|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odločba za ZPV - na koga se obrnit??
8.9.2012 12:38:12   
*mačka*
Tako dobili smo odločbo o znižanem plačilu vrtca user posted image - smo v devetem razredu!?!?
Jaz brezposelna, partner plača nič posebnega, en otroček.
Živiva pri njegovih v dveh sobicah, za prevoz imava dve stari kripi. ok imava hiško na sosednji parceli, (HIŠKO, ne VILO) katera se še gradi, za katero odplačujeva kredit, nobenih prihrankov...
DEVETI RAZRED??? DO OD PONOVEM NISEM VEČ UPRAVIČENA!?!?!?! user posted image
Na koga se obrnt da mi tole odločbo pogleda????
Men nikakor ne potegne, imava pa o tem oba bol malo pojma, da bi sama gledla. user posted image
Porkaš smo res med najbogatejšimi v tej preljubi državi???? SE nism še na nobenem seznamu bogatih našla user posted image
Uglavnem socialna?? kaka računovodkinja?? kr do župana??
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odločba za ZPV - na koga se obrnit??
8.9.2012 13:23:29   
2sneg13

IZVIRNO SPOROČILO: *mačka*

Tako dobili smo odločbo o znižanem plačilu vrtca user posted image - smo v devetem razredu!?!?
Jaz brezposelna, partner plača nič posebnega, en otroček.
Živiva pri njegovih v dveh sobicah, za prevoz imava dve stari kripi. ok imava hiško na sosednji parceli, (HIŠKO, ne VILO) katera se še gradi, za katero odplačujeva kredit, nobenih prihrankov...
DEVETI RAZRED??? DO OD PONOVEM NISEM VEČ UPRAVIČENA!?!?!?! user posted image
Na koga se obrnt da mi tole odločbo pogleda????
Men nikakor ne potegne, imava pa o tem oba bol malo pojma, da bi sama gledla. user posted image
Porkaš smo res med najbogatejšimi v tej preljubi državi???? SE nism še na nobenem seznamu bogatih našla user posted image
Uglavnem socialna?? kaka računovodkinja?? kr do župana??
LP


Umiri se. Preglej vse dohodke iz leta 2011 ( oz iz 2010, če je to še decemberska vloga). Sigurno ne štima. Piši pritožbo, čimprej. Koliko dokladov imate? Sklepam da tudi tu izvisite.
Pa sem mislila,da smo samo mi bogati.user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *mačka*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odločba za ZPV - na koga se obrnit??
8.9.2012 13:55:30   
*mačka*

IZVIRNO SPOROČILO: 2sneg13


Umiri se. Preglej vse dohodke iz leta 2011 ( oz iz 2010, če je to še decemberska vloga). Sigurno ne štima. Piši pritožbo, čimprej. Koliko dokladov imate? Sklepam da tudi tu izvisite.
Pa sem mislila,da smo samo mi bogati.user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image


Pišem pritožbo??? Na kaj?????? Da se ne strinjam s tem user posted image Ampak če ne vem če so kej narobe zračunal. Ok prihodke lahk preverim, ka pa te nepremičnine???
Tle bi rabla pomoč nekoga. Koga???

(odgovor članu 2sneg13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odločba za ZPV - na koga se obrnit??
8.9.2012 14:34:08   
Gwendolen
Glede vrednosti nepremičnin se CSDji sklicujejo na podatke GURS - koliko je ocenjena vrednost nepremičnine po popisu. Če imate možnost, bi bilo najbolje, da se hišo že vpiše v kataster stavb, dobi hišna številka in se prijavite na tem naslovu. Potem se pa upošteva samo tisto, kar presega cenzus primerne bivalne površine za vašo družino in ne celotna vrednost nepremičnine (zdaj se vam namreč to upošteva kot premoženje, saj ne živite tam)...

_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu *mačka*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odločba za ZPV - na koga se obrnit??
8.9.2012 15:18:06   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: *mačka*
kr do župana??




