|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lune - day2
8.9.2005 8:35:17   
soncece24
Jutro!

Kak ste? Prvi dan je za nami in že gremo novim dogodivščinam na proti. Danes je škrobni dan in vse, ki mamo rade krompir bomo danes uživale

Včeraj sem mela malo težav zaspat, ker sem bila laaaaaačna, da je kr krulilo, zjutraj pa sem se zbudila super volje, naspana in nič lačna, drugače se zbudim, pa kruli

Za zajtrk mam spet lubenico, za kosilo pa še ne vem v kaki obliki bo krompir.

Zdaj pijem svojo grešno kavico (z mlekom) in čakam, da se ktera kaj javi...

Veliko sreče in volje vam želim v 2. dnevu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Lune - day2
8.9.2005 8:44:39   
mojchka
ooj,
jaz pa še vedno ne vem, če lahko pijem belo ječmenovo kavo (si jo naredim iz mleka), zato je raje ne bom... bom pa počakala na beljak. dan.
Za kosilo pa se še odločam ali bi riž ali krompir...
Lačna pa nisem bila včeraj... bolj sem bila lačna v glavi, ker sem nenehno mislila na to, da tistega piškota, ki ga je Luka pustil na kavču, ne smem itd.
(Hvla bogu, da se lahko je sadje, ker ga imam zelo rada)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Lune - day2
8.9.2005 8:47:42   
soncece24
nimam pojma za ječmenovo kavo, na beljakovinski dan jo sigurno lahko, drugače pa ne vem. Če ti je res ful dobra, bi jo jaz pila. ma neki greh pa ja moraš met, al ne

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Lune - day2
8.9.2005 8:49:13   
eva1
o soncece, pa smo preživele 1 dan...jst sm bla včeraj tut tko lačna, pa še ponoči se mi je mali nekaj zbujal in vsakič sem pomilslila, še malo pa bom jedla...pomoje sem obsedena s hrano!

Jst še ne vem, kaj bom jedla, po vsej vrjetnos ti pa kašno zelenjevno rižotko , pa veliko sadja vmes...pa bo!

Ja pri kavici se bom pregrešila ni kaj...že tko lepo diši...mmmm...

pa komej čakam jutri na toritico, pa na testenine...mljask, to bo dobr!!!

No toliko od mene za zdej, k že čaka!

Lep dan in uživajte!

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Lune - day2
8.9.2005 9:09:30   
mojchka
Ja, ja, OH dan je vsekakor naj naj najboljši.
Pašta, mmmmmmmmmmmmmmm.
Pa tortica!!!!!!!!!1

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Lune - day2
8.9.2005 9:11:15   
ma&he
No tud jst sem popila juranjo kavico in pojedla grozdje, sedaj pa že tenstam bučke, potem si bom skuhala pa še riž in solato. Drugač pa nisem ne vem kaj lačna, ampak predvsem požrešna z očmi.

Lp in čim manj lakote vam želim.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Lune - day2
8.9.2005 9:14:47   
Anonimen
Dan dober!
Jaz pa včeraj sploh nisem bila lačna... za večerjo sem pojedla polovico zrezka... več ga pa nisem mogla...

Danes pa.... sem slabe volje. Sem stopila na tehtnico pa kaže 1 cel kg več kot zadnjič. Sam sem (na srečo)pogruntala da je kriva , ki me je pravkar obiskala.. tako da sem se že mal potolažila.

Sicer pa za zajtrk sem mela jabolko.... kosilo bo definitivno neki krompirjevega....
Za večerjo pa najbrž koruza.... Sej vem da ni čist po pravilih sam... če se mi je pa takoooo lušta.

Držte se Lune moje. Bomo zdržale a ne?

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Lune - day2
8.9.2005 10:21:03   
smrček
Dannnn
Jaz sem ravnokar pri zajtrku, saj veste, predno otročka zrihtam, pol pa če še kaj časa ostane sem na vrsti jaz Privoščila sem si dve pomaranči, ki je ju razdelila na posamezne režnje in sedaj imam občutek, da sem pojedla zvrhan krožnik.
No ja včeraj je pa še kar šlo, pa še brez prekrškov

Danes bom kuhala kislo zelje in krompir (podobno kot v ono knjigi) mojemu bom pa še kos mesa zraven spekla in kosilo bo nared.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Lune - day2
8.9.2005 11:06:02   
Anonimen
Joj, sem trpela včeraj zvečer, ko si je moj dragi lepo naredil večerjo in jo mljaskal zraven mene.Mu še nisem povedala da sem na dieti, da se nebi spet zgodilo da ne zdržim in pol me bo hecal kako malo volje imam.Naj kar lepo vidi kako se kg topijo .

Tudi jaz sem ugotovila da imam 0.9 kg več kot sem navedla v prijavnih podatkih.To pa zato, ker sem se nazadnje vagala pred 1 tednom in sem pol kar napisala koliko je takrat bilo .

Danes sem že popapala sadje, za kosilo pa bo najverjetneje rižota z zelenjavo, ker v službi nimamo krompirja.

Malo pa me že stiska kako bom preživela sadni dan.Ne maaaaram sadja, bi raje zelenjavo.

Srček

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Lune - day2
8.9.2005 11:15:52   
biba77
Srcek, ti ne bi bilo lazje, ce bi mu povedala za dieto in bi se dogovorila, da te vzpodbuja??
Meni moj lubi lepo pomaga...
Vcasih se spozabi in mi kaj ponudi, pa recem: tega pa danes ne smem. In dobim lupceka, pa se opravici se in me pohvali. To tudi dobro dene...

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Lune - day2
8.9.2005 12:04:18   
afnapika
Tudi jaz včeraj nisem bila lačna, danes pa dosedaj dve nektarini, kosilo bo ob 4h, najbrž dušen riž in goooora solate.

Večerja, bo pa odpadla, ali pa nekaj od zelenjave.

Danes se še nisem pregrešila, včeraj sem pa malo prst pomakala v kislo smetano in kokos, ko sem pecivo pekla. Ga šparam za jutri. Recepta pa ne smem ponudit, a ne, da ne bom kregana...


(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Lune - day2
8.9.2005 12:04:48   
Anonimen
Srček... na sadni dan lahko ješ zelenjavo. Seveda ne kombiniraš sadj in zelenave.
Jaz ponavadi naredim za kosilo dušeno zelje al pa paradajz solato, al pa bučke v taki in onaki obliki....

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
8.9.2005 16:17:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Lune - day2
8.9.2005 16:23:11   
ma&he
A lahko na vitaminski dan ješ zelenjavo, a kaj? JAz bi jo velik raje kot sadje.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Lune - day2
8.9.2005 19:01:31   
Anonimen
Ma&he ja lahk ješ zelenjavo... sej v bistvu je to vitaminski dan.


(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?