|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   veeeeeseeeelaaaaa
4.7.2012 14:34:44   
*mačka*
Ravno včeraj sem gledala centralni čakalni seznam MOL in žalostna ugotavljala da smo tam okoli 350 mesta.
Danes pa me kličejo iz vrtca (sicer iz druge izbire), da imajo prosto mesto za našo pupiko user posted image user posted image user posted image
Aaaaaaaaaaa veeeeeeeeeeeseeeeeeeeelaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image
V ponedeljek grem podpisat user posted image user posted image user posted image
Naj bo lep dan tudi vam user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: veeeeeseeeelaaaaa
4.7.2012 15:00:04   
SMT3
Superuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *mačka*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: veeeeeseeeelaaaaa
4.7.2012 15:25:56   
LuLu
Super.
Jaz, ko sem se preselila, sem izvedela, da mi bodo oba otroka vzeli v isti vrtec, po dolgih pregovarjanjih in prošnjah... sem se takrat zjokala od sreče. Potem pa sem tudi začela razmišljati, v kakem sistemu živimo, da nas to tako razveseli. To, da so otroci sprejeti v vrtec tam, kjer živiš, bi moralo biti samoumevno... tako kot sprejem v šolo. Še danes tega ne razumem...

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: veeeeeseeeelaaaaa
4.7.2012 15:35:29   
ronja
Svit je prišel not v 2. krogu - v ISTI vrtec kot punci! Ko mi je ravnateljica to povedala, sem jo skoraj objela!user posted image user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: veeeeeseeeelaaaaa
4.7.2012 15:36:24   
ronja
tako kot sprejem v šolo.

v vrtcih so manjše skupine in se vzg. bolj ukvarjajo z otroki - tako da živimo v bistvu v zelo fajn sistemu:). Če ti seveda uspe dobit mesto:)...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: veeeeeseeeelaaaaa
4.7.2012 16:17:14   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Če ti seveda uspe dobit mesto:)...

Ja...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: veeeeeseeeelaaaaa
4.7.2012 18:48:22   
Colt

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
tako da živimo v bistvu v zelo fajn sistemu:)...
Super sistem. Pa še na boljše kaže :D


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: veeeeeseeeelaaaaa
4.7.2012 20:03:31   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Colt


IZVIRNO SPOROČILO: ronja
tako da živimo v bistvu v zelo fajn sistemu:)...
Super sistem. Pa še na boljše kaže :D



V nekaterih razvitih EU državah namreč mamice otrokom spakirajo hrano v tako pločevinasto škatlico vsako jutro....ker imajo tam, v razvitih EU državah, kjer imajo baje bistveno boljši sistem kot mi, vrtec zgolj kot varstvo.....in si hrano nosijo od doma....pa vrtci tudi niso 5 minut hoje od doma.....

Pri nas pa imamo sistem, kjer dobijo v vrtcu toplo, zdravo hrano, imamo vzgojiteljice, pomočnice vzgojiteljic, specialne delavke, ki poleg varstva učijo in vzgajajo naše otroke, pa ne znamo tega ceniti in spoštovati.....v bistvu imamo res fajn sistem.....je pa ena napaka takega sistema....tak sistem pač stane.....

< Sporočilo je popravil liliana -- 4.7.2012 20:04:05 >

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: veeeeeseeeelaaaaa
4.7.2012 21:34:43   
sanasan
Podpis pod Liliano!

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: veeeeeseeeelaaaaa
5.7.2012 5:39:33   
krtačka
lilijana podpis!

Poznam eno žensko, ki dela v Zagrebu v vrtcu. Tam je ena sama vzgojiteljica z otroci in v skupini jih je tudi do 32!! Malčkov do 3 leta pa 22! Pa je SAMA z njimi. Tako da se vedno bolj zavedam, da imamo v Sloveniji res luksuz kar se vrtcev tiče, ko bi le ostalo tako.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
5.7.2012 8:02:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu krtačka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: veeeeeseeeelaaaaa
5.7.2012 8:54:45   
Najaa
Moji dve sta obe zamenjali po dva vrtca (selitev in druga enota). Ok če se seliš je to normalno, če maš pa enega otroka v eni enoti, pa ti drugega dajo v drugo pa ni fajn. Sam se zavedam, kak naval je tak da sem presrečna, da smo vrtec sploh dobili.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: veeeeeseeeelaaaaa
5.7.2012 16:25:41   
ronja
liljana, se strinjam, da imamo fajn sistem in logično, da stane. Ni pa res, da tega nihče ne ceni: sama sem bila vedno hvaležna vzg., da lahko grem v miru v službo, ker vem, da so moji otroci v dobrih rokah. In sem bila vesela, da imajo tam 4 obroke (zajtrk, malico, kosilo in popoldansko malico) - vidim, koliko je to dela, ker moram doma non stop nekaj kuhat, te kobilice skoz žrejo:D.
V našem vrtcu imamo celo tako fajn ravnateljico, da dobi za jasli dodatno pomoč - študentke, tako da so dostikrat 3 v skupini:). Ali pa vsaj da jih je 5 za dve skupini. Jasno, da se to pozna, sploh če hočejo it z malčki ven - pozimi oblečt 14 jasličarjev ni glih mačji kašelj...

V opevani ZDA moraš plačat vsako zdravilo za otroka - in potem moraš plačat zraven še, če hočeš, da ima zdravilo okus, da ga bo otrok lahko po grlu spravil... Meni je bilo prav grozno to brat, ko sem si predstavljala eno mamico z bolnim otrokom, ki ima komaj za tisti antibiotik in ne vzame še arome zraven, pa ji otrok ven pljune, ker je grenko, pa potem mora it kupit novo, pa že za prvo ni mela... Pri nas ti vedno dajo več antibiotika, pa tudi če bi ga porabil, ker ga otrok ne bi pojedel, bi šel do zdravnika in bi ti napisal nov recept, brezplačno, seveda. To so stvari, ki so nam samoumevne, samo v veliiiiikem delu sveta niso...

Drugod po svetu pa je že z vodo kriza, pri nas se lahko malčki namakajo not v tej vročini, ni treba šparat. Nekje pa nimajo niti za pit. Fajn se je spomnit na to:)

Res je problem z mesti, res pa recimo pri nas večinoma ne dobijo tisti, ki se pač niso prijavili na isti naslov - da pač oba živita že 2 leti na tem naslovu- ker se pač grejo raznorazne variante... Res pa sočustvujem z vsemi, ki niso dobili vrtca, čeprav so igrali pošteno:). Ne vem, kam bi svoje tri dala, ko bi morala v službo...

Edino, kar bi spremenila, je to, da bi lahko otroka izpisal, če veš, da vrtca ne bi nekaj časa rabil, pa da bi te mesto čakalo (verjamem, da je to težko naredit, vendar pa bi se s tem sprostilo več mest, se mi zdi). V tem primeru bi sama sprostila 2 mesti za nekoga drugega, ker sta punci doma. Tako si pa ne upam, ker nekam jih moram dat, ko bom šla v službo...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?