|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   partnerska terapija - kje?
19.8.2012 22:21:35   
artista7
Zanima me, kje bi lahko našla mediatorja ali dobrega svetovalca za partnersko terapijo? Se oba strinjava, da bi šla nekam, ampak ne vem kam. Sprva sem mislila celo Milivojevića, pa je menda dosti zaseden - če pa ve kdo zanj. kako do njega, kaka so vaša mnenja? Ali predlagate kakega drugega dobrega? Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: partnerska terapija - kje?
19.8.2012 23:08:43   
Masha_M
Milivojević ima ceno 100 € na uro, poleg tega je v Ljubljani samo približno 10 dni na mesec, tako da je daljša kontinuirana terapija pri njem skoraj nemogoča.

Če te obiski pri njem vseeno zanimajo poišči njegovo spletno stran, na njej njegov e-mail in mu piši. Zaradi zasedenosti pa zna odgovoriti morda šele čez par dni...

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: partnerska terapija - kje?
19.8.2012 23:46:37   
maniac
midva sva hodila na družinsko posvetovalnico in sva bila zelo zadovoljna. imajo svojo spletno stran (http://www.druzinska-posvetovalnica.si/) z vsemi podatki.

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: partnerska terapija - kje?
20.8.2012 9:53:14   
artista7
sem pogledala, kake pa so cene? pozna kdo še kake v drugem kraju izven Ljubljane?

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu maniac)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: partnerska terapija - kje?
20.8.2012 11:09:46   
nestea
Midva sva hodila k Sabini Šilec, Domžale in bila oba zelo pozitivno presenečena, zadovoljna oba. Meni vem, da je pomagala marsikaj spremeniti na bolje, sedaj gledam drugače, sem sestavila mozaik, dobila potrditev in predlog za popravke, meni je bilo všeč, ker sem opazila, da gradimo pogovor in ko smo zaključili, sem bila polna čustev, razmišljanj, besed, potem sem morala le spraviti vse to v svoje življenje. Meni je pomagala stopiti na višjo stopnico in midva skupaj sva veliko stvari popravila.
Zanimivo pa je, da ko sem jo predlagala svoji prijateljici, ki je imela tudi stisko v zakonu, je bil pa pravi polom po terapijah. Če bi meni dala takšne nasvete, bi zapustila prostor po prvi terapiji. In vedno je gledala na uro, v tisti minuti si moral zaključiti stavek, sicer smo podaljšali pogovor in plačali pol ure.

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: partnerska terapija - kje?
20.8.2012 11:19:21   
mari1234
Hej, iz izkušenj lahko res priporočim Polono Fister. Mislim, da je na več koncih, poglej si tukaj: www.pfs.si. Strokovno, profesionalno, z veliko človeške topline. In kar je važno - zares smo prišli do premikov, pozitivnih seveda.
Srečno!

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: partnerska terapija - kje?
20.8.2012 14:05:06   
artista7
ker si ne predstavljam, koliko to stane, me zanima, če lahko katera pove okvirno ceno. Lahko tudi na ZS, če je skrivnost. Na nobeni spletni strani namreč ni avedeno.

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu mari1234)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: partnerska terapija - kje?
20.8.2012 14:52:59   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: nestea

In vedno je gledala na uro, v tisti minuti si moral zaključiti stavek, sicer smo podaljšali pogovor in plačali pol ure.


Tole je pa grdo in neprofesionalno. Pogovor mora voditi sama tako, da pet minut pred koncem pocasi strne in privede ljudi do smiselnega zakljucka. Vse ostalo je nateg za denar, sori.

Enkrat sem imela eno instruktorko za jezik tako...itak sem prisla s tocno dolocenimi vprasanji, vse stavke izpisane..ampak ce je blo 2minuti cez mi je obracunala od urne postavke kolko prideta tisti dve minuti...grozljivo.

(odgovor članu nestea)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: partnerska terapija - kje?
20.8.2012 14:53:23   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: artista7

ker si ne predstavljam, koliko to stane, me zanima, če lahko katera pove okvirno ceno. Lahko tudi na ZS, če je skrivnost. Na nobeni spletni strani namreč ni avedeno.


sem ti poslala ZS.

(odgovor članu artista7)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: partnerska terapija - kje?
20.8.2012 22:09:51   
artista7
hvala vsem za odgovore. Bom raje poslala povpraševanje. Trenutno stvar poskušam rešiti preko knjig, mora pa tudi še on kaj narediti... mislim da rabiva pač nekoga od zunaj, ker tega res ne morem reševati npr z njegovo družino, kot on to dela... oz to sem še celo sama padla... ma brezveze vse skupaj

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: partnerska terapija - kje?
20.8.2012 23:31:15   
maniac
jaz sem plačevala po 40 eurov na uro, ampak je že par let od tega, tako da ne vem, ali so cene ostale enake. je pa terapija neprimerljiva s knjigami in če si lahko to privoščiš, ti res priporočam, da greš oz. gresta. ni ravno poceni, ampak meni je bil denar naložen v partnerski odnos vreden več kot nove obleke, frizura, revije, fitnes itd. pa zelo pomembno je, da najdeš terapevta, s katerim se ujameš - midva sva prej sprobala dva druga, ki nama nista ustrezala. tako da ne obupat, če ti pri enem ne bo ok user posted image

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: partnerska terapija - kje?
23.8.2012 9:52:34   
Anonimen
Se en link ti pripopam, s clankom na to temo objavljenjim na RR:
http://www.ringaraja.net/clanek/uspesno-partnerstvo_4543.html

glede na to, da je v clanku tudi link to psihoterapevtke, ne bo reklama, ce ti pripopam se tega: http://emosens.si/

(odgovor članu maniac)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: partnerska terapija - kje?
24.8.2012 21:46:02   
roberta
Mojima prijateljema je pomagal tale terapevt: http://www.zavod-priusovih.si/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: partnerska terapija - kje?
24.8.2012 22:11:08   
Paštetka
60 €/uro / osebo v MB se ne spomnim imena zdravnice, ima pa skoz tudi neka predavanja. user posted image pa stroga je, nepopustljiva. Osebno mi ni všeč, čeprav se vidi, da zna kaj počne in tudi pokrpa zakon, če si to oba partnerja želita.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 24.8.2012 22:13:57 >

(odgovor članu roberta)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: partnerska terapija - kje?
7.10.2012 1:55:36   
komarka
Živjo!
Različni terapevti delajo tudi po razčičnih sistemih oz kako naj rečem modelih terapije..tako da že tu je pesrto od logo treapije, imago terapije...gestaltterapije moraš ugotovit kaj vama ustreza. midva sva šla na relacijsko družinsko terapjo(Gostečnikova šola), se najdejo centri po vsej sloveniji..cene so dovisne od regij..v lJ je bilo med 35 in 40€.

Tud nama se ni zdelo nujno,sva se počasi odločala,ampak kos e začne pucat sešele zaveš da je bilo res potrebno! pogum!

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: partnerska terapija - kje?
12.12.2012 13:07:17   
carmencita
Mi smo bili zelo zadovoljni z ga. Aleksandro na SIMBIOZI
cena je 50EUR (bila nekje pol leta nazaj). Res super svetovalka. So pa nekje v centru Ljubljane

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: partnerska terapija - kje?
12.12.2012 13:12:13   
urška
dr. Radetič, zavod aleksandra, družinski terapevt in mediator. car!

(odgovor članu carmencita)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: partnerska terapija - kje?
24.12.2012 12:40:08   
nokiamb
Pozdrav,
lahko katera predlaga kakšnegadobrega terapevta za pare v Mariboru?
Hvala

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?