|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 14:06:15   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Paštetka, a uradna oseba, ki npr. izdaja osebne izkaznice je pristojna za red v vrsti pred njenim okencem? Res?Krajevno? Stvarno?


Ne, ima pa veliko večjo moč in možnost, da naredi red, od tebe. . Lahko mu reče, da se postavi v vrsto. A, ne? ne rabi mu vzeti dokumentov, dokler ni na vrsti? je tako?

In ja, sem doživela na CSD, ker je precej takih burknežev zaradi te nove zakonodaje, da je uradna oseba poklicala varnostnika in ga odstranila, ker se ni hotel postaviti v vrsto. Zakaj tega ne bi mogla storit?

Pa ne se zdaj obešati na vsako besedo, ampak poskusi primer razumeti v kontekstu.

In kaj boš ti reva v vrsti naredila? Mu rekla, da to ni kulturno? Kaj ti bo rekel pred vsemi: Brigaj se zase. Boš poklicala policijo? Kaj lahko ti storiš? Tudi, če ste trije v vrsti in ga odneset__e nazaj v vrsto, vas lahko toži za napad, ker nikjer ne piše, da ne sme tam stati... e vidiš...tako je to v naši državi in jajcanje z ljudmi brez hrbtenice, brez kulture...

Če komu paše takšen način življenja in mu to je to omogočeno, zakaj pa ne. MEni ne paše, in tega zato ne počnem, niti ne učim moje potomce.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 12.9.2012 14:11:13 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 14:07:38   
sazi
Paštetka, a uradna oseba, ki npr. izdaja osebne izkaznice je pristojna za red v vrsti pred njenim okencem? Res?Krajevno? Stvarno?

Za red v vrsti so dejansko odgovorni tisti, ki v vrsti stojijo. AMpak če oseba za okencem za stranko sprejme nekoga, ki se je vrinil, mu da vedeti, da je storil prav - vrinil se je, prišel na vrsto in bil "postrežen". Tak se bo naslednjič zagotovo vrinil brez pomisleka. Že večkrat sem doživela, da je kdorkoliže, ki je bil za okencem lepo rekel, "gospod, tile so bili na vrtsi pred vami - in ponavadi se je prerivač odpravil ne samo na konec vrste, ampak kar ven. Se pa najdejo tudi taki, ki potem jezo stresajo naokrog.

Sem mnenja, da če se ves čas opozarja na napake - zelo dosledno, se jih počasi tudi odpravi.
Drug primer: pri nas radarji na cestah ne dosežejo skoraj nič - vsaj ne omembe vrednega. Kjer so v tujini postavili radarje, kjer hitrost merijo vsem med točko A in B in VSI, ki so bili prehitri, dobijo kazen, zdaj kar naenkrat ni prehitrih voznikov (vsaj na tistih odsekih ne). Če bi pri nas dosledno kaznovali VSE, ki kršijo pravila, bi se mnogo ljudi začelo ravnati po pravilih - ker ni več zelo velike možnsti, "saj mogoče mi pa rata".

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 14:16:46   
Paštetka
Drug primer: pri nas radarji na cestah ne dosežejo skoraj nič - vsaj ne omembe vrednega. Kjer so v tujini postavili radarje, kjer hitrost merijo vsem med točko A in B in VSI, ki so bili prehitri, dobijo kazen, zdaj kar naenkrat ni prehitrih voznikov (vsaj na tistih odsekih ne). Če bi pri nas dosledno kaznovali VSE, ki kršijo pravila, bi se mnogo ljudi začelo ravnati po pravilih - ker ni več zelo velike možnsti, "saj mogoče mi pa rata".


no, tudi to je to o čem govorim. Pa vedo, da je tako, pa nič ne naredijo, da bi to preprečili...

Jaz bi plačala, ker zagovarjam tezo, da naj vsak odgovarja za svoja dejanja. Drugi ne bo, ker je našel luknjo in mu "država" tega ne prepreči.




(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 14:19:00   
uškinamama
In kaj boš ti reva v vrsti naredila? Mu rekla, da to ni kulturno? Kaj ti bo rekel pred vsemi: Brigaj se zase. Boš poklicala policijo? Kaj lahko ti storiš? Tudi, če ste trije v vrsti in ga odneset__e nazaj v vrsto, vas lahko toži za napad, ker nikjer ne piše, da ne sme tam stati... e vidiš...tako je to v naši državi in jajcanje z ljudmi brez hrbtenice, brez kulture...


user posted image  Seveda, jaz uboga reva v vrsti s štirimi  ne morem nič. Uradna oseba, ki za šalterjem dela, pa lahko sledi  dogajanju v vrsti, preverja istovetnost, razlaga obrazce....ah, ja.

