|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
6.9.2005 17:17:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
6.9.2005 17:19:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   S.S. LUNE-kdo smo...
6.9.2005 18:00:28   
Anonimen
B.A.

Aja, na seznam lahko dodaš še mojo mladost
Torej Matovilcica, 25, Koroška


No jaz vseeno začnem z vami.. se pravi jutri....
prepričatn sem pa uspela še očeta in mamo da mi bo mal lažje.
Le kako dolgo bosta zdržala?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   S.S. LUNE-kdo smo...
6.9.2005 18:33:26   
eva1
Cel dan sem čakala nate BA in na tale post...no pa začnimo...se prav veselim, da bomo skupaj premagovale te dni hujšanje...in upam da nam vsem uspe!!!

Sam neki mi ni jasno-a sadje se pol jutr lahko al kako? Pa zajtrk je šele v 12h, prej nč???

No pa srečno!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
6.9.2005 18:52:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   S.S. LUNE-kdo smo...
6.9.2005 19:48:43   
tinaaja
Punce jaz sem z vami, ampak ne 3MD, Montignac... Sem sla v nabavo zdaj po polnozrnate testenine, moko, kruh, riz,meso,...
3 x hura za vse nas z voljo..

Drugace pa je 3MD moja stara znanka, tako da bom morda lahko prispevala kaksen nasvet

za nas!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   S.S. LUNE-kdo smo...
6.9.2005 19:52:51   
Anonimen
Eva1... seveda lahko že pred 12 ješ sadje... celo zaželjeno je... seveda pa, kot je rekla B.A. ne mešaš sadja med sabo....

Sam mislim da lahk maš med obroki tud malice... sadne... pa ne lih na 4 ure.... jaz sem jih nazadnje imela na 2 uri

No mene že mal stiska kako bo.....
Sicer sem paže dans imela čist dietno prehrano... vsaj kar se tiče količin
Jutr pa moj najljubši dan.... poleg OH dan s tortico na konc.

Kaj mislite a lahk namest tortice kar čokolado pojem

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   S.S. LUNE-kdo smo...
6.9.2005 20:17:32   
tinaaja
Matovilcica, seveda lahko cokolado pojes, naceloma bi morala pojesti zmeraj zraven rebro jedilne cokolade, kao za preprecitev alergij. Mnenja glede tega so zelo deljena.. V navodilih pise torta, pecivo, sladoled ... Ce ti pase cokolada jo je bolje pojesti nekaj kosckov, kot pa da cez 2 dni zmlatis veliko Milko

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   S.S. LUNE-kdo smo...
6.9.2005 20:51:29   
afnapika
Še mene plisss zraven, sem se javila na spodnji post (nikoli ni prepozno a ne...)   


Dunja

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   S.S. LUNE-kdo smo...
6.9.2005 22:11:25   
Anonimen
Saj jutri pa lahko jeste kruh. Na dan OH ga pa ne smete. Kruh se lahko je poleg kosila in večerje na beljakovinski in škrobni dan, na dan OH pa praviloma ne, razen slano pecivo (pizze, krekerji, ...).

In ja, jaz sem danes in velikokrat na beljakovinski dan jedla ocvrto meso. Pa ni bilo nič narobe, so kile šle ravno tako dol.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   S.S. LUNE-kdo smo...
7.9.2005 7:47:50   
tinaaja
Blacky, je verjetno odvisno kok kil imas za dol dat.. Nekdo, ki jih ima 20 za zgubit, bo hujsal kljub grehom ala ocvrto meso, nekdo ki jih ima samo 5 viska, pa ne ali pa zelo pocasi.
po pravilih diete ocvta hrana ni priprorocljiva. jaz se bi takim zadevam odpovedala vsaj v casu hujsanja, da dosezem svoj cilj.
Pa uspesen prvi hujsarski dan vsam zacetnicam - jaz ze spila kozarec vode z limoninim sokom po navodilih Montignaca kislo

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   S.S. LUNE-kdo smo...
7.9.2005 9:28:37   
soncece24
Blacky, super da se je javila tudi ena iz sosednje, izkušene skupine. Hvala za nasvet in se priporočamo še za kašnega, saj maš sigurno več izkušenj s to dieto kot pa me, ki smo še "zelene". Upam, da ne boste jezne, če bomo k vam skočile po kak nasvet ali pa se prijokale, ko bomo potrebovale malo vzpodbude od vas, ki ste že pogumno pregurale prvi mesec.

