna, da veš, kakšne bi bile posledice, te možnosti ne izkoristiš. Kar je edino prav.


Nekdo tega ne stori zaradi kazenskih posledic.....nekdo pa tega ne stori zaradi ene banalne, za nekatere sila smešne in nedpredstavljive zadeve - moralnih vrednot....vsak pa ima možnost, ja......

Recimo......nekatere kršitve zakonodaje nimajo kazenskih sankcij......pa nekateri vseeno spoštujejo zakonodajo, kljub temu, da se zavedajo ne-posledic......nekateri pa zakonadaje ne spoštujejo, ker se zavedajo, da ni nobenih posledic.......

Se opravičujem, ker sem z napisanim izhajala iz Ljubljane, kjer živim in kjer kaj takšnega ni mogoče.


Ni problem.....sem ti le predstavila tudi drugi vidik......

< Sporočilo je popravil liliana -- 7.3.2012 14:50:59 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 14:51:56   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Absolutno bi bilo lepše.

No vidiš.....user posted image

Vidim, vidim... da žal kljub temu ni tako. Vsaj ne vedno in ne povsod, pa tudi večinoma in pri večini ne. Bi bilo pa lepše, ja.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 14:54:54   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Vidim, vidim... da žal kljub temu ni tako. Vsaj ne vedno in ne povsod, pa tudi večinoma in pri večini ne. Bi bilo pa lepše, ja.


In ravno to ne bi smel biti izgovor za posameznika......to ti v bistvu želim povedati......user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 14:58:02   
Kerensa*
Sem pa kljub temu lahko ponosna nase, da sem se, sploh glede na določene stvari iz svoje preteklosti, sposobna... kako se že temu reče?... upreti skušnjavi, kajne? user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 15:03:45   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Sem pa kljub temu lahko ponosna nase, da sem se, sploh glede na določene stvari iz svoje preteklosti, sposobna... kako se že temu reče?... upreti skušnjavi, kajne? user posted image


Stvari iz tvoje preteklosti ne poznam in mi jih niti ni treba razlagati......zato ne bom sodila......user posted image

Še vedno pa sem mnenja, da drugi niso merilo za našo poštenost.....in če se ti bolje počutiš ob tem, da se upreš skušnjavi, da nisi kriminalec, bodi ponosna nase.....jaz zaradi te premagane skušnjave ne bom nič bolj ponosna nate......

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 15:04:38   
Kerensa*
Ah, saj vem, da ne boš ti... meni je pomembno to, da sem jaz. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 15:06:38   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ah, saj vem, da ne boš ti... meni je pomembno to, da sem jaz. user posted image


Potem je pa ok.....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: izredni študij prava
7.3.2012 15:09:50   
Kerensa*
Aleluja. user posted image

Zdaj pa počasi pride moj g. Mož iz službe domov in grem v kuhinjo blefirat, da počnem kaj pametnega/koristnega. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 109
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?