Vsi so krivi , samo jaz ne user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 14:25:45   
Tutan
No, jaz načeloma nisem tiho. Mislim, če se nekdo vrine v vrsto mu pač pokažem, kje je konec vrste. Potem pa verjetno še kdo drug pojamra, da to pa res ni lepo. Če kaj drugega ne, je temu človeku vsaj nelagodno, če že upošteva ne.

Recimo - dam primer Anglijo. Pri njih čaka kopica ljudi na avtobus. Na avtobus bodo šli točno tako, kot so prihajali na postajo. Ne bo nobenega prerivanja, lepo po vrsti gor.
Pri nas pa udri po narodu, jaz moram biti prvi.

Vse se začne pri kulturi ljudi. Sprevodnik, voznik - pri tem nimata nič.


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
12.9.2012 14:29:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 14:30:55   
uškinamama
Metulj, Tutan...smo že trije. user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 14:31:26   
Paštetka
Vsi so krivi , samo jaz ne


ne razumem, kaj želiš s tem povedati.
Kaj sem jaz kriva, če se nekdo preriva, mu rečem, pa se obregne vame, par folka se nasmiha njegovim izjavam... tip pa vsak dan naprej isto počne še pri drugih šalterjih....

kaj sem kriva, če ne storim ničesar in sem tiho in tip počne še naprej isto ...

Kot sem napisala, če sem kriva, potem to plačam, ker je to moj slog življenja, če leti ta zgoraj citirani stavek na mene.
in ne nisem kriva, če tega drugi nimajo v sebi. user posted image


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 14:31:33   
uškinamama
[.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 14:37:28   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
Če me otrok vpraša, zakaj midva stojiva v vrsti, drugi se pa lahko preriva, ga učim, da to ni prav, da obstajajo pravila, ki se jih moramo vsi držati.


uhaaa, a sm jz edina tok nesramna, da takemu modelu konkretno in glasno zabrusim (tko da se ziher po celem prostoru slisi), da se nima kaj drenjati? user posted image so mi ze enkrat v vrsti zaploskali, resno, hehe, ocitno so samo cakali, da nekdo kaj zine user posted image


ko boš imela s takšnimi in drugačnimi cigani posla.... se javi. Jaz bom raje tihouser posted image nisem za to tam, da bom red delala.
Red si naj vsak sam naredi.

Nekatere občine imajo zelo lepo rešeno. Tudi v čakalnicah pri zdravniku, da se izognemo takšnim situacijam, nerganju, prerivanju. Odtrgaš številko in čakaš, da se posveti tvoja, vstopiš. Vmes še lahko greš na kavico, če si pravilno izračunaš tajming. Problem rešeni. Ekola, to je to kaj jaz pravim, vse se da zelo lepo rešiti, samo če kdo želi. Naj postavijo taka pravila zakone, Iščejo rešitve, da jih ne bo možno zaobiti. Če ne, se pa naj učijo na napakah oz. dopolnjujejo pravila, da to ne bo mogoče.


< Sporočilo je popravil Paštetka -- 12.9.2012 14:40:21 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 14:37:52   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Vsi so krivi , samo jaz ne


ne razumem, kaj želiš s tem povedati.
Kaj sem jaz kriva, če se nekdo preriva, mu rečem, pa se obregne vame, par folka se nasmiha njegovim izjavam... tip pa vsak dan naprej isto počne še pri drugih šalterjih....

kaj sem kriva, če ne storim ničesar in sem tiho in tip počne še naprej isto ...

Kot sem napisala, če sem kriva, potem to plačam, ker je to moj slog življenja, če leti ta zgoraj citirani stavek na mene.
in ne nisem kriva, če tega drugi nimajo v sebi. user posted image




Nekaj sem zbluzila s citati.

Sama se ne želiš izpostavit (ker se eni muzajo, prerivač se obregne vate...) pričakuješ pa od nekoga drugega, da uredi zadeve zate . Pa ni vpleten, ne pristojen, mogoče niti ne sledi dogajanju v vrsti, ker dela svoje delo.

Jaz jasno in glasno zahtevam, da se vrne v vrsto. Tudi pred mojo Uško. Da ve  in vidi, da se ne smemo prerivati v vrsti in da ne smemo pustit, da nas kdo prehiteva.  Tu pri nas rečemo : Chi tace , acconsente. Kdor je tiho, dovoljuje (takšno ravnanje)  . In jaz ga ne. Sori.  Če kdo prosi za mesto pred nami , pa se tudi da zmenit user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 14:44:55   
Paštetka
Sama se ne želiš izpostavit (ker se eni muzajo, prerivač se obregne vate...) pričakuješ pa od nekoga drugega, da uredi zadeve zate . Pa ni vpleten, ne pristojen, mogoče niti ne sledi dogajanju v vrsti, ker dela svoje delo.


