|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noseča v Avstriji
3.9.2012 13:58:44   
breskvica89
Prosim za pomoč!

Ravnokar sem na testu zagledala user posted image in se mi je v glavi najprej pojavilo nepopisno veselje, kmalu za tem pa tisoč in eno vprašanje in seveda tudi malo strahu, čeprav verjamem, da se bodo stvari na koncu uredile.

V avstriji sem redno zaposlena od aprila letos in imam tukaj prijavljeno začasno bivališče, torej sem stalno še vedno prijavljena v Sloveniji. Tudi fant je prijavljen v Sloveniji, vendar na drugem naslovu in je še študent.
Zanima me koliko časa moram biti redno zaposlena, da sem opravičena do porodniške, če sploh sem, in ali se mi slučajno bolj splača stalno prebivališče prijaviti v Avstriji.

Malo me je strah za otrokovo prihodnost, zato vas lepo prosim, da mi čimprej odgovorite.

Lp, zaskrbljena bodoča mamica**
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Noseča v Avstriji
3.9.2012 16:05:32   
constanca
Mislim, da je tako, da ce si tam zaposlena imas tudi pravico do porodniske.

Glede na to, da so potem pogoji boljsi za porodnisko v Avstriji, potem je bolje, da jo imas od tam. Mislim, da ti ni treba bit tam prijavljljena, gotovo pa to olajsa zadevo.

Pozanimaj se na gebietskrankenkasse v tvoji okolici.

Pa lepo nosecnosti ti zelim in enega zdravega otrocka. No, ali pa dva:)



(odgovor članu breskvica89)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Noseča v Avstriji
3.9.2012 16:16:10   
breskvica89
Najlepša hvala za hiter odgovor! Res sem ti zelo hvaležna!
Moj dan skoraj ne bi mogel biti boljši :))

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Noseča v Avstriji
3.9.2012 16:36:00   
malaMravljica
Jaz tudi zelim lepega, pridnega in hitrega dojencka v Avstrijo :-))

(odgovor članu breskvica89)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Noseča v Avstriji
3.9.2012 18:08:42   
breskvica89
Hvala!!<3***

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?