Punce, pričakujem, da bo prvi teden kr hud, tako da vam želim ves pogum sveta!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   S.S. LUNE-kdo smo...
7.9.2005 9:44:24   
biba77
Soncece24, bos vidla, da sploh ni tako hudo.

Jaz sem kar noter padla... Mogoce mi je se najtezje med prvo in tretjo uro, ko sem se v sluzbi in se nimam kosila pred sabo.
Zvecer pa vcasih sploh nisem lacna... Pa, ne vem, ce je to zato, ker imam sele okoli pol cetrte ure kosilo, al zaradi same diete...

Saj bo...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   S.S. LUNE-kdo smo...
7.9.2005 9:46:39   
soncece24
mene je najbolj strah zaradi mojga , ki se zvečer najeda pred tv, pol pa meni tak diiiiši . Pa ne ve še, da mam dieto. Sicer sem si zadale en trik, da ga pač ne bom pustila kuhat, ampak bo večerjal z mano, kar bom jaz pri dieti jedla (njemu je itak vseeno, sam da je hrana) . Sicer pa njemu tudi nebi škodla kaka kilca dol

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   S.S. LUNE-kdo smo...
7.9.2005 9:54:08   
biba77
soncece24,
moj lubi vsako vecer obilno poje.
In jaz mu se pomagam skupaj naret: kdaj sendvice, kdaj solate (ce je mesna, ko nimam beljakovinskega dneva, pac mora probat, ce kaj manjka, ker jo na slepo skupaj zmesam).
Ko se spravi na cokoladice zvecer (skoraj redno... ), spijem 3 dcL vode; ce pa ne pomaga, pa dam v usta par arasidov.
Al pa v skrajni sili vzamem kak sadez. Ampak, ne rada.
Najboljsi trik pa je, da si umijem zobe in se prepricam, da itak ne bi imelo okusa, karkoli bi dala v usta...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   S.S. LUNE-kdo smo...
7.9.2005 9:57:14   
soncece24
uuuu, astra, to z zobno pasto je pa super ideja

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   S.S. LUNE-kdo smo...
7.9.2005 10:20:56   
Anonimen
Jaz sem pa ugotovila, da če imam čigumi v ustih da sem manj lačna... al pa zluštana....
Sam... pol na dam požvečim celo škatlo čigumijev.....
Po moje še vedno boljš kot da bi šla jest čokolado l pa kaj takega.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   S.S. LUNE-kdo smo...
7.9.2005 10:28:31   
Anonimen
Kaj pomeni zraven nicka številka 30?Pa ja ne moja leta, ker si me potem postarala za dobre 4 leta in me je skoraj kap .Pa tudi toliko kg se nimam za znebit ???

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   S.S. LUNE-kdo smo...
7.9.2005 15:56:06   
bobek05
JAz sem začela z dieto v ponedeljek in za moj 1. B dan sem jedla špinačo z jajčko..

Včeraj pa je bil moj Š dan pa sem jedla rižoto s korenčkom, grahom in porom - fenomentalno dobro (za konec pa še malo peteršilja)..

Danes na moj OH dan mi je mož skuhal testenine s paradižnikovo omako in gobicami - sebi je potem dal gor še parmezan.. Jedla pa sem še tudi zeleno solato. Zvečer pa pride na vrsto TORTICA!!!!! Jupiiiiiii!

Aja, hotela sem omenit to, da nekatere zvečer jejo nekaj drugega kot so jedle za kosilo (čeprav spadajo živila v tisti dan), jaz pa sem razumela da ješ ISTO kot za kosilo, le pol manj in tega se tudi držim...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?