|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nekaj mi uničuje paradižnike
8.5.2012 22:57:49   
Muca83
Prebrala sem že cel Google, pa ne najdem pravega odgovora na to, kar se mi dogaja.
Letos prvič sama vrtnarim in sem posadila paradižnike. Po enem dnevu je en ležal čisto uvenet in ko sem ga prijela, mi je kar v roki ostal. Itak sem mojga obtožila, da je kol preblizu zabil in ga zlomil user posted image Naslednji dan je padel drugi paradižnik. OK, malo čudno. Sem šla kupit nove sadike in včeraj na novo posadim, danes spet en od teh dveh uvenet leži na tleh...
Sem ga izkopala in korenino ima videti celo, samo steblo mu je nekaj požrlo, tisti del, ki je bil pod zemljo.

A bi katera vedela kateri škodljivec je to? Rova ni videti nobenega, tudi v zemlji okrog sadike ni bilo nič. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nekaj mi uničuje paradižnike
9.5.2012 7:12:37   
danyy
Možno da je bil bramor na delu, meni je letos že uničil nekaj sadik paprike.SIcer se dobi neka stvar (strup), katero nasuješ v v luknjo (tam kjer je pojedel korenino), jaz tega sicer ne pakticiram, ker prejšnja leta nisem imela težav, pa tudi tak način "odganjanja " mi ni všeč.

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nekaj mi uničuje paradižnike
9.5.2012 13:48:05   
hubi
Posadi jih v lonce v novo zemljo in daj pod streho na sončno stran. Uspeh je zagotovljen. Nam zrastejo samo tako.

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nekaj mi uničuje paradižnike
9.5.2012 18:03:40   
Muca83
Včeraj sem imela na sumu strune in sem v luknjo (in še med solato) postavila na pol prerezan krompir, ki naj bi jih privabil.
Danes sem jih izkopala, strune nobene nikjer, krompir med solato je bil nedotaknjen, tisti, ki je bil zakopan tam, kjer je bil prej obžrt paradižnik pa ima eno luknjico požrto, cca 1 cm premera in 0,5 cm globine. user posted image A je to potem bramor?

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nekaj mi uničuje paradižnike
17.5.2012 22:54:57   
valči
Ja,je tako,nam je lani ogromno paradižnikov uničil,smo jih lovili pod folijo,groza,kaj to delajo.Pa lubenice radi uničujejo.Vražjeci!

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?