|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
15.5.2012 7:55:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu takotako)
  Neposredna povezava do sporočila: 3226
   RE: November 2006 - 4. del
18.5.2012 9:36:09   
Žiga
Teeeeemaaaa... user posted image

BTW: mi smo nazaj; sonicare je bil po 55, tako da nismo vzeli;
Saldo: 3.250km, razbolela rit, počena sprednja šipa, tošl prazen... Super je bilo... user posted image

LP
Ž.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3227
   [Brisano sporočilo]
21.5.2012 12:02:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Žiga)
  Neposredna povezava do sporočila: 3228
   RE: November 2006 - 4. del
21.5.2012 12:52:06   
urška76
Ojla!
Naša princesa je s kmetije. Imela se je tako super, da bi nas kar takoj spet zapustila. user posted image Iz vrtca jo bomo pa s 25. junijem izpisal. Bo dovolj dolgo doma. user posted image Miha gre 25. junija na morje s kolegi (s prijateljem), Ž. mi takrat pobegne v Amsterdam, midve s Špelco bova pa uživali v damskih dnevih. To bo enega afnanja, naju že vidim. user posted image
Drugače smo pa v Luksemburgu letos spet uživali. Vmes smo skočili še malo v Belgijo v evropski vesoljski center, kjer je Miha hodil po luni (Špela je pa še prelahka). Na žalost smo imeli slabo vreme, drugače imajo še zunaj ogromno igral in bi lahko cel dan tam zabili.
Sicer ste sii pa tiste ki ste na FB itak lahko ogledale linke, ki jih je gor pripopal Ž.
MM lepo se imejte na Nizosemskem, pa kak povštrček za razbolelo rito si pripravi. user posted image Mene je nazaj grede napadla morska bolezen. Ta zadnjih deset kilometrov, ko smo zapeljali z avtoceste me je tako pretreslo, da so se mi doma tla in miza in stoli majali. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3229
   [Brisano sporočilo]
31.5.2012 7:27:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu urška76)
  Neposredna povezava do sporočila: 3230
   RE: November 2006 - 4. del
1.6.2012 21:18:50   
takotako
Hej juhej

Evo jaz pa priznam da slaščičarka nikoli ne bom. sem ta teden pekla za piknik ki ga imam jutri pa je katatrofa. Mah vseen bom dala gor-da bo več zgledal.
Še štrudel nardim.

Sem pa v stanovanju, maledva spita-Ted ma spet migreno, eni pa imajo odtvoritev piknika ker kuhajo golaž za jutri.

Imeli srečenje v šoli. luštno učiteljico imamo.
Mamo pa vsak dan nek zajključek, srečanje.
Smo pa ta teden dal ven zob. in sicer štirico mu je izpulila. Mel je že kake pol leta odprt zobek pa mu je ful nagajal. In sem spet klicala če ga lahko pridemo spucat ker ga boli-to kličem takrat k je res že hudo. Pa mi reče kaj pa če ga kar ven damo. Jaz itak da ne-še nismo pripravljeni.
No pa je mali mi reku da on si pa želi ven dat zobek-zaradi miške. Jaz kličem nazaj da ga bomo dali sam da se naje. No in potem mu inekcija ni prijela ker je imel vneto spodaj, pa še zdrobil se je in je mogla vsako koreninico ven vlečt. Ampak je pa zdaj ful dobro ker mu ni treba tok spirat zobka.

Drug teden pa po zobni aparat. Pa predvidevam da še sistemtskega.

Nič lepo se imejte grem pečt naprej svoj šaren pecivo.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3231
   RE: November 2006 - 4. del
4.6.2012 12:54:33   
urška76
Madonca punce, dajte kaj napisat no.
Sej vem, zdej je vse nakup, tako kot pri nas, tudi pri ostalih. user posted image Včeraj je moj sine prvič igral na ligaški tekmi. So na hitro ostali brez golmana, pa so Miha rekrutiral. Imel je celo eno uro treninga v golu pred tekmo. No moram reč, da je branil nad pričakovanji (ni smajlija, ki bi kazal tako zelo ponosno mamo user posted image ). Izgubili so samo eno tekmo, proti veliko močnejši ekipi. So pa igrali vsi fantje zelo dobro.
Špela ima danes nastop s plesnimi. Prejšnji teden je imela zaključni nastop na angleščini, v četrtek imamo zaključni izlet z vrtcem. V sredo ima Miha nastop na angleščini (so pripravili eno igrico). Ma dogaja se nam tok, da komaj speljemo vse. Pa še Ž. je imel prejšnji teden predavanja.
MM a ste že na poti?

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 3232
   RE: November 2006 - 4. del
9.6.2012 9:11:57   
max81
Dannnnnnn, koko ste kejuser posted image .....no vidim, da je tuki ratalo pravo zatišje.Ste že dobili seznam učbenikov za naše prvošolčke, mi smo ga ga 2 dni nazaj in samo učbeniki pridejo 75 ojrovuser posted image , torbo smo dobili od enga kolega in je še čisto lepo ohranjena, tako, da bomo kr to ponucaliuser posted image in najnovejša novica je








da gremo čez 14 dni na morčka, če bo vse posrečiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 3233
   RE: November 2006 - 4. del
10.6.2012 21:26:35   
Aja1
Ja, pa je res zatišje....

Mi bomo učbenike imeli iz učbeniškega sklada (jih morajo na koncu leta vrniti) in kupimo samo delovne zvezke. Meni se zdi to super. Me pa kar malo stiska, ker bo šla Neja že v šolo. Tako hitro minevajo leta....

