|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aparat za peko kruha
6.9.2005 10:31:42   
willma
Že nekaj časa se odločam, da bi kupila aparat za peko kruha.
Sedaj sem zaseldila dve akciji in si mislim, da bi bil primeren čas za
nakup.
Zanima me ali ste zadovljne z vašim aparatom, katerega imaste, ga redno
uporabljate, ali je aktualen samo na začetku in potem pade v pozabo tako
kot večina gosp. aparatov???
Prosim pomagajte, ne bi rada šla zapravit denar kar tako, brez
predhodnih informacij.

Hvala in
lp
willma
Neposredna povezava do sporočila: 1
   aparat za peko kruha
6.9.2005 10:35:58   
Anonimen
moja mami ga ima (sicer ne vem kakšnega), vendar je ful zadovolna.. Kruh je tud dobr, včasih mal eksperimentira pa dela česnov al pa čebuln kruh, al unga z zrnci.. fajn je

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   aparat za peko kruha
6.9.2005 10:37:49   
CUKRČEK
Ta "mašinca" je super. Tudi za druge stvari, ne samo za kruh. Jaz naprimer vedno v njem delam testo za pizzo, ki je res rahlo in dobro. Priporočam!!

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   aparat za peko kruha
6.9.2005 11:01:20   
dejčka2
Ja tudi jaz ga priporočam, mi imamo najraje čebulni kruh, najboljše pa je zjutraj, ko se zbudiš, pa tako diši po svežem in tolplem kruhu!

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   aparat za peko kruha
6.9.2005 15:42:30   
Tasika
Kje pa so akcije? Moj tudi razmišlja da mora bit prav fletno topel kruh jest. Jaz pravim da potem boli želodec

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   aparat za peko kruha
6.9.2005 16:26:46   
Mešamdrek
Se pridružujem cukrčku,jaz tudi delam testo za pizzo in je super,ker je čisto mehko,pa tud zdi se mi da prej vzhaja.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   aparat za peko kruha
6.9.2005 16:49:18   
anckabancka
Tasika je napisal/a:

Kje pa so akcije? Moj tudi razmišlja da mora bit prav fletno topel kruh jest. Jaz pravim da potem boli želodec


Akcija je v Merkurju, ga dobiš za 9.900. Pa sploh ne zgleda slabo. Moj ati ga ima od iste firme in je super.
akcija pa je od 1.-17.9.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   aparat za peko kruha
6.9.2005 17:14:17   
PIKA
Jaz pa sem ga kupila v Mercatorju, znamka Bomann, za 14.250,00 sit, ima 2 mešalni metlici, pripravi do 1350 g kruha in ima tudi program za kuhanje marmelade (nimajo vsi). Žal se mi je po prvi peki pokvaril, vendar smo ga takoj brez težav zamenjali, pa sem takoj spet spekla velik odličen hlebec za kosilo. Vseeno je moj kruh, narejen na roke boljši, ampak vedno pa ni časa za ročno peko, trgovine pa tudi nimamo tako blizu. Sedaj bomo pa kupovali le še moko in kvas, nad aparatom sem navdušena. Zelo se obnese tudi program za pripravo testa, nato pa lahko pečeš v pečici. Mislim, da se izplača kupiti tega, z dvema mešalnima metlicama, s programom za marmelado.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   aparat za peko kruha
6.9.2005 22:43:57   
willma
anckabancka je napisal/a:

Tasika je napisal/a:

Kje pa so akcije? Moj tudi
razmišlja da mora bit prav fletno topel kruh jest. Jaz pravim da
potem boli želodec


Akcija je v Merkurju, ga dobiš za 9.900. Pa sploh ne zgleda slabo. Moj ati
ga ima od iste firme in je super.
akcija pa je od 1.-17.9.




tudi SPAR ima akcijo...glej tiste darilne bone

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   aparat za peko kruha
7.9.2005 10:40:53   
Tasika
Jao punce preden sem jaz tole temo našla

Ampak vseeno hvala za odgovore, gremo verjetno kar danes v shopping

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: aparat za peko kruha
28.9.2005 12:25:04   
Urša
Pa se oglaša še ena kateri je ta strojček samo stal... in stal... dokler se nisem odločla, da ga prodam. In sem ga. Je praktičen, samo pri nas je bil aktualen samo par mesecev. user posted image

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: aparat za peko kruha
28.9.2005 12:51:50   
PIKA
Pri nas pa ima ta aparat častno mesto na kuhinjskem pultu, uporabljamo ga skoraj vsak dan, za peko kruha, za kuhanje marmelade, pa testo za pizzo bomo tudi preizkušali.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: aparat za peko kruha
28.9.2005 16:28:58   
mujcek
Kakšno moko pa uporabljate za peko? Mi smo na začetku uporabljali razne vrste moke za kruh, pa je bil topel dober, ko se je pa ohladil je bil pa trd-kot tam drugi ali tretji dan!
Potem smo v Avstriji (Hofer) našli krušno moko, ki ji je bilo treba doliti samo vodo, vse ostale sestavine so bile ža v moki-tudi kvas. Ta kruh je bil odličen, pa še dolgo je ostal svež-če ga nismo prej snedli user posted image .
Težava je v tem, da sedaj te moke tam več nimajo in mašinca stoji user posted image

(odgovor članu PIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: aparat za peko kruha
29.9.2005 17:13:03   
PIKA
Jaz uporabljam navadno belo moko tipa 500 ali 1050, polnozrnato ali rženo. Puskušaj ta recept: 150 ml mleka, 150 ml mlačne vode, 1 mala merica sladkorja, 2 mali merici soli, 1 žlica olja, 1 žlica kisa (ali pa tudi ne), 500 gr moke, 1 vrečka (7 ali 10 gr) kvasa. Ko začne mešati,  malo pokukaš, če je premehek dodaš moko, če je preveč suh pa malo mleka. Če imaš polnozrnato, raje dodaj to. Pečenje naj bo nastavljeno na program NORMAL, če imaš možnost nastavitve časa I (3,20 ure) ali II (3,30 ure), daj na II, barva skorje TEMNA. Bolje je, da kruh vzameš ven, rtakoj ko aparat zapiska in ne čakaš, da dogreva, po končanem programu. Teflonsko posodo obrneš narobe, pustiš malo, da se odlepi, nato ga streseš na glavo na lesen podstavek. Če želiš, da skorja hrustlja, ga pusti, da se ohladi odkrit, če hočeš, da je mehka, ga pokrij s čisto krpo. Če koga zanima, znam tudi dober recept za kuhanje figove ali nektarinine marmelade ( za stroje, ki imajo ta program).

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: aparat za peko kruha
29.9.2005 17:35:29   
Primoza
Ga redno uporabljam.

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: aparat za peko kruha
29.9.2005 17:38:37   
Vanček*
ja praktičem je zelo in fajn je ko se zjutraj zbudiš in ješ topel kruh, samo kaj ko to tako redi...mi smo se takrat vsi zelo peredili....groza.

Sem ga dala mami.....

Lp Vančo

_____________________________

* če moreš ... pomagaj ...
če ne... pa pusti ljudi pri miru *

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: aparat za peko kruha
9.10.2005 20:36:15   
Pupica
Wilma pri nas je kar redno v uporabi. Če imam le čas....zamesituser posted image . Ne res je fin!

LP

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?