NE, to ni res. ČE sem tiho, še ne pomeni, da njegovo dejanje obravnavam, niti oz. pa sploh, da pričakujem, da to nekdo x uredi namesto mene.. Ne moreš ti govoriti v mojem imenu, kaj si jaz mislim in kaj pričakujem.

Od pristojnega, odgovornega, od tiste osebe, zakona, pravilnika, uredbe...ki lahko to uredi pričakujem, da uredi stvari, da se ne bodo dale kršiti in da bodo pravila, zakoni, predpisi... veljali za vse enako. To jaz pričakujem.





< Sporočilo je popravil Paštetka -- 12.9.2012 14:49:23 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 14:46:21   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


Briga njega, kaj si folk o njem misli, koliko se ti na trepalnice mečeš, četudi to omeniš osebi za šaltarjem, če oseba, ki je tam pristojna, takih dejanj ne prepreči...







ko boš imela s takšnimi in drugačnimi cigani posla.... se javi. Jaz bom raje tihouser posted image nisem za to tam, da bom red delala.
Red si naj vsak sam naredi.


Kaj zdaj? Naj dela red uradna oseba ali vsak sam? user posted image


Kaj me kdo nauči citirat user posted image

< Sporočilo je popravil uškinamama -- 12.9.2012 14:47:24 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 14:53:15   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


Briga njega, kaj si folk o njem misli, koliko se ti na trepalnice mečeš, četudi to omeniš osebi za šaltarjem, če oseba, ki je tam pristojna, takih dejanj ne prepreči...







ko boš imela s takšnimi in drugačnimi cigani posla.... se javi. Jaz bom raje tihouser posted image nisem za to tam, da bom red delala.
Red si naj vsak sam naredi.


Kaj zdaj? Naj dela red uradna oseba ali vsak sam? user posted image


Kaj me kdo nauči citirat user posted image


red naj naredi oseba, ki je za to odgovorna na tam v tisti upravi, stavbi, ...ne vem česa ne štekaš..
A je to šef, osebe za šaltarjem, če ta ne more... ne vem, zaradi mene čistilka, če je odgovorna za sprejemanje teh odločitev tam.
Tisti, ki lahko sprejema take odločitve.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 15:01:02   
uškinamama
Odločitev, da se nihče ne vriva pred menoj lahko sprejmem le sama. user posted image . Lahko ponižno gledam v tla in čakam, da pridem osma na vrsto namesto druga....ali pa stegnem jezik.

Je pa ideja o številkah nekje že vpeljna. Že leta kupujmo v trstu mortadelo na ta način user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
12.9.2012 15:01:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   [Brisano sporočilo]
12.9.2012 15:02:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   [Brisano sporočilo]
12.9.2012 15:04:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 15:20:36   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
NE, to ni res. ČE sem tiho, še ne pomeni, da njegovo dejanje obravnavam, niti oz. pa sploh, da pričakujem, da to nekdo x uredi namesto mene.. Ne moreš ti govoriti v mojem imenu, kaj si jaz mislim in kaj pričakujem.


je res. molk je tihi pristanek.

Ne ni res. ne moreš govoriti v mojem imenu. Mogoče pomeni to zate, si tako razlagaš, ampak jaz lahko demantiram to tvojo izjavo, ker to zame ne velja.
Lahko pa mi razložiš, kako bi izgledalo, če bi ilo po tvoje in bi vsi, ki se ne strinjajo s prerivanjem odprli usta in začeli govoriti. Kaos. user posted image Torej je spet rešitev ta, da se s tem ukvarja "tisti" ki je za to tam odgovoren oz. poskrbi za to, da se to ne bo v bodoče ponavljalo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 15:38:40   
Paštetka
Vzemimo še en banalni primer trgovca.
Torej greš v manjšo trgovinico, kjer se skoz nekdo preriva pred tebe, trgovec pa nič. Par dni stegneš jezik in opozoriš, tistega ki se preriva ali naroča preko vrste. Po parih dneh, verjami, da tega več ne boš storil in boš zavil v drugo štacuno. Če ta trgovec ne bo naredil reda, bo kmalu izgubil stranke in lahko štacuno zapre.
Predstavljaj si, da prideš v restavracijo, kavarno, kjer ni nobenega reda, kdor prej naroči prej dobi. Pa da se to ponavlja. A boš res vedno in povsod opozarjal na vse? Je to tvoja naloga? Privatniki, bodo sami sprejeli ukrepe, ker bodo morali preživeti
Zakaj država ne sprejme torej kakšnih ukrepov, da prepreči izkoriščanje oz. če hočeš, če ste se že zapele na uslužbenko na občini, da se prepreči prerivanje? Ker se enostavno nikomur ne da, saj ni ustrezo motiviran za iskanje teh rešitev. Zakaj? Ker še ni zadosti "sankcij". To je moja razlaga. Ker hodi v službo, zato, ker bo dobil plačo, ker jim je vseeno, kaj se dogaja za črto, kako se folk počuti,...samo, da je vsaka vrstica na papirju izpolnjena.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 15:48:21   
mateyka
In kaj boš ti reva v vrsti naredila? Mu rekla, da to ni kulturno? Kaj ti bo rekel pred vsemi: Brigaj se zase.


