|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroški 2x nakazan
15.5.2012 12:30:11   
Brinčika
Pred 3 meseci sem odvestila csd o spremembi ttr in jim priložila nov trr za nakazilo otroškega. Sedaj pa že drugi mesec mesec dobivam otroški na star trr mi nakazujejo po stari odločbi, nižji znesek na novega pa višji znesek, tako da sem že drugi mesec dobila otroški na oba računa, prvo sem mislila da že mora bit tako sedaj pa vidim da gre za napako in da so se usekali . Me pače vest , čeprav nisem nič kriva ker gre za njihovo napako in bi jih rada obvestila o tem. Kaj bi naredili vi' Bi jih obvestili o tej napaki? Se pa bojim da bi potem če bi ugotovili da bi ostala več mesecev brez njega zaradi te razlike ker so mi tako nakazovali.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroški 2x nakazan
15.5.2012 12:32:54   
sazi
Enkrat bodo ugotovili in zahtevali nazaj. Zdaj ali se pripravi na to, da to ni tvoj denar in ga ne zapravljaj, da potem ne bo tak šok ali pa urgiraj in jih opozori na napako.

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroški 2x nakazan
15.5.2012 12:45:50   
2sneg13
Takoj ko bodo ugotovili, boš ostala brez, dokler ne poplačaš.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroški 2x nakazan
15.5.2012 13:22:55   
ajataja
Takoj ko bodo napako ugotovili ti bodo naredili poračun in otroškega dodatka ne boš dobila tako dolgo da bo dolg poplačan,zato bi jaz na tvojem mestu takoj javila napako.

(odgovor članu 2sneg13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroški 2x nakazan
18.5.2012 9:30:40   
Brinčika
Sem šla in uredila, tako da bo kot je treba, kar je prav je prav.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroški 2x nakazan
18.5.2012 11:45:20   
evelin
Js sem tut dans dobla še enkrat neko čudno vsoto nakazano, pa ne vem kaj so to nardili ?

_____________________________

27.10.2008 se je rodila naša pikica Maša :)
30.11.2011 se je rodila naša bibica Žana :)

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Vaše mnenje
florecita

Zanima me, če mislite, da bi večina staršev rada videla, da je njihov par otrok že pri nekaj mesecih starosti popolnoma samostojen.( sam jesti, piti, hitro shoditi,...)

DA (40%)

NE (60%)


Število vseh glasov: 231

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!