|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   crikvenica - prosim za mnenja in izkušnje...
6.5.2012 13:11:56   
rina22
Pozdravljeni,

zanima me, ali je mogoče bil kdo že v Crikvenici na dopustu? Zanima me, kakšne so izkušnje? Kakšna je plaža - je primerna za otroke? Se da na plaži kupit npr. kaki sladoled, kaj za pojest,...? Kako je mesto - se da zvečer it kam na sprehod?

Hvala user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: crikvenica - prosim za mnenja in izkušnje...
7.5.2012 9:19:33   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: rina22

Pozdravljeni,

zanima me, ali je mogoče bil kdo že v Crikvenici na dopustu? da 
Zanima me, kakšne so izkušnje? krasne, Crikvenica je krasna. Mi sicer dopustujemo v Selcah (3 km stran) vendar smo redni gosti tudi v Crikvenici.
Kakšna je plaža - je primerna za otroke? plaža je peščena, primerna za otroke, ob promenadi, na drugi strani so pa slaščičarne, trgovinice... 
Se da na plaži kupit npr. kaki sladoled, kaj za pojest,...? ne boj se, sladoleda in čevapov na tone user posted image
Kako je mesto - se da zvečer it kam na sprehod? par km dolga pešpot ob morju, bari, trgovinice, slaščičarne... dogajanja dovolj oz. ravno prav user posted image

Če te zanima še kaj piši na ZS...

Hvala user posted image

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: crikvenica - prosim za mnenja in izkušnje...
7.5.2012 16:32:52   
rina22
hvala, kajajaka user posted image imaš pa tudi zs user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: crikvenica - prosim za mnenja in izkušnje...
20.5.2012 22:42:02   
Semoly
Pozdravljeni,
Crikvenica je super, mi smo sicer večinoma v kampu v Selcah, ki je cca 3 km oddaljen od Crikvenice kar pomeni malo daljši večerni sprehod ob morju z kopico štantov ter muziko in vse kar sodi zraven za popolni poletni feeling. Tako kot je kajajaka že povedal so plaže primerne za otroke pa tudi raznih igral ter toboganov ne manjka, gostinska ponudba pa je tudi pestra.
Skratka mi smo zadovoljni pa še najbližja lokacija do kristalno čistega morja in urejenih plaž.
Kolegica oddaja mobilno hišico v kampu Selce, v kolikor te zanima mi piši na ZS pa ti lahko posredujem kontakt.
Lep pozdrav in uživaj na dopustu kjerkoli že boš :)

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: crikvenica - prosim za mnenja in izkušnje...
22.5.2012 10:44:16   
karmen7
Tudi jaz razmišljam o dopustu v Crikvenici letos za spremembo in moram rečt da ste me zdaj čisto navdušile user posted image Samo najti še moram kaj za spanje user posted image

(odgovor članu Semoly)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: crikvenica - prosim za mnenja in izkušnje...
22.5.2012 11:09:42   
Hope2
Mi se poleti tam mimo vozimo s čolnom in gremo večkrat tankat ali kaj spit, ampak meni osebno tam ni všeč. Ok voda je čista, plaža peščena oz kamenčki. Sam na plaži so vedno kot sardelce in skoraj nič sence. Se pa res dogaja sto na uro tamuser posted image

(odgovor članu karmen7)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: crikvenica - prosim za mnenja in izkušnje...
29.5.2012 19:15:11   
jabka
Ok. Dovolj dogajanja, mesto ok. Imaš plačljivo plažo in tisto zastonj :). Lepo se je sprehodit do Selc, ali pa se usest na vlakec :) Le v kamp v Selcah ne priporočam it. 

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
11.6.2012 20:06:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jabka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: crikvenica - prosim za mnenja in izkušnje...
19.6.2012 11:30:05   
NANA123
Mi smo bili v Kačjaku Dramalj ful dober za otroke senca, igrala osebje zelo prijazno hrana enkratna in tudi cene ugodne.Tako da ti priporočam Kačjak.Tudi zvečer pred hotelom živa glasba.Meni je bilo zelo všeč.prepričaj se

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: crikvenica - prosim za mnenja in izkušnje...
19.6.2012 22:13:26   
Nončika
Crikvenica zelo lepa, dovolj dogajanja, le malce drago vse skupaj. Kačjak full lepi, le malo predaleč od centra Crikvenice. plaža enkratna. vlakec pa vozi vse do Crikvenice.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: crikvenica - prosim za mnenja in izkušnje...
20.6.2012 19:21:02   
noranate
velik pešpoti, se skoz kaj dogaja, edin res mogoče mal draga....Gradska plaža super, dovolj sence, tobogan,....Vstopnina za odraslega pa 15 kun....za nekoga velik, za....Lep dopust želim user posted image

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: crikvenica - prosim za mnenja in izkušnje...
21.6.2012 15:35:11   
noneni


ali ima kdo kontakt od kakšnih zasebnih apartmajev v crikvenici oz selcu, ki bi bili preverjeno ok in da so blizu plaže(največ 200m)? no pa da niso preveč dragi :)

hvala

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: crikvenica - prosim za mnenja in izkušnje...
21.6.2012 17:33:12   
noranate
takih v Crikvenici ni user posted image , vsaj po mojem vedenju ne. Mogoče kakšen Slovenec, ki bi imel tolk bliz hišo. pa da je tolk ugodno user posted image . V sami Crikvenici pa tolk bliz plaže so cene do neba....

(odgovor članu noneni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: crikvenica - prosim za mnenja in izkušnje...
19.5.2013 12:42:47   
oktober11
malo bom temo iz arhiva potegnila.... mene pa zanima kak je z otroškim igriščem v kačjaku? junija bi šli par dni tja pogledat, pa me zanima če majo kako gugalnico al pa tobogan. vsepovsod zasledim info da imajo mini golf, tenis igrišča ter vlakec, za igrišča pa nekje piše da je, nekje pa da ni.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?