|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izguba in nova nosečnost
19.9.2005 9:47:44   
CIPRESA
Briana

Sedaj bomo molili še mi s teboj in vem da bo uspelo da boš kmalu stisnila k sebi malo bitijce.

(odgovor članu brianna)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Izguba in nova nosečnost
22.9.2005 0:15:23   
KODA
Vso srečo BRIANNA!

(odgovor članu brianna)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Izguba in nova nosečnost
2.10.2005 17:07:19   
modrooka
Brianna,

težko mi je, ko berem vrstice, ki jih je zapisala tvoja žalost. Čutim, da ti je hudo, pa vendar ne poznam tvoje bolečine. Če pomislim, da bi izgubila svojo Ano, je bolečina nepredstavljiva. Verjetno je bila tudi tvoja taka.

Je pa sedaj prišlo novo obdobje - obdobje sreče, ko boš dobila svoje otročka, ki bo obogatil vajino življenje.

Vem, težko je preboleti, nemogoče pozabiti. Vendar se moraš vseeno iz vsega srca veseliti novega življenja in strah odriniti na stran. V svoje misli prinesi vedrino, veselje, optimizem.

Mislim nate in upam, da prav kmalu izvemo, kakšna sreča te je obiskala - fantek, punčka...

SREČNO in Bog naj bo z vami! user posted image

modrooka user posted image  s svojo družinico

(odgovor članu brianna)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Izguba in nova nosečnost
5.10.2005 22:48:08   
PBJ
Če se ne motim, je brianna prejšnji teden rodila  fletnega fantička Janžeta (mislim, da v 33. tednu) in zelo sem vesela zanjo, čeprav je spet rodila prezgodaj. Samo, da se je vse dobro izteklouser posted image .

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Izguba in nova nosečnost
6.10.2005 11:53:49   
Anonimen
PBJ, prosim, povej še kaj več, če veš. Zelo me zanima, če je z njima res vse v redu, ko pa se je brianna tako zelo bala ponovnega prezgodnjega poroda.

(odgovor članu PBJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Izguba in nova nosečnost
6.10.2005 18:12:26   
Anonimen
Ja, ja, brianna je rodila fantka 24.9.

Tukaj si lahko preberete:
http://www.ringaraja.net/forum/m.asp?m=622064&mpage=1&key=brianna 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Izguba in nova nosečnost
7.10.2005 10:03:08   
Anonimen
Hvala, Kristina, sem že tam napisala, ko je bolj vesela tema, kot je tale tu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?