|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plačilo vrtca
17.3.2012 11:21:23   
*mačka*
A obstaja na netu kak programček kjer se da izračunat v kateri plačilni razred bomo "padli"???
Oz kako naj to izračunam??? user posted image
Izpolnjujem vlogo za vpis pa ne vem al nej obkrožim v katerikoli vrtec ali ne?!?!?
Pa bi rada mal preračunala če me ne bo privat v bližini stal manj kot vrtec na drugem koncu Lj.
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
17.3.2012 12:31:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *mačka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plačilo vrtca
17.3.2012 12:32:45   
benika
Seštej vaše dohodke (plače, doklade, obresti na bankah...skratka vse prilive), deli s številom članov družine, poglej novo lestvico za izračun plačila vrtca in to je to.

(odgovor članu *mačka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plačilo vrtca
17.3.2012 12:34:03   
benika

IZVIRNO SPOROČILO: flower

Vrtci imajo različno ekonomsko ceno. Ekonomsko ceno lahko najdeš na tej povezavi.
https://krka1.mss.edus.si/registriweb/Vrtci.aspx

Na netu zaenkrat še ni informativnega izračuna za nov zakon, na strani MIZKŠ so še stare lestvice, ki pa od 1.1. niso več v veljavi.



Tudi nova lestvica je že objavljena. Edino izračun moraš sam narest.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plačilo vrtca
19.3.2012 11:54:24   
*soncek*
Živjo!

Tudi jaz imam eno vprašanje glede plačila vrtca. Decembra sem oddala vlogo za znižano plačilo vrtca in da je za 2. otroka brezplačno. Takrat sem bila brezposelna. Sredi februarja pa se mi je nasmehnila sreča in sem dobila svojo prvo zaposlitev, kar sem tudi takoj sporočila na CSD. Rekli so mi, naj v marcu prinesem še fotokopijo plačilne liste, kar sem tudi storila. Sedaj pa sem dobila odločbo, v kateri piše, da imata oba otroka brezplačen vrtec. Ko sem govorila z referentko o odločbi je rekla, da ji noče sprejeti nobenih drugih podatkov (nova zaposlitev) in da ji avtomatsko vzame podatke za leto 2010, ko sem bila brezposelna. Skrbi me, da bodo čez čas poslali novo odločbo, češ da so se zmotili in da moram vse za nazaj plačat. Je katera tukaj, ki se na to kaj bolj spozna? Hvala za pomoč user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plačilo vrtca
19.3.2012 12:06:57   
2sneg13
Greš nazaj in naj ti ročno obdela vlogo, ne skozi program. Seveda boš morala plačati za nazaj, zato pa je bolje, da zdaj uredite to!

(odgovor članu *soncek*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plačilo vrtca
19.3.2012 12:49:29   
*soncek*
IZVIRNO SPOROČILO: 2sneg13

Greš nazaj in naj ti ročno obdela vlogo, ne skozi program. Seveda boš morala plačati za nazaj, zato pa je bolje, da zdaj uredite to!


Ker meni je referentka rekla, da se mi bo plača upoštevala šele čez 2 leti, program pa ji ne pusti ročno nič vnašati. Po eni strani mi je logično, da se upošteva leto 2010, tko da zdej res ne vem, ali bi mi mogli plačo upoštevati, ali ne.

(odgovor članu 2sneg13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plačilo vrtca
19.3.2012 22:49:18   
Mimona29
prevec matematike ;)

(odgovor članu *soncek*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plačilo vrtca
20.3.2012 10:17:01   
poli*
Ko sem se jaz zaposlila, so mi takoj drugi mesec vse na novo zaračunal. Mislim, da boš morala v vsakem primeru poravnati za nazaj, tudi če jim sedaj program ne da te možnosti.

(odgovor članu Mimona29)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plačilo vrtca
20.3.2012 13:21:08   
*soncek*
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Ko sem se jaz zaposlila, so mi takoj drugi mesec vse na novo zaračunal. Mislim, da boš morala v vsakem primeru poravnati za nazaj, tudi če jim sedaj program ne da te možnosti.


Mislim, to mi je pa ne fer. Sporočila sem v predpisanem roku, še klicala sem jih. Potem naj pa jaz za nazaj plačujem, ker NJIM ni delal program, kot bi mogel.user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?