|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   življenje brez seksa
20.7.2012 12:56:30   
Anonimen
ali je možen srečen zakon brez seksa?
v najinem zakonu je vsega kriv seks.Sprobala sva že vse, vse pripomočke, poze gor dol levo desno in nič, kot da telesa nista za skupaj.
Kar je lepo meni ni njemu, kar njemu ni meni obama pa ni lepo počet nekaj kar drugemu ne paše, v redu potrpiš ,sam tako pa cel life negre.

mislite, da zna sam seks razdrt zakon, kjer velikih problemov ni razen seksa?
torej obstajajo 2 varianti, življenje brez seksa ali dogovorjem seks z drugo osebo.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: življenje brez seksa
20.7.2012 17:16:34   
kajajaka
Nekje sem nekoč prebrala, da
dober seks v partnerstvu pomeni le 10%, slab pa 90%
In s tem se kar strinjam. 

Želim vama, da najdeta neko rešitev, ki ustreza obema. 
Premalo si napisala, da bi ti lahko kdo kaj konkretno svetoval.

Komunikacija, razumevanje, ujemanje na drugih področjih, medsebojno spoštovanje... vse to ti lahko pove ali bo šlo naprej ali ne... in te podrobnosti poznaš le ti (vidva).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: življenje brez seksa
20.7.2012 17:27:22   
ronja
Odvisno od zakoncev - koliko jima seks pomeni. Sama si glih ne predstavljam, samo smo različni. Navsezadnje je seks baje vedno manj pomemben s starostjo... Če je obema ok, da sta brez ali pa da sta z drugimi ali da pač vsake toliko nekaj, kar je enemu ok, pa drugemu ni... potem dela. Ne vem pa, če vama je ok. Kaj pa če v eni seansi zamenjata položaje tako, da je nekaj njemu ful, nekaj tebi ful, pa sta potem oba zadovoljna? Če je fora v tem?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
20.7.2012 20:11:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: življenje brez seksa
22.7.2012 19:51:33   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
...kot da telesa nista za skupaj.
Kar je lepo meni ni njemu, kar njemu ni meni ....

Po moje od spolnosti pričakujeta različne stvari. Oba bi sicer rada sprostitev da en išče sprostitev kot šport, drugi sprostitev v varnem objemu. Lahko pa se razlikujeta tudi kako drugače, glede spolnosti.

Če pozabita na reklame, filme, okolje in se vrneta na "začetek". Spolnost ni nekaj kar "uporabljamo" da se počutimo bolje. Spolnost je nekaj, kar je vrhunec medsebojne ljubezni. Če ta medsebojna ljubezen ni tista, varna, ljubeča,... ampak je pač "ljubezen" kot jo poznamo v povprečju, potem spolnost ne more biti vrhunec, ker pač ni tistega spodaj, podlage, katero spolnost dopolni.

In ker ni tiste podlage, se začne "boj" kako potegniti iz spolnosti čimveč za sebe (tisto, kar pač iščeš).

Verjamem da se z možem razumeta, da lepo "vozita" skupaj, ampak ravno v spolnosti se kaže tisto, kar je v vsakdanjem življenju preglašeno. Vspostavita čuteč varen medsebojni odnos pa se bo tudi spolnost spremenila, v njen bosta oba dobila dopolnitev odnosa namesto samo sprostitve.

Torej, če je spolnost med partnerjema sveta, potem daje v polnosti, če pa je zlorabljena za sprostitev pa tudi kaj več ne more dati.

Torej pravzaprav si lahko vesela da je pri vama tako kot je, ker to kaže na potrebo gradnje odnosa, v primerjavi z nekim parom, ki oba iz spolnosti dobita takšno sprostitev kot jo iščeta
in zato nikoli ne ugotovita, da je spolnost nekaj veliko več kot samo to.


< Sporočilo je popravil tehnofil -- 22.7.2012 19:52:33 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: življenje brez seksa
22.7.2012 20:03:20   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Navsezadnje je seks baje vedno manj pomemben s starostjo...

S starostjo sex postane bolj kvaliteten in bolj sproščen. Jaz bi to kar dala za pomembno v starosti. Samo zdolgočasene, naveličane pare sem slišala, da tak razmišljajo o sexu v starosti, ostali pa, da je takrat najlepše.
No, ker še nisem tako zeeloo stara, da bi da bi od sebe govorila, res upam, da nimaš pravih informacij user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: življenje brez seksa
23.7.2012 9:46:29   
ronja
S starostjo sex postane bolj kvaliteten in bolj sproščen.

To sigurno. Vseeno pa ni več tako pomembno, a je 2x na dan ali 2x na teden ali 2x na mesec;), recimo. Pravijo, da naj bi druge stvari takrat preglasile to. Ne vem, še nisem tam;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?