klic, to se te tud tiče in seveda rečeš - jaz sem. in sem nasikala tud uni za šalt_erjem. čakamo mi v vrsti ko race tam na matičnem in gre ful počasi. pa prideta dve nosečnice z eno taščo in se neki zrine ta tašča brez obrazložitve do une na okencu intam šepeta ko en zarotnik. in pol una na okecu brez obrazložitve nam in predvsem prvemu v vrsti kar začne rihtat posle. modelu (ki je bil tujec btw) ni nič jasno in skuša lepo povedat tej tašči da je vrsta in da je on na vrsti - in ga je prvo ignorirala in potem še neki jezikala kaj bi rad. je kar utihnil.
e pol sem pa jaz vzela besedo in sem rekla da če sprašuje kaj na naredi da naj vpraša tudi nas v vrsti, če se lahko vrine, ne samo uno na šalt_erju. in da bi lahko bila vsaj vljudna in nas obvestila, če so že noseče (in zgleda mutave - ok tega nisem rekla, sem bla res korektna user posted image ). da če ne ona da nas bi vsaj uradnica za šalt_erjem obvestila, saj če ona dela izjemo v vrsti naj nam vsaj pove, mar ne?
sam ja, cela vrsta mi je pritegnila in je blo pol obema kr nerodno. sam tko - treba je rečt, da se folk mal nauči reda, če ga še ne pozna.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 12.9.2012 15:56:53 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 15:50:25   
uškinamama
hmmm. mateyka, to kar si citirala kot moje...prosim popravi.To res niso moje besede user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 15:55:28   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


Lahko pa mi razložiš, kako bi izgledalo, če bi ilo po tvoje in bi vsi, ki se ne strinjajo s prerivanjem odprli usta in začeli govoriti. Kaos. user posted image


Kaos? Mogoče prvič. Drugič. In desetič. Potem pa bi se prerivači naučili, da prerivanje povzroči kaos. Hude besede. Nejevoljo. Upor mirno čakajočih v vrsti....In čez čas bi postalo samoumevno, da se ne prerivamo. Tako kot v Angliji. Ampak kot pravim lažje je gledati v tla in čakati pomoč.

Ne vem, porabljati energijo za spreminjati druge namesto sebe, se mi je vedno zdelo trapasto.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 15:57:29   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
hmmm. mateyka, to kar si citirala kot moje...prosim popravi.To res niso moje besede user posted image


ehh, zgleda da sem od paštetke vzela "citiraj" user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 16:00:19   
Paštetka
Recimo, da se me tri zdaj začnemo zbadati, nategovati user posted image user posted image (da ne bo spet katera dobesedno vzela) user posted image , žaliti. Torej po vajinem vsi ostali člani RR, ki spremljajo to debato in nič ne napišejo (so tiho), se strinjajo s tem početjem. Me si grozimo vedno bolj, zadeve se zaostrujejo, odgovorni na i RR pa še vedno nič. Po vajinem je to itak naša zadeva, saj smo uporabnice (kot npr. zadeva tistih, ki stojio v vrsti).
Mislim, da vse vemo kako bi se ta kurji dvbooj končal. Logiral bi se odgovorni na RR in bi me bile med izbrisanimi - enostavno bi nas Odlogiral.
Ni torej naloga ostalih uporabnic, da vključijo prste in tipkajo vsepovprek in nas spravljajo k zdravi pameti, nas učijo kulture.... To je naloga odgovornega tukaj.
Zakaj vam torej ni jasno, da bi moralo biti tako tudi v državnih institucijah????user posted image odgovorni narediti RED in ne posamezni državljani. Jaz nisem tukaj zato, da bom nekoga kulture učila, in reda, če ga to ni starš, vzgojnoizobraževalne institucije. Lahko si pa ustvarim o njem mnenje. user posted image

Od nobenega ne čakam, da o nekaj naredi zame, pričakujem, pa od odgovornega da bo poskrbel za taka pravila in red, da bo za vse enake in ne bo možnega "prerivanja"
Tudi na policijo čakam in pričakujem, da ulovi morilca nekoga in ne jemljem stvari v svoje roke. Tudi od sodišča pričakujem, da naredi odgovorno in ne jemljem v svoje roke pravice. Ne želim spreminjati državnih institucij, niti kogarkoli drugega, pričakujem pa, da je njegova naloga, odgovornost, da poskrbi za vse enako in enakopravno, če ne samo pravično.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 12.9.2012 16:14:30 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?