|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
5.4.2012 12:02:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu takotako)
  Neposredna povezava do sporočila: 3201
   [Brisano sporočilo]
5.4.2012 12:04:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu takotako)
  Neposredna povezava do sporočila: 3202
   RE: November 2006 - 4. del
6.4.2012 20:38:26   
Aja1
Dan.

Evo, naša hiška raste. :) Danes je tretji dan montaže in zgleda nekako takole. user posted image Malo več slikic je pa na FB. Malo nam vreme nagaja....ni kaj, aprila se ne sme pričakovati drugačnega. user posted image

_____________________________




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3203
   RE: November 2006 - 4. del
10.4.2012 10:59:31   
takotako
Aja1user posted image user posted image user posted image . Sem si na fb pogledala ful mate lepo lokacijo. Super!

Ekola naš sin prišel doma in kljub temu da mi je reku en dan prej da sama vem da ne bo uživu ker mu ne bo všeč se je lepo imel. Prvi večer nismo mogla pomagat in smo zvečer vzgojitelico poklical in nas je pomirila.
Edin kar mu je pokvarilo ta samostojni prvi odhod od doma je bila migrenauser posted image . Zvečer drugi dan jo je dobil, dvakrat bruhal. In moram pohvalit vzgojitelice ker me niso klicale da bi me prestrašile ampak so ga zrihtale dale spat in je bil spet čez 2 uri ok. Vedle so kako poteka ker sem jim rekla in so rekle da če ne bi pol bilo vredu da bi nas poklical ampak ker je bilo tako kot sem rekla pa niso hotle paniko delat.
Danes sem dobil celo oprano trenirko njegovo.... Tako da jima bom nesla kavo ker sta res super.
K je dam prišel je bil čist utrujen tako da je šele včer k seb prišel in njegova izjava je -da bo siguren še šel za več dni..
[sm=smiley1.
Me je pa moj mestni človek presenetu in je včer izrazu željo po vrtu. da če bi ga imela. Naša mami ima sicer kar velik sam je reku da bi še midva probala. Jaz sem itak za ker mi je to lušten delat. Tako da bo ati mi sfrezu do petka in potem sam še plavel, motika in jaz...

Zdaj pa učit. Še ko smo bile na porodniški sem vam težila s tem učenjem in še na drugi porodniški se še vedno učim... AMpak sej napreduje. Enkrat bom konec.


(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3204
   RE: November 2006 - 4. del
10.4.2012 12:13:20   
urška76
Aja1 superca za hiško. user posted image Glej, da na kavo povabiš, ko boste not user posted image Kje pa to ste, če smem vprašat?
Atanja kar pridno se uči. Moj možek je tudi priden. Ga moram res pohvalit. Zdej v petek ima spet izpit. Potem pa še eden letos in mislim, da je pol drugi letnik končan. Samo neki se mi je poslabšal letos. Si je drznil sedmico domov prinest user posted image . Zdej je pa šel njegov naziv najboljšega študenta user posted image .
Drugače pa imamo doma fuzbalerja. Včeraj je celo gol dal na treningu in je bil čist ponosen, ker je njegova ekipa zgubila samo za dve pike. user posted image danes pa spet. Upam, da ga kmalu mine user posted image
Špela ima pa danes logopeda. Da vidimo kaj je z njeno črko R. pa da začne malo lepše govorit, ker tele šumnike in sičnike full zamenjuje. Sosed je včasih Saso, drugič je Šašo, Sašo je pa zelo zelo redko. user posted image

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 3205
   RE: November 2006 - 4. del
10.4.2012 20:29:49   
Aja1
ja, seveda vse vabljene na kavico, ko bo hiška gotova. Bom vesela vsakega obiska. Hiška je pa na Dolenjskem, Žužemberk.

Takotako - super, da se je imel fant lepo na počitnicah. Mene tudi zvija, ko bo šla Neja prvič z vrtcem konec meseca...