župani nimajo kaj dosti besede pri tem; samo pri določitvi osnovne cene oskrbnine v vrtcu so zraven, ostalo pa je stvar države


poslala sem ti ZS

(odgovor članu *mačka*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odločba za ZPV - na koga se obrnit??
8.9.2012 16:16:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *mačka*


IZVIRNO SPOROČILO: 2sneg13


Umiri se. Preglej vse dohodke iz leta 2011 ( oz iz 2010, če je to še decemberska vloga). Sigurno ne štima. Piši pritožbo, čimprej. Koliko dokladov imate? Sklepam da tudi tu izvisite.
Pa sem mislila,da smo samo mi bogati.user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image


Pišem pritožbo??? Na kaj?????? Da se ne strinjam s tem user posted image Ampak če ne vem če so kej narobe zračunal. Ok prihodke lahk preverim, ka pa te nepremičnine???
Tle bi rabla pomoč nekoga. Koga???

Če ti alinee glede nepremičnin niso jasne, pojdi v pristojno geodetsko pisarno, kjer ti bodo vsako alineo znali razložiti ... tisti na CSDju pojma nimajo kaj je kaj.

(odgovor članu *mačka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
8.9.2012 18:18:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odločba za ZPV - na koga se obrnit??
10.9.2012 10:38:03   
t5t6
Pojdi lepo po vrsti, prvo vzami obe dohodnini in preveri, če ti zneski kolikor toliko štimajo, v nulo ne bodo ampak poglej da ni nekih velikih odstopanj, poglej če so ti dali še kaj tagega notri kar po tvojem nebi smeli. Potem poglej, če so ti dali prihranke na računih in če so v redu. Avtomobilov predvidevam, da ti niso dali pod premoženje, tako, da ostane samo še hiša za razčistit. Na Gursu poglej vrednost parcele in hiše, to lahko sama preveriš preko spleta, ta znesek pomnoži s 3,41% in morala bi dobiti to kar so vnesli pod rubriko premoženje. Vem da zgleda težko ampak ni samo počasi in natančno in potem spiši čimprej pritožbo na pristojni CSD. In kot je že ena rekla, za hišo v izgradnj čimprej pridobi hišno številko in prijavite se tam, tako da boste drugo leto na boljšem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odločba za ZPV - na koga se obrnit??
10.9.2012 10:38:10   
tajtaja
Mi pa v naši nepremičnini živimo, pa so nam vseeno upoštevali. Sem se pritožila, pa zdaj čakam na odgovor že več kot pol leta.user posted image

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: odločba za ZPV - na koga se obrnit??
10.9.2012 11:34:21   
t5t6
Ja saj so tudi meni obračunali hišo oz parcelo, ampak nam so obračunali razliko nad primerno velikostjo. Sicer mi njihov znesek ni jasen na noben način in sem se tudi jaz pritožila, je pa ta znesek vseeno manjši kot če ti obračunajo celo nepremičnino, ko v njej nisi prijavlje in je ne oddajaš.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: odločba za ZPV - na koga se obrnit??
10.9.2012 12:13:55   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: t5t6

Ja saj so tudi meni obračunali hišo oz parcelo, ampak nam so obračunali razliko nad primerno velikostjo. Sicer mi njihov znesek ni jasen na noben način in sem se tudi jaz pritožila, je pa ta znesek vseeno manjši kot če ti obračunajo celo nepremičnino, ko v njej nisi prijavlje in je ne oddajaš.


Pri nas je bilo podobno. SIcer sem celo našla princip, po katerem so prišli do številke, ampak je popolnoma napačen - tako se ne more delat. Naša jhiša je po njihovih standardih preveilka za 9 m2. Stoji na miniaturni parceli (280 m2), pa so nam ta presežni, luksuzni delež ocenili na 40.000 EURuser posted image . Imajo pritožbo, bomo še neklaj mesecev čakali - tudi prav, če dočakam popravek te njihove nore ocene.

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: odločba za ZPV - na koga se obrnit??
11.9.2012 8:42:24   
bskrle
Prosim za pomoč družinsko pobodu, pošlji jim skenirano odločbo in napiši, to kar si tukaj.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?