_____________________________




(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 3234
   RE: November 2006 - 4. del
10.6.2012 21:27:30   
Aja1
Punce - kakšnih dimenzij imajo vaši otroci postelje?

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3235
   RE: November 2006 - 4. del
10.6.2012 21:50:47   
max81
no sej mi bomo tud sam delovne zvezke kupl, sem mal čudn napisalauser posted image ......... postlo ma pr nas čmrla 140* 200 tako ornk user posted image , tamal pa 90* 190

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3236
   RE: November 2006 - 4. del
11.6.2012 21:45:19   
Aja1
Max, katere učbenike imajo vaši?

_____________________________




(odgovor članu max81)
Neposredna povezava do sporočila: 3237
   RE: November 2006 - 4. del
11.6.2012 23:10:20   
takotako
Mi mamo 2 učbenika- ki si jih bomo sposodili v šoli.
Torbo moram prek neta kupit-so me na fbju navdušile Viv, pa Krfjolaca-sm mogla prov pomislit kašne imena mata tuki.user posted image

no upam da se je pri nas umirilo z srečanji, pikniki in rd, in nastopi itn. Jutr imava pregled za 1.razred, pol pa hodi plavat v tivolija. sem prek kuponov dobila poceni 3 tedenski tečaj.

Pa dobil je zobni aparat. ali mogoče kdo ve-včasih mu dol pade. Zdaj pa ne vem ali si ga sam daje dol, al nima dober nastavljenega, ali pa mu ga jaz ne pritdim dovolj. Ta teden ga še nima ponoči-drug teden pa bova začela, sam me je strah da se ne bo dušit z njim začel.

ZDaj pa grem spat...

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3238
   RE: November 2006 - 4. del
12.6.2012 7:27:21   
Žiga
Torbo moram prek neta kupit-so me na fbju navdušile Viv, pa Krfjolaca-sm mogla prov pomislit kašne imena mata tuki.


Treba pazit, da ne bomo en drugemu zviševali... jaz sem že obupal pri enem kompletu... user posted image

LP
Ž.

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 3239
   [Brisano sporočilo]
12.6.2012 11:48:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu urška76)
  Neposredna povezava do sporočila: 3240
   RE: November 2006 - 4. del
12.6.2012 12:42:22   
urška76
MM, lepo, da ste nazaj.
Za torbo se čisto nič ne sekiram. Če je ne bova na netu dobila, jo bomo pa v DZS-ju na letališki kupil. Miha si je za prvi razred zbral en nahrbtnik za 5€, pa ga je še letos imel. Zdaj so se pa klipsne polomile, pa rabi novega. Za Špelo mi je pa tud pomembno samo, da ji bo všeč, ker ji bom itak jaz nosila torbo do šole in nazaj.
Imamo pa danes roditeljski sestanek za prvi razred. Pa v petek je Špela vabljena na nastop in da spozna svojo učiteljico. Bo pa v 1.a.
Berilo dobijo v šoli, za delovne zvezke pa nimam pojma koliko bomo dali. Bo imela pa za dva predmeta po dva delovna zvezka(prvi in drugi del).
Postelje imata našadva oba 2mx1,2m. Sta komot. Pa še mene nosi postelja, ko je treba kdaj pri njej sredi noči spat, tako kot danes user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3241
   [Brisano sporočilo]
15.6.2012 8:04:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu urška76)
  Neposredna povezava do sporočila: 3242
   RE: November 2006 - 4. del
15.6.2012 8:50:03   
tjasa1
Oj!
Se malo oglasam. Grdo od mene, da se ze dolgo nisemuser posted image

Zanimiva aktualna tema. Mi imamo prvi RS naslednji teden, ne vem pa kdaj bodo sli tudi otroci v solo, da spoznajo uciteljico.
Kar se tice potrebscin nam ni treba nic kupiti, vse bo uredila sola(zvezke, pisala, delovne zvezke...).No je kupimo le copate, telovadno opremo in torbico...to mi je pa malo mimo, kar sem gledala v dzs...kot bi kupoval potovalne kovcke.

Tjasa spi na 90x200, oziroma ponoci prileze k meni...ne vedno...pa naj da se se malo pocrkljamo.

Smo se vedno trije, sem pa v postopku ivf, morda rata.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3243
   [Brisano sporočilo]
15.6.2012 22:08:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tjasa1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3244
   RE: November 2006 - 4. del
16.6.2012 15:39:34   
tjasa1
Hvala, tudi jaz. Zaenkrat dobro kaze. In ne bos verjela tvoj dan D II mi je zelo vsec user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3245
   RE: November 2006 - 4. del
16.6.2012 21:12:00   
Aja1

IZVIRNO SPOROČILO: tjasa1

Hvala, tudi jaz. Zaenkrat dobro kaze. In ne bos verjela tvoj dan D II mi je zelo vsec user posted image



Lahko čestitamo??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu tjasa1)
Neposredna povezava do sporočila: 3246
   RE: November 2006 - 4. del
16.6.2012 23:21:21   
tjasa1
Kak dan bo treba se pocakati. V ponedeljek imam krvni test bhcg, potem pa mislim, da je dobro videti se prvi UZ.

Se veselim, hkrati pa sem previdna, ker kot veste je to najina skoraj stiriletna zelja.
Vam sporocim, kako bo.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3247
   [Brisano sporočilo]
18.6.2012 8:56:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3248
   [Brisano sporočilo]
18.6.2012 8:57:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3249
   RE: November 2006 - 4. del
18.6.2012 19:11:00   
tjasa1
Danes je bil bhcg odlicen. Uradno sem potrjena nosečka. Hvala za vzpodbudo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?