_____________________________




(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 3206
   [Brisano sporočilo]
11.4.2012 8:40:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3207
   RE: November 2006 - 4. del
16.4.2012 12:34:23   
urška76
Dober dan. Še en vikend za nami. user posted image
Špela ima baje zelo gibčen jezik (koz da tega nebi že sami vedeli user posted image ) in logopedinjo ne skrbi, ker se tiče črke r. Za šumnike mi je pa tudi dala ene vaje, da jih utrjujeva. Pa da se jih nauči slišat.
Moj možek je pa počasi čedalje bolj ponosen oči malega fuzbalerja. Po eni strani še vedno upa, da bo Miha vnema minila, po drugi strani ga pa hvali, kako mali obvlada user posted image Še malo, pa bomo živeli za nogomet. Jao meni user posted image user posted image
Špela ima kmetijo proti koncu maja in ni pogojev, da nebi šla. Ampak naša je itak čisto ciganske sorte. Kamorkoli, samo da ni doma. user posted image Miha jo pa ima proti koncu šolskega leta. Ampak on je itak velik in se ne spodobi, da bi ga zvijalo user posted image Joka se samo še pri babi in dediju (moji tašči in tastu), z našima pa ni problem it kam.
Drugače pa naša otroka že odštevata dneve do Luxemburga. user posted image Zdaj je že manj, kot en mesec. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3208
   RE: November 2006 - 4. del
18.4.2012 11:56:05   
urška76
Zdaj so pa na vrsti moji monologi user posted image
Na današnji stavkovni dan je imela Špelca čebelca pregled pred šolo. Dobila je inekcijo gv vsako roko, malo narisala in očarala z risbico user posted image . V glavnem čisto primerna za šolo. Za barvo je rekla, da je yellow user posted image (v rumena je namreč R pa se ni hotela izpostavljat user posted image ) . Drugače sta pa danes otroka v plesni šoli (so organizirali varstvo s kosilom vred za 10 €), bo mogoče Miha spoznal, da ples pa le ni samo za punce user posted image .
Drugače pa še 15 dni, pa gremo user posted image Sem se nalezla od tistega: Mami kdaj gremo?

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 3209
   RE: November 2006 - 4. del
18.4.2012 20:38:35   
Aja1
Urška - kar lepo odštevaj. Je fajn, kajne? Uuuuuuu, kot otroci. :) Hehe. Koliko si že lani dala za krtačko?

kako se je Miha imel na plesu? Ga je vzljubil?

Naša gre drug teden na letovanje za dva dni. Zdaj je naumila, da ne bi šla, ker se ne bo mogla v kopalkah tuširat. user posted image user posted image

Sicer pa naša hiška lepo napreduje. Zdaj imamo razpeljano elektriko, vodovod, kanalizacijo. Jutri pridejo že zapirat stene. So nam pa cigani (ups, romi) ukradli kabel za elektriko (tisti tadebel, taglavni iz omarice v hišo). Matr sem jezna. V ponedeljek sem ga kupila za 150 eur, v sredo ga že ni bilo. user posted image

_____________________________




(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 3210
   RE: November 2006 - 4. del
18.4.2012 22:43:03   
takotako
Urška kmalu kmalu...

Aja1 sej vem da ti nič ne pomaga, kot meni ni dokler ni dam prišeluser posted image , ampak če je moj preživel in mu je bilo celo fajn, verjem da bo tudi Neja. Ted je 14 dni ko so se začel pripravljat na odhod jokal preden je šel v vrtec, ampak jok za srce parat. No zdaj mi je pa reku da če se lahko drugo leto pripravi za 10 dni.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3211
   RE: November 2006 - 4. del
19.4.2012 7:30:29   
Žiga
Urška - kar lepo odštevaj. Je fajn, kajne? Uuuuuuu, kot otroci. :) Hehe. Koliko si že lani dala za krtačko?


20EUR... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3212
   RE: November 2006 - 4. del
19.4.2012 12:49:56   
urška76
Miha je včeraj sicer užival, ampak ples očitno res ni zanj. Je rekel, da je ok, ampak da nebi hodil na plesne user posted image Sem pa baje čist prekmalu prišla ponju. Smo morali it na vlak pa v Lj, ker je imel Miha angleščino.
Madonca teli cigani (nč Romi, sej sami zase pravijo, da so cigani) so pa res od sile. Še dobro, da vam niso še česa drugega odnesli. Predno boste stene zaprli, preverite, če so vse cevi na mestu.

Naša čebela se je pa z babi (mojo taščo) zmenila, da bo ta vikend pri njej user posted image . Še Miha moram nekam uturit (noče it k babi) user posted image

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 3213
   RE: November 2006 - 4. del
22.4.2012 7:30:54   
Aja1

IZVIRNO SPOROČILO: Žiga

Urška - kar lepo odštevaj. Je fajn, kajne? Uuuuuuu, kot otroci. :) Hehe. Koliko si že lani dala za krtačko?


20EUR... user posted image user posted image user posted image


Khmm....če bi jo letos spet imeli za špribližno tako ceno - bi šlo, da mi prineseta dve? user posted image Ena bi bila za rezervo (Nejina je že več kot 3 leta stara).


_____________________________




(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 3214
   RE: November 2006 - 4. del
23.4.2012 12:29:10   
Žiga
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: Žiga
Urška - kar lepo odštevaj. Je fajn, kajne? Uuuuuuu, kot otroci. :) Hehe. Koliko si že lani dala za krtačko?

20EUR... user posted image user posted image user posted image

Khmm....če bi jo letos spet imeli za špribližno tako ceno - bi šlo, da mi prineseta dve? user posted image Ena bi bila za rezervo (Nejina je že več kot 3 leta stara).

Khmm....če bi jo letos spet imeli za špribližno tako ceno - bi šlo, da mi prineseta dve? Ena bi bila za rezervo (Nejina je že več kot 3 leta stara).


Ehm... koliko je pa "zgornja meja"? user posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3215
   RE: November 2006 - 4. del
24.4.2012 12:53:02   
urška76
Žiga mislim, da se ni za bat, da bomo letos krtačke domov tovorili. Lani smo imeli pač srečo, da je bila akcija. Pa nismo izkoristili in kupili obeh (smajli, ki se tolče po glavi).
drugače pa spet en tečen deževen dan. Miha ima pa še fuzbal popoldne. Da ga vidimo junaka, kako bo v dežju lavfal. user posted image
Naši ta veliki otroci so vsi vrtec dobili, za eno ta mičkeno še ne vemo, dva mala pa ostaneta. In danes je že bila ena mamica, ki je dobila odbit vrtec pri nas. Baje je letos v Domžalah okoli 400 otrok zavrnjenih user posted image . 200 takih, ki bi septembra že potrebovali vrtec. Bogi starši.

Še 9 dni...user posted image

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 3216
   RE: November 2006 - 4. del
24.4.2012 13:47:27   
Žiga
drugače pa spet en tečen deževen dan. Miha ima pa še fuzbal popoldne. Da ga vidimo junaka, kako bo v dežju lavfal.

Odpade fuzbal... user posted image user posted image

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 3217
   RE: November 2006 - 4. del
24.4.2012 13:48:09   
Žiga
Moram sliko zamenat... tale je še iz Ljubljane...

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 3218
   RE: November 2006 - 4. del
25.4.2012 10:03:22   
urška76

IZVIRNO SPOROČILO: Žiga

Moram sliko zamenat... tale je še iz Ljubljane...


na moji sta tud še otročička, samo jkaj, ko se sedaj nočeta več tako luštno skupaj slikat user posted image

(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 3219
   RE: November 2006 - 4. del
25.4.2012 13:58:52   
Žiga
Nikomur ne smeš povedati

Groza! Brez besed sem...

Ž.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 3220
   RE: November 2006 - 4. del
25.4.2012 18:09:12   
Aja1
Urška, Žiga - če bodo take cene (recimo do 30 eur), prosim za dve krtački, če pa ne, pa pač ne. Če slučajno vidita. Ni treba posebej iskat.

_____________________________




(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 3221
   RE: November 2006 - 4. del
25.4.2012 18:09:37   
Aja1

IZVIRNO SPOROČILO: Žiga

Nikomur ne smeš povedati

Groza! Brez besed sem...

Ž.


.....in jaz....user posted image


_____________________________




(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 3222
   RE: November 2006 - 4. del
3.5.2012 8:07:17   
Žiga
Avto imamo... (grrrrrrr, nima tempomatauser posted image , ima pa A vinjeto, se mi zdi user posted image ), še pakiranje, potem pa pičiiiiii......... user posted image user posted image user posted image

LP
Ž.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3223
   RE: November 2006 - 4. del
3.5.2012 22:28:16   
Aja1
Žiga, Urška, Miha, Špela - UŽIVAJTE!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________




(odgovor članu Žiga)
Neposredna povezava do sporočila: 3224
   RE: November 2006 - 4. del
8.5.2012 22:01:31   
takotako
Hej hoj

Lepo preživeli praznike? prvič po dolgem času da smo imeli lepo vreme. Mi smo šli celo do kresa peš ponoči in je blo prav fino.

Danes sem oddala izpisnico za malega iz vrtca. doma bo čez poletje, ker sem še jaz doma. Mal me sicer skrbi da ne bom čist znorela ker ne posluša pa res nič zadnje čase. Včasih je rpov grozno. Ampak verjamem da ga bo-spet minil.user posted image

sem pa kar naprej nekaj prehlajena. Že mal sita teh nahodov.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  127 128 [129] 